90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №104

  • 31 700
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 6 017
Добре, ако изям 5 кила кайсии, как да чакам минус? Thinking
Ехеее чак пък 5 кила кайсии... Laughing
Явно не ме разбра. Ядеш толкова,колкото ти се яде,колкото да не стоиш гладен. Нали това е идеята на това ядене на всеки два часа. Не мисля,че има човек,които би могъл да изяде 5 кг кайсии...или квото и да било там.
Ако ядеш по две кайсии на всеки два часа в продължение на един ден се събира долу горе 1 кг. Peace

# 46
  • Мнения: 571
...
МОмичета, четох че дискутирате въпроса относно цикъла.На мен този път цикъла ми е два дни, малко странно..., дали е свързано с диетата и дали на някой му се е случвало подобно нещо? Благодаря!
Нелчо, според има зависимост между диетата и цикъла. Аз я почнах за първи път когато втория ми син беше на около 3 месеца, заедно с няколко момичета (5-6)от отчетната ни тема - даже си я бяхме сложили като линк на първа страничка, така че може и повече майчета да сме били, всички от които кърмехме и нямахме цикъл. На всички първо ни дойде , а после ни намаля кърмата и спряхме диета още на първата или втората седмица. Сега понеже сина ми още суче, но вече само нощем или сутрин, се престраших пак да я започна и отново ми се обърка цикъла и съвсем ми намаля кърмата (понеже е пред отбиване а и вече има зъби и ме хапе, това вече не е проблем  Laughing)
Мисълта ми е, че от 50-тина момичета активно пишещи в темата с бебета, без започнал цикъл след бременност, ни започна само на тези които бяха на АМ и на диета...
Може и да е съвпадение, но не мисля  Peace Някой беше писал и за количеството вит.Ц, и връзката му с цикъла, ако се върнеш в предната тема, ще го намериш...

# 47
  • Мнения: 127
Аз, да си призная, не не мога да изям толкова много плодове. Както и не ги спазвам тези два часа. Ям три или четири пъти през плодовият ден, а през останалите три. Не изпитвам глад и си определям порциите, така че, да ме държи сита до следващото основно ядене. Но и гледам да не ми става тежко, спирам да ям в момента в който усетя, че се засищам. Много съм щастлива от този режим, защото ние имахме навика да преяждаме на всяко хапване и задължително вечеряхме след 23ч, много рядко ни се случваше да вечеряме, навреме. Embarassed Надявам се да успеем да запазим за в бъдеще, навиците придобити по време на този режим.  bouquet

# 48
  • Мнения: 0
Да попита днес си купих ленено семе дали  се ядат цели или смлени и по колко

# 49
  • Мнения: 1 702
Аз го пия по чаена лъжичка цяло  час след ядене, обикновено след вечеря.Някой беше казал, че се пие преди ядене.Вече го пия цял месец и се чувствам супер.

# 50
  • Мнения: 0
Благодаря ХАРИ

# 51
  • Мнения: 0
Здравейте и от мен от4ет за днес бобов ден:З-2кивита,О-салата дом.кр.и заревица+5,6 маслинки,В-същото като обяда без маслините кантара не мърда но и аз ве4е реших да не му обръщам внимание,по-важното е 4е се 4уствам добре и вярвам 4е ще успея все някога  newsm10 Хари браво за резултата ,Медунка не се ядосвай и аз съм в голям застой след водния поне си из4истила + аз още се боря с него  smile3511  а време до отпуската неостана Weary Лека и отслабваща ве4ер на вси4ки newsm51

# 52
  • Мнения: 1 354
Аз го пия по чаена лъжичка цяло  час след ядене, обикновено след вечеря.Някой беше казал, че се пие преди ядене.Вече го пия цял месец и се чувствам супер.

Лененото семе е иделано като е счукано и се прибавя в абсолютно всякакви манджи и салати. Една супена лъжица на ден набавя повечето полезни мастни к-ни. Само че повишава нивата на естрогена,ако наистина се консумира продължително трябва да се внимава- високият естроген крие риск от женските ракове.

Аз минах първия ден успешно.Само си добавям чайове сутрин и вечер,но само със стевия и малко лимон.

По-натам ще видим за резултати.
(Сега готвя леща за утре,нямам търпение Simple Smile

# 53
  • Мнения: 1 702
Добро утро, момичета!

Време за закуска!





# 54
  • Мнения: 170
Добро утро  bouquetХари, благодаря за закуската и без това днес ъм на плодове. Утре ще се тегля и ще сверявам резултати и мерки, ама като си гледам шкембето, пак си е същото Mr. Green.

# 55
  • Мнения: 1 702
И мойто е в рубриката " ми то същото, като предишното" Laughing, но продължаваме напред.Малко остава до финала!

# 56
  • Бургас
  • Мнения: 204
Добро утро!
Хари благодаря за кафето и закуската и позвравления за хубавия ти резултат.Дано и за третия цикъл имаш голям минус.
Аз снощи леко сгафих,поръчах си гъби и се усетих по късно ,че са в масло ама то свърши вече.Прегреших и с една малка наливна бира/за първи път пия бира от началото/ А и беше малко по-късно от 20.00 часа,но няма поражения Mr. Green
Вчера видях една приятелка преди 4 дена е завършила и изглежда перфектно.
Днес съм на въглехидрати и още не съм го измислила.За закуска ще е диня ,а другото още незнам .

# 57
  • Мнения: 1
ДОБРО УТРО!

Хари благодаря за кафето и за мен ананасче Laughing
След вчерашния плодов съм - 400гр., но до кг.след водния имам още толкова , вместо да свалям през 2 цикъл аз качвам.

Днес:З-ябълка,О-салатка от домати и краставици, 2 яйца и малко пушено месце, В- незнам още.

Слънчев ден на всички и много настроение!

# 58
  • Далечният изток
  • Мнения: 14 961
Добро утро.  Hug
Хари, мерси за кафето.  Hug
Вчера сутринта се теглих, кантара показа 71 кг. След обяд ми попадна един електронен кантар и си викам да взема да се претегля, да сверя моя, че не го знам дали е верен. Показа 73 кг. Ами значи казвам си, не ми е верен кантара с 2 кг...  Close Връщам се вкъщи, пак се тегля на моя, ами показа си 73 кг.  Shocked Как така качих 2кг за няколко часа не знам, при условие, че вчера ми беше плодов ден и бях изяла 2 ябълки и една салата зеле... Тази сутрин пак 73 кг  Cry За първи път ми се случва след плодов да не смъкна нищо... ама какво да се прави, ще видим след тази четворка как ще е. Днес ми е 13-ти ден, белтъчен, яйца не съм яла отдавна и днеска май това ще е. Ще гледам да не се оливам много с яденето, че скоро май няма да се видя слаба... Sad
На всички вас желая успешен минусов ден. Hug

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 204
Може ли някой по-вещ да ме просвети ,че досега се рових и открих стари рецепти за деня на варивата ,ориз с гъби.Та въпроса ми е за гъбите за въглехидратния е ясно ,че може да се консумират.
В деня за варива може ли?Аз вече ги изядох и тогава се сетих да питам ама да си знам за друг път.

Общи условия

Активация на акаунт