90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №104

  • 31 706
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 571
Мерси за темичкатааааа  Hug С много минуси да я изпълним.
Днеска съм бобова - З-2 праскови, О-боб (още се вари, предполагам, че ще е на салата. В-същото.
Водата и мен ме мъчи да е толкова много ooooh! При все че тук е около 43оВъпрос - броколите към белтъчинния или към варивата  Rolling Eyes

# 31
  • Мнения: 1 711
Броколите са зеле, така че всеки ден.Ако искаш на пара в плодов ги яж. Wink

# 32
  • Мнения: X
Добър вечер и от мен; отчет за днешния въглехидратен:
- закуска: нямаше;
- обяд: 100 гр. соленки и 50 гр. сладкиш с овесени ядки;
- вечеря: спагети и топка сладолед.

Малко множко като калории, но каквото - такова.

# 33
  • Мнения: 571
Броколите са зеле, така че всеки ден.Ако искаш на пара в плодов ги яж. Wink
Супер! Мерси Хари  Heart Eyes

# 34
  • Мнения: 22
Аз пак съм недоразбрала или недочела,виждам че Алексче  е имала въглехидратен ден и да ви питам сладкото и соленето на едно ядене ли? И какво се разбира под "лентичка" черен шоколад,дали е блокче? Thinking

# 35
  • Мнения: 6 038
Здравейте фиданки, Hug
gloriana много интересен начин за пиене на повече вода. Мисля да го изпробвам. Peace
Днес ми беше втори плодов ден. Peace А килограмите са ми +1. Не знам кво става,но се примирявам и продължавам напред, въпреки че вместо да съм свалила аз качвам.  newsm78
Както и да е- Щом съм се хванала на хорото ще го играя до край.
Днес си хапнах около 1кг кайсии, около 0.5кг диня, пъпеш и половин краставичка.
Водата-може би около 1.5л, може и по- малко да е.
Мисля, че проблема ми е, че не пия много вода,а тя е един от главните показатели за свалянето на кг.  Sad Ще пробвам варианта на gloriana с водата и дано има ефект....Но как да пия насила  newsm45 newsm45
Ах тея килограми.... smile3511 smile3511 smile3511
Лека нощ от мен,  newsm51

# 36
  • Мнения: 126
Да и сладко и солено и тестено LaughingЕдна лентичка е едно редче 3-4 парченца шоколад.

# 37
  • Мнения: 126
1кг.кайсии и 0,5 кг.диня такива количества ли трябва да са плодовете.Аз изяждам 500-600гр. най много.И защо толкова много вода?

# 38
  • Мнения: 22
уау то голямо ядене ще е утре  Joy искам да кажа  Embarassed разнообразно

# 39
  • Мнения: 1 777
1кг.кайсии и 0,5 кг.диня такива количества ли трябва да са плодовете.Аз изяждам 500-600гр. най много.И защо толкова много вода?
Са всеки се наяжда с различно количество храна. Simple SmileА 1 килограм кайсии и половин килограм диня е напълно нормално количество за плодов ден.
За водата защо да е много?

# 40
  • Мнения: 126
Просто питам за да се ориентирам.Аз пия по малко и затова ще трябва да я увелича.

# 41
  • Мнения: 77
Хари, браво за свалените килограми! Браво на всички, които са удовлетворени!И на тези като мен, които продължаваме борбата!
З-пъпеш, О-картофи със зеленчуци и салата от домат, краставица, кромид и чушка, В-ориз със зеленчуци  и същата салата. И аз установих, че ориза ме защита много повече от картофите.
Вечно ми убягва бульона, до сега 22 дни един път не съм пила.Вчера си купих кубче зел.бульон и днес забравих да го изпия.С вода се наливам, но главно следобяд, ще сменя тактиката да е сутрин.
ПРеди да започна да пиша пак прочетох всичко на първа страница.Утре е ден за сладко, какво правех аз няколко пъти, наям се на обяд със спагети и хапна вафла, а понякога вафлата я ядях след 3 часа и на вечеря пак спагети,  а то не трябвало така....
Днес мъж ми ме пита от кога не съм яла хляб, отговорих от вчера, но за 22 дни това ми е втората филийка.Горда съм !
При мен винаги след плодов ден има -1кг, но след протеиновия и варивата се възстановява.ЗДраве да е, после нали пак пада!

МОмичета, четох че дискутирате въпроса относно цикъла.На мен този път цикъла ми е два дни, малко странно..., дали е свързано с диетата и дали на някой му се е случвало подобно нещо? Благодаря!

# 42
  • Мнения: 1 777
Нелчо бульона е хубаво да е домашен,а не тези от кубчетата.

# 43
  • Мнения: 6 038
1кг.кайсии и 0,5 кг.диня такива количества ли трябва да са плодовете.Аз изяждам 500-600гр. най много.И защо толкова много вода?
Не мисля,че има ограничения колко плодове да ядеш-колкото ти се яде толкова.
Важното е да са на всеки два часа.

# 44
  • Мнения: 1 711
Добре, ако изям 5 кила кайсии, как да чакам минус? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт