ТОЧКОВА ДИЕТА 8

  • 66 304
  • 777
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Привет и от мен  bouquetПри мен нещата малко се объркаха.Бях свалила пет килограма а днес се премерих и се оказа ,че съм качила три килограма newsm78.
Това е странно  newsm78 !Тоест се е оказало,че си свалила само 2 и си си възвърнала 3 или не съм разбрала???Ама спряла ли си диетата? На един и същи кантар ли се мериш?Да не би да си преди цикъл и да си задържала вода?

# 46
  • Мнения: 0
Добър ден,момичета!И аз съм сред вас от днес.. Веднъж направих точковата диета за около 3 седмици и бях мн доволна - -5 кг! После опитах пак,но не свалих почти нищо.. Може би организмът ми беше свикнал с нея..И сега ще правя пак опит.. поне за 3 седмици.Какво ядете предимно?  newsm78  bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 84
Хоп и аз при вас  Rolling Eyes От понеделник започнах ... Дано този път имам волята да го направя. За статистиката искам да сваля 35кг  Embarassed

# 48
  • Мнения: 276
Има ли някой точкуващ?  wavey

# 49
  • Мнения: 68
Ами аз съм в период на почивка,но от утре почвам три дневно "захранване" и после мисля да почна пак точките,че май само тях понасям......... ooooh!

# 50
  • Мнения: 276
Хайде, ще те чакам да се "захраниш" и после да си обсъждаме тук вълненията покрай диетата. Днес ми е вече 4 ден и съм супер доволна.  Heart Eyes

# 51
  • Мнения: 68
Еее,супер,ще си помагаме морално..........от 1-ви почвам,а дотогава минавам на един тридневен прочистващ режим.......... Hug

# 52
  • Мнения: 0
Здравейте точици  smile3525Аз свалих 4 кг. и засега не свалям.Все на едно и също място съм си. newsm12 При вас как върви. Луканката и салама ги изключих от менюто си. Много съм объркана newsm78 . Вие какво ядете предимно  bouquet

# 53
  • Мнения: 68
Винаги има момент на задържане...аз в такива случай включвам по един разтоварващ ден седмично,в който си хапвам всичко,но без да прекалявам.

От днес и аз съм на линия............за закуска хапнах малко шпек салам,просто защото не обичам да закусвам.... Peace

# 54
  • Мнения: 276
И аз свалих 4 кг и сега си стоя на едно място. И аз днес си мислех да ми е "разтоварващ", изядох една пилешка супа на обяд и малко ориз. Но май вечерята ще я пропусна, че както не свалям, да не взема да кача.

И на мен ми е интересно какво точно хапвате. Защото има неща с по 0/1 точки, които могат да се ядат до пръсване, но едва ли ще доведе до желания ефект... newsm78

# 55
  • Мнения: 68
Ето моето меня,като в повечето случай е такова.........различните точки са различни варианти,а не всичко накуп  Mr. Green

закуска
1.половин кофичка Активия 0,5
2.едно сварено яйце с някакъв плод ,но да е до 10т.
3.кашкавал и един домат
4.кафе със сметана и захарин - това е най-честата ми закуска,ако може да се нарече така  Crazy

обяд и вечеря

1. сурова чушка напълнена с обезсолено сирене
2.месо със шопска салата
3.кюфте или кебапче на скара ,един домат,малко сирене или кашкавал
4.лионска наденица със задушени зеленчуци,в които няма ориз или картофи
5.Яйца по панагюрски
6.Омлет със сирене или/и кашкавал
7.омлет със зеленчуци
8.пица от кайма и зеленчуци
9.яйчена пица
10.руло Стефани

Вариантите са много,но идеята е да се съчетава месо със салатки.В началото се сваля бързо,но после има доста време на задържане или по-точно на много бавно сваляне,което почти не се забелязва в кила,но личи в сантиметрите.Комбинирам с фитнес три пъти седмично или гимнастиката на Синди в къщи,ако нямам възможност да отида до фитнеса. jump

# 56
  • Мнения: 520
Има ли точкуващи?

# 57
  • Мнения: 276
Има, има  Joy
Тъкмо си смятах омлета със спанак от тази сутрин, който се оказа цели 3 точки  Party
Вие как се справяте?   bouquet

# 58
# 59

Общи условия

Активация на акаунт