Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 49

  • 35 376
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
# 16
  • Мнения: 10 240

Ела с мен, Аси!

# 17
  • Мнения: 10 240

Звездите са парченца от луната...
Звездите са частици живот....

# 18
  • Мнения: 10 240

Искам винаги да си до мен!

# 19
  • Мнения: 10 240

Никой не може да развали тази наша магия!

# 20
  • Мнения: 10 240

Ще бъдеш ли винаги до мен?

# 21
  • Мнения: 0
БОЖИЧКО , КОЙ ЛУД СИ Е ПРАВИЛ ТРУДА ДА РЕЖЕ И ДА СЛАГА НАДПИС НА ТАЯ СНИМКА???!!!



 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked

# 22
  • Мнения: 10 240
БОЖИЧКО , КОЙ ЛУД СИ Е ПРАВИЛ ТРУДА ДА РЕЖЕ И ДА СЛАГА НАДПИС НА ТАЯ СНИМКА???!!!



 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Наивница, а на мен ми е доста любопитно какви думички са сложили арабите в умовете на тримата? newsm78 newsm78 newsm78

# 23
  • Мнения: 8
БОЖИЧКО , КОЙ ЛУД СИ Е ПРАВИЛ ТРУДА ДА РЕЖЕ И ДА СЛАГА НАДПИС НА ТАЯ СНИМКА???!!!



 Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked Shocked
Наивница, а на мен ми е доста любопитно какви думички са сложили арабите в умовете на тримата? newsm78 newsm78 newsm78




Де да знаехме арабски... Banghead

# 24
  • Мнения: 0
Нещо са отбелязвали с тези бели кръгчета.
Надписите най-вероятно са коментари newsm78

# 25
# 26
  • Мнения: 1

Дано да е добра...но като ги гледам...май така и осъмват...вперили поглед в спомените си.

# 27
  • Мнения: 8
Пуста Туба, отиде че стана Пленителка,та и песен даже изпя и то със" сгрешен" текст!Пее,моля ви,за наказание,джеза някаква,приемала я да живее с нея,ама то не е за нея,не-е-е..За Мурат е,ама Йълдъръм,нали? И ето тук му е мястото /ако можех да го открадна / на подписа на Фенче ,ама-а вие си го представяйте...демек малко тъй въображение - откраднаха ти я ,откраднаха-а-а...

# 28
  • Мнения: 10 240
Добро утро!
Да сервирам кафето и закуската и дано аромата на прясно кафе ви доведе в темичката!

Осигурила съм слънчев ден, море и басейн / според предпочитанията/

и отлична компания
   

и музикалното оформление- естествено с "Моя любов": newsm10 newsm10

http://www.youtube.com/watch?v=FQymw8yLQrI

Последна редакция: ср, 30 юни 2010, 09:48 от rina-rina

# 29
  • Мнения: 10 240
Пуста Туба, отиде че стана Пленителка,та и песен даже изпя и то със" сгрешен" текст!Пее,моля ви,за наказание,джеза някаква,приемала я да живее с нея,ама то не е за нея,не-е-е..За Мурат е,ама Йълдъръм,нали? И ето тук му е мястото /ако можех да го открадна / на подписа на Фенче ,ама-а вие си го представяйте...демек малко тъй въображение - откраднаха ти я ,откраднаха-а-а...

Совичке, подписа на Фенчето веднага си го представих и песента на Хасрет си представих и си представих как Демир слуша тази песен!


С отворена уста и пълни със влага очи, защото знае за кого е наказанието....

Общи условия

Активация на акаунт