90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №101

  • 28 992
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 204
krisskka,незнам за другите ама аз си пих кафе във водния.И на мен на 22ри ми е воден/втория/ Мисля обаче да го правя леко плодов.
Днес много не ми се яде ,дотук съм на една малка ябълка и малко зеле и мнооооого вода.

# 31
  • Мнения: 9
Ехе, нова темичка Hug  bouquet
Жана, благодаря, а ти защо не се включваш по-честичко?
аз в плодов ден си ям ядките заедно с плодовете. На вечеря хапвам плодова салатка с орехи. Ядките обаче трябва да са сурови, а фъстъците са направо вредни, не ги яжте?
На мен ми дойде МЦ, ха кажете сега след колко дни според вас ще се изчисти задържането на вода?

Мисля, че до два, три дни. newsm78 И аз го чакам това МЦ и кантара е застопорен.

моят МЦ дойде точно 1 ден след водния ми  Laughing Дет аз моя воден го изместих с една четворка защото бях на рожден ден и бях белтъчен,мина супер не прегреших изобщо  Simple Smile  denima аз също си пих кафе във водния Simple Smile

# 32
  • Мнения: 1 703
Има някои мъже, заради  които магаретата биха се обидили, че ги сравняват с тях!
 Laughing

# 33
  • Мнения: 17
Има някои мъже, заради  които магаретата биха се обидили, че ги сравняват с тях!
 Laughing

Е ,Хари, признавам те успя да ме разсмееш. Laughing

# 34
  • София
  • Мнения: 786
krisskka,незнам за другите ама аз си пих кафе във водния.И на мен на 22ри ми е воден/втория/ Мисля обаче да го правя леко плодов.
Днес много не ми се яде ,дотук съм на една малка ябълка и малко зеле и мнооооого вода.

хахахаха и на мен 22-ри ми е воден (първия)
мисля да го правя плодов обаче
днес съм на 2 ябълки сутринта, до сега салата домати и краставици (неовкусена), череши и няколко ореха

# 35
  • Мнения: 17
И на мен 22 ми е първи воден ден,ще опитам да си го направя воден,само ако има проблем тогава ще прибягна до някой плод.Е значи се събираме доста момичета,поне да се подкрепяме една друга. newsm10

# 36
  • Мнения: 0
Ей... то верно луд умора няма, ама чак па толкова... За един час да си отместя очите и 5 страници, та и нова тема, за която да благодаря на Жането.

Така... някой пита за изместване на водния? Аз го направих - падаше ми се в ден с изпит, та направих още една 4ка и вместо на 29тия ден го направих на 32рия. Така ми препоръчаха тук.

А кой спомена нещо за вечеря и после плод за десерт?? А бой? Десерт плод може само в плодов ден. >.>

# 37
  • Мнения: 1 703
Гузната съвест се обади!
 hahaha Hug

# 38
  • Мнения: 224
Честита нова темичка! Отчет за днес З:банан О:скумрия печена с огромна салата В:същото, но много ми се хапва сиренце:-/

# 39
# 40
  • Мнения: 25
Хари -бо дане пригрееш от толкова тренировки пии малко вода, да не се изпотиш ха ха ах  Hug

# 41
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета! Да ви кажа какво ми се случи  ooooh! . Късно вечерта много ми пристърга  Mr. Green тъкмо обмислях дали да не стана да грабна нещо и на вратата на кухнята кацна един около 10-сантиметров скакалец  Shocked  и понеже ме достраша да не скочи пак, затръшнах вратата и той остана в кухнята... Нали скакалците са божия напаст (също като моя апетит) та го приех като знак, пък и от страх, не припарих повече до кухнята. Чак когато таткови се прибраха от гости, той го "елиминира". Ужас направо... Сега като се изкуша ще виждам големи зелени скакалци  #Crazy и ще ми минава  Joy

Сега за днес:
З. банан и в 12ч. кафе с мляко
О. салата от домати и стотина грама печен салам
В. май пак същото ще е, но по-малко

Виждам, че вие напредвате с минусите. Честито на отчелите резултати  Hug
Аз не съм се теглила скоро, но може би ще го направя преди водния, който е на 25.06. Има ли някой друг тогава?

# 42
  • Мнения: 1 703
Izu се е преродила в скакалеца. Joy

# 43
  • София
  • Мнения: 786
Izu се е преродила в скакалеца. Joy


Даааааааа
хахахахаахахахаха
пратете насам един скакалец  Joy

# 44
  • Мнения: 0
I don't get the joke. O__o'' Освен ако по някакъв мистериозен начин не сте разбрали, че на половина съм от Перник... което би било доста страховито... -оглежда се наоколо за скрити камери-

EDIT: Ааааахххх видях xDD  Whistling Може би.

Общи условия

Активация на акаунт