90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №101

  • 28 988
  • 725
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 170
Влизам да се оплача по никое време, тези спагети ме довършиха, толкова газове не съм имала през живота си Sick.Направо ги изхвърлям от менюто си ooooh!Малко неудобно се получава, ама като няма с кого да споделя Mr. Green, извинявам се за което Hug

# 721
  • Мнения: 1 702
Noni, всичко е на принципа "проба-грешка".Ще видиш кое ти понася и ще хапваш от него.И най-вече да засечеш от кое сваляш най-много. Simple Smile

# 722
  • Мнения: 99
Фиданки-сладуранки каня ви в новата тема на сладки приказкии много свалени килца-успех на всички Hug Желая ви лека и фиданчеста нощ Hug
НОВА ТЕМА

# 723
  • Шоколандия
  • Мнения: 123
Аз днес съм на Плодов, тъй де .... бях - Предпоследният преди първия воден. Цял ден  опустоших кило череши, 7-8 сушени кайсии и шепа орехи.... Обаче стомахът ми нещо май започна да стачкува.... Голямо бунтуване, голямо бушуване падна..... Но като цяло съм доволна от резултатите си на този етап. Мерки не съм си вземала, но дрехите, които бях "забравила" вече са част от ежедневния ми гардероб Crazy


ПП.  Жани, не съм те усетила, че правиш нова тема... Аааайде, да се гмурна там   bouquet

# 724
  • Мнения: 99
puphi да пуснах новата тема и ще вървя да видя дали щеме хване сън Thinking
Хайде пак линка за да не се бъркате Peace

НОВА ТЕМА

# 725
  • Мнения: 7
мoже ли 3 в1 да се пие?

Общи условия

Активация на акаунт