Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 47

  • 46 644
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 22 867

А Бурчи по кого ще пуца, като е сграбчила тоя пищов?


Лабрекс...какво ми се правиш,че не знаеш по кого ще пуцам....един пълнител няма да ми стигне

ще започна от теб...па Евич...па Муратуба,Алиска,Наивница,Рина...направо ще ви карам по списъка от първа страница


Ма верно кво се чудя па аз, като сме и направили списък, та и на първа страница сме го изтипосали...........Добре, че не съм съвсем в първите редици, та да има време и аз да грабна пищова, пък...........квот сабя покаже........... Joy Joy Joy

То за тоя мъж си струва да се пуцаме до смрът..........(това е от шоуто на Слави, в момента някой го говори, ама защо, не знам) Grinning





# 46
# 47
  • Мнения: 1


Те в това е въпроса--В АСИ игра ли беше или професионализъм ????
В ЛиН какво е ,ако е игра е хептен слаба,само когато се нерви е добър.За профисонализъм дума да не става.
В Буря не знам какво е, още е слаб като актьор.Но успя да затъне до шия.

Лин...какъв професионализъм и каква игра може да извади срещу тоя вук срещу себе си...орел с ориз...от нерви и невродермит е развил
погледне те го


# 48
  • Мнения: 0
Добър вечер,мили дами!Отдавна Ви чета и се реших и аз да се присъединя към Вас,разбира се ако ме приемате!?!

# 49
  • Мнения: 10 240
Добър вечер,мили дами!Отдавна Ви чета и се реших и аз да се присъединя към Вас,разбира се ако ме приемате!?!

Добре дошла! smile3525 smile3525 smile3525

# 50
  • Мнения: 0
Добър вечер,мили дами!Отдавна Ви чета и се реших и аз да се присъединя към Вас,разбира се ако ме приемате!?!

Добре дошла! smile3525 smile3525 smile3525
Hug

# 51
  • Мнения: 0
Добър вечер,мили дами!Отдавна Ви чета и се реших и аз да се присъединя към Вас,разбира се ако ме приемате!?!
Ние приемаме всеки  Добре дошла  newsm51 newsm51 newsm51

# 52
  • Мнения: 0
Добър вечер,мили дами!Отдавна Ви чета и се реших и аз да се присъединя към Вас,разбира се ако ме приемате!?!
И от мен Добре дошла !  bouquet

# 53
  • Мнения: 0
Ако се изредят годините без теб,
дори любовта да ми причинява това...
Дори сърцето ми да спре,
дори да бъде наранено,
ще се примиря със съдбата си...

Текста на песента е много интересен! Какво да търсим в смисъла на думите? Какво искат да ни кажат????[/i][/color][/b]

Смисълът, според мен. Цял живот съм те търсил. Затова ще изтърпя всичко, само да съм с теб. Няма нищо случайно при Мерджан.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Този пост на Ниоба май има място и в тази тема.   Laughing
 
 
 

# 54
  • Мнения: 22 867


 aseto1985, добре дошла, надявам се да се чувстваш добре тук както всички нас!  bouquet

Catya, много е хубаво това!  bouquet

# 55
  • Мнения: 0
 newsm03
Благодаря!!!
Е определено не е само професионализъм в Аси,ако беше толкова добър,щеше и в ЛиН да го покаже,ама Тц newsm78

# 56
  • Мнения: 8
Добре дошла и от мен!! smile3525 newsm51 smile3525

# 57
  • Мнения: 1
Добър вечер,мили дами!Отдавна Ви чета и се реших и аз да се присъединя към Вас,разбира се ако ме приемате!?!

aseto1985, здрасти и тук.Добре дошла.

# 58
  • Мнения: 0
Как мислите, дали Мурат Й. гледа "Запленяваща сърцето" или Бурчина го мъкне в петък вечер я по кръчмите, я при тате на семейна раздумка ... Laughing

# 59

Общи условия

Активация на акаунт