Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 47

  • 46 653
  • 743
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 127


Те в това е въпроса--В АСИ игра ли беше или професионализъм ????
В ЛиН какво е ,ако е игра е хептен слаба,само когато се нерви е добър.За профисонализъм дума да не става.
В Буря не знам какво е, още е слаб като актьор.Но успя да затъне до шия.

# 31
  • Мнения: 127


Всичките му погледи от Аси изразяват нещо.

# 32
  • Мнения: 0
Тези снимки сме ги гледали, то аз за първи път се заглеждам, че това май са бодигардове около Туба newsm78



Мурат играе доста слабо в ЛиН, по-скоро супер отегчено, мое мнение Simple Smile
За каката пък думи нямам, особено пък с тоалетите си hahaha

# 33
  • Мнения: 127
Защо феновете не го сватосват за никоя друга от екранните му партньорки ? Половината свят е на едно мнение -Туба,та Туба.
Аз не виждам някой от познатите ни артисти по добър от него в играта с погледи.По добър в любовните сцени.И Туба беше тая ,която извади на показ най-доброто, на което е способен.

1001fan  и на мен ми приличат на гардове  newsm78 И за мен играе слабо в ЛиН. Вече взех да го пропускам.

# 34
  • Мнения: 10 240

В последно време люлките са много обсъждани!

# 35
  • Мнения: 22 867

А Бурчи по кого ще пуца, като е сграбчила тоя пищов?

# 36
# 37
  • Пловдив
  • Мнения: 619
http://www.youtube.com/watch?v=b7TQbLn_BNs

http://www.vbox7.com/play:25c91cdb

От мен едно клипче с моментите преди и след 5-те години раздяла, клипчето е едно и също, но в youtube поради авторските права се наложи да сменя аудиото и е с песента на Whitesnake - Looking for love. Оригиналната ми идея бе с Deep purple - Soldier of fortune. Споделям го, защото от доста време исках да направя клипче с тази песен, надявам се да ви хареса.

п.с. За знаещите английски малко уточнение - защо съм избрала преводът на Soldier of fortune да е авантюрист - това е словосъчетание, значещо наемник, наемен войник и авантюрист. Стори ми се, че за това клипче последното пасва най-много, но в никакъв случай "войник на съдбата"

# 38
  • Мнения: 0
"В последно време люлките са много обсъждани!"
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Аха, обсъждането се сведе до твърдението, че във всеки филм почти имало люлка. Ми може и да има, ама въпросът е доколко уместно се използва. Щото люлката е богата на символни значения. Основно е символ на вятъра, оплождащ почвата и донасящ дъжда, обединява жената и дървото, което е символ на живота и вторично люлеенето е любовен символ, използван в сватбените обреди. Така че в "Аси" люлката си е заредена с много послания и си е на мястото. Особено като се има предвид онова завъртане и развъртане на люлката в кантекста и на реката, която тече на обратно и песента за гордостта. Абе, всичко е дълбоко премислено. В "ЛиН" се гигельосват  на люлката, кухо и елементарно като внушение. smile3507

# 39
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен за тая вечер.Сварвам и тук нова тема.
Ринка,благодаря,мила. Praynig
Лабрекс,видях клипчето на Наивчето в руския форум,изтеглено е от тубето, zuzu24, е сложила твоя превод.Даже е споменала,че превода не е неин.Радвам се за Наивчето.

Алис, евала за клипчетата.И двата клипа също и песните са страхотни,но този в бокса с тоя текст ,направо ми закървя сърцето като го гледах. Повечето кадри са от най-тежките  моменти за Демир,особено там където хвърли халката,много ме разчувства.

# 40
  • Пловдив
  • Мнения: 619
 Hug Мерси много момичета супер сте, много са тежки сериите наистина, но да ви кажа въпреки всичко на мен тези серии, които предстоят са ми много по-тежки - не мога да понеса игричките на Али, появяването на Зейнеп. Докато самоубийството на Мелек и раздялата колкото и да разкъсват сърцето ми - повече ги понасям. А сцената с хвърлянето на халката е изключително силна - загърбването на любовта от Демир - това за което ще съжалява един ден.

# 41
  • Мнения: 10 240
http://www.youtube.com/watch?v=b7TQbLn_BNs

http://www.vbox7.com/play:25c91cdb

От мен едно клипче с моментите преди и след 5-те години раздяла, клипчето е едно и също, но в youtube поради авторските права се наложи да сменя аудиото и е с песента на Whitesnake - Looking for love. Оригиналната ми идея бе с Deep purple - Soldier of fortune. Споделям го, защото от доста време исках да направя клипче с тази песен, надявам се да ви хареса.

п.с. За знаещите английски малко уточнение - защо съм избрала преводът на Soldier of fortune да е авантюрист - това е словосъчетание, значещо наемник, наемен войник и авантюрист. Стори ми се, че за това клипче последното пасва най-много, но в никакъв случай "войник на съдбата"


Алиска,, страхотно клипче си направила  smile3525 smile3525 smile3525
Наистина песента във бокса е по-завладяваща!
!

# 42
  • Мнения: 1
Клипчетата са невероятни !  costumed050 smile3525 smile3525

# 43
  • Мнения: 8
Страхотни клипчета!! Cry  bouquet  bouquet  bouquet

# 44
  • Мнения: 1

А Бурчи по кого ще пуца, като е сграбчила тоя пищов?



Лабрекс...какво ми се правиш,че не знаеш по кого ще пуцам....един пълнител няма да ми стигне



ще започна от теб...па Евич...па Муратуба,Алиска,Наивница,Рина...направо ще ви карам по списъка от първа страница

Общи условия

Активация на акаунт