Бродирана красота - 74

  • 89 723
  • 689
  •   1
Отговори
# 15
  • БЪЛГАРИЯ
  • Мнения: 340
      Благородно завиждам на майсторлъка ви! Искам да се науча и аз на това! (По възможност, когато се събудя сутринта, да съм готова майсторица! Simple Smile )
      А бебоците на всички да са живи и здрави, и да дават на мамите си възможност за изява!

# 16
  • Мнения: 3
Запис!!!  bouquet
Всеки е правил май тая грешка с линията!
Моя като го видях как е станало го развезох на зиг заг и ших част от него пак!
Иначе беше много зле!

# 17
  • Мнения: 3
Някой може ли да даде схемичка на тази красота http://www.axioma.3clab.com/gobleni/lanarte/34919_max.jpg

# 18
  • sf
  • Мнения: 10 149
Записвам се да не ви изпусна,но си признавам,че рядко шия. Ама лятото е така, до късно по парковете, все по гори и поляни, нямам време. В Турция си го носих с идеята да напредна,ама нъц!- яко мързел  Blush

# 19
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Аз днес си комплектовах това

 за идеята ми с плетената кошничка. Ще махна шитата ваза и ще махна листото, което е на преден план и ще го шия на светлозелена панама. Все още не съм измислила какъв цвят да е кошничката  Crazy

# 20
  • Мнения: 144
  Здравейте в новата темичка ,
поздравления за Здравчето и Марго , страхотни гоблени  smile3501
 Рядко пиша , защото нямам какво да показвам , но иначе влизам от време на време да погледам красотите ви .
Да е живо и здраво бебчето на t_tabakova , много да слушка и спинка , за да има време мама да шие. Laughing

# 21
  • София
  • Мнения: 209
търся, ровя и не намирам уеб сайт на "Dome".... пък в предната тема едни техни красоти се размятаха...сезони, че даже и схеми, само с какви конци се шие не разбрах... ще ми се да погледна, не може да нямат сайт...пуснете линк, моля, ако някой има...  newsm78

# 22
  • Мнения: 7 803
ауууу бебета разни се моткат в темата  Hug
2 супер фара видях   bouquet
Sunrice, това класически ВИЛЕРОВ бод и е възможен само за гоблени 1 към 4.
мама Галка, определено ще ти станат черти  Peace
doci , много свежа тази кошничка
сисък, мерси за темата  Hug

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 414
търся, ровя и не намирам уеб сайт на "Dome".... пък в предната тема едни техни красоти се размятаха...сезони, че даже и схеми, само с какви конци се шие не разбрах... ще ми се да погледна, не може да нямат сайт...пуснете линк, моля, ако някой има...  newsm78

Повечето схеми имат подбор с ДМС, с Анхор и техните си китайски..........

Порови при рускините - трябва регистрация:
http://rukodelie.devichnik.ru/index.php?showtopic=96629&st=0

PINN:
http://www.pinn-stitch.com/

Последна редакция: чт, 10 юни 2010, 14:18 от did_tag

# 24
  • София
  • Мнения: 1 176
Здравейте на всички майсторки и дано в новата тема да показвате още повече ушити неща   bouquet
На Табакова да и е жив и здрав сина и многоо да я радва  Hug
Аз не съм шила одавна,остана само белия кон,обаче ме гони държавен изпит и седна ли да шия няма да прочета и ред  Cry.Затова и не се весвам много из темата,макар да ви чета

# 25
  • Мнения: 86
запис с етап от испанката

# 26
  • Мнения: 451
И аз да се запиша във вашите красоти! Аз още шия китариската и нямам какжо да покажа, защото още шия фона!

# 27
  • Мнения: 0
И аз да се запиша в новата тема. Сис, поздравления за великолепното оформление / както винаги/ newsm10

Честито за малкото юначе! Да е живо и здраво и всички покрай него!
  По повод на шиенето с повече листи схеми, желателно е да се внимава, ако единия цвят от едната схема продължава и в другата схема, т. е. другия лист, то не трябва да се прекъсва, а да се продължи, защото  в противен случай наистина остава черта, която разделя листите един от друг. Ако  в продължението на новия лист на същия ред е с друг цвят, тогава няма проблем да се прекъсне, но иначе не. Незнам дали обясних добре.                             

# 28
  • гр.Плевен
  • Мнения: 40
Честито бебче на Табакова!   bouquet

Аз само се разписвам и гледам какви красоти творите, моите са оставени за по-добри(хладни и дъждовни) времена.

# 29
  • София
  • Мнения: 210
T_Tabakova, да е здраво и послушно бебчето!   bouquet

Dianjeli, испанката е красавица! Доста си напреднала.

Аз няма какво да покажа. Започнах днес нов гоблен,  114 на 192 бода на Аида18, така че скоро няма да е готов.

Общи условия

Активация на акаунт