Бродирана красота - 74

  • 89 721
  • 689
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
joana-d,много благодаря за подкрепата, имам нужда от такава,защото го закъсах с много единични бодове.                Petli,благодаря за бързо оказаната помощ.Добре,че ви има момичета.Хубава  вечер!
.

# 676
  • Мнения: 0
моля .
е ... аз всъщност съм момче Simple Smile

# 677
  • Варна
  • Мнения: 136
Привет от мене,Моята молитва си остана с петната и не е за показване,а щурата гобленарка имам да шия контур и нямам снимки,Но с удоволствие гледам вашите красоти,Честита годишнина на Джема и честити ви нови придобивки,Аз искам да ви помоля за една схема ,която имах и исках да си принтирам,но така и не я намерих,Става дума за едно дърво /нещо като графика/от 2 цвята /черно и червено/ и в короната се разделя на две глави на мъж и жена,Извинете ме,но нямам снимка да покажа,Наскоро някой от темата искаше лесен и малък за шиене модел и някой го предложи,но така и не намерих в коя тема и коя страница е ,А ако не се намери здраве да е ,И приятна вечер от мене ,

# 678
  • Плевен
  • Мнения: 143
,Аз искам да ви помоля за една схема ,която имах и исках да си принтирам,но така и не я намерих,Става дума за едно дърво /нещо като графика/от 2 цвята /черно и червено/ и в короната се разделя на две глави на мъж и жена,Извинете ме,но нямам снимка да покажа,Наскоро някой от темата искаше лесен и малък за шиене модел и някой го предложи,но така и не намерих в коя тема и коя страница е ,А ако не се намери здраве да е ,И приятна вечер от мене ,


Тук в тази тема има като сюжет такъв гоблен и схемата му ,но не е в червено и черно , струва ми се че не е и малък  Thinking За друг не се сещам! newsm78 Наистина една снимка ще е добре дошла за да ти помогнем! Peace

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=394876.msg11199822#msg11199822

# 679
# 680
  • Мнения: 0
zori imash edin mn hubav goblen Venecianskata koled s10_ss@abv.bg prati mi shema ako obichash s klu4

# 681
  • Мнения: 4 208
Здравейте!
Търся схемата и ключа на гоблен "Скала край морето". Понеже модела е стар вече не се комплектовал ми казаха в магазините.
Става дума за четвъртия гоблен от комплекта на "Снежната гора", "Старата крепост" и "Зеленият замък". Със 7 цвята е, правоъгълен с размири около 18/27 см /както и останалите 3 модела/. Виждала съм го в стар каталог на Нюанси - Варна само веднъж, но не мога да намеря координати на фирмата.
Моля, ако някой запален гобленар го има да ми пише на мейла: bogyijenya@abv.bg
Благодаря предварително.

# 682
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Здравейте!
Търся схемата и ключа на гоблен "Скала край морето". Понеже модела е стар вече не се комплектовал ми казаха в магазините.
Става дума за четвъртия гоблен от комплекта на "Снежната гора", "Старата крепост" и "Зеленият замък". Със 7 цвята е, правоъгълен с размири около 18/27 см /както и останалите 3 модела/. Виждала съм го в стар каталог на Нюанси - Варна само веднъж, но не мога да намеря координати на фирмата.
Моля, ако някой запален гобленар го има да ми пише на мейла: bogyijenya@abv.bg
Благодаря предварително.


здравей и ти  Hug попитай тук

# 683
  • Враца
  • Мнения: 3
здравейте момичета.от много време ви чета и накрая се реших да пиша и аз.имам голяма молба ако някой има на момичето на скалата комплекта от дмц конци да го пусне.благодаря предварително.

# 684
  • Враца
  • Мнения: 3
имам схемата на вилеровия вариант

# 685
  • Мнения: 247
Пипи , вече има нова тема, най-добре пиши там  Peace : http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=511699.new#new

# 686
  • Враца
  • Мнения: 3
бибито благодаря за бързия отговор.

# 687
  • Враца
  • Мнения: 3
здравейте

# 688
  • Мнения: 3
търся, ровя и не намирам уеб сайт на "Dome".... пък в предната тема едни техни красоти се размятаха...сезони, че даже и схеми, само с какви конци се шие не разбрах... ще ми се да погледна, не може да нямат сайт...пуснете линк, моля, ако някой има...  newsm78

Безплатни схеми Dome

# 689

Общи условия

Активация на акаунт