СЕДМОкласник чака 'Видов ден', отличен го дебне там строен - 11

  • 24 224
  • 747
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 879
Абе не знам от къде го измислят това, при положение, че оценката е една обща, която се изнася.


Как така обща? Защо тогава тестът е разделен на два модула?

Обща е за кандидатстване, но от НВО - върху онези 65 точки трябва да е отделна.


ttstt, да ти е живо и здраво момчето и да му върви в живота!

# 31
  • Мнения: 61
Абе не знам от къде го измислят това, при положение, че оценката е една обща, която се изнася.


Ами в пустия график са написали това :"Обявяване на резултатите от тестовете– до 11.06.2010г.". По-точна формулировка са пропуснали и по-нататък.

# 32
  • Мнения: 2 577
Здравейте момичета .За първи път си включвам и ви поздравявам за темата.Много е полезна.И аз имам седмокласничка и днес не се стърпях  и звъннах в инспектората в Бургас за информация.От там ми казаха , че до края на седмицата няма да има изнесени оценки.Много ме изненада този отговор.Какво става?

Ааа не вярвам  Crossing Arms споко

привет и добре дошла  Hug

# 33
  • Мнения: 910
привет на новата мама,да е живо и здравичко детето на ttsst!!!
за срещата аз съм за ,но ще закъснея за ВЕДИ,дали няма някоя мама ,която ще е там преди 14,00 ч?

# 34
  • Мнения: 8
Браво Ками за темата  newsm51  И ние чакаме резултати! Чух че ще идва някой към Наречен, да спретнем срещата там... Grinning  

# 35
  • София
  • Мнения: 1 677
Ками, благодаря за новата тема  Hug А също така и за списъка с книгите  newsm10

# 36
  • Мнения: 459
ttstt, да ти е живо и здраво момчето! Да влезете още на първо класиране по първо желание! Успех!!!  Hug

Ками, благодаря за темата  Hug

Already, това хич не е "стихче", а е истински шедьовър. Мястото му е точно на първа страница  Hug

Мами от Варна, ние няма ли да си спретнем срещичка? Само не знам дали ще имаме резултати до 12-ти

# 37
  • София
  • Мнения: 802

Някой може ли да ми каже дали се е записал в ТУЕС и до кога е подаването на документите за кандидатстване?

Честит рожденник!

ttstt, до 10 юни. Ето инфо от сайта им:
Подаването на документи се извършва в сградата на ТУЕС от 01 до 10 юни 2010 година, от 09 до 17 часа, само в работни дни.

Сайтът е това, ако ти трябва повече информация: http://www.elsys-bg.org/admission/campaign/

# 38
  • Мнения: 55
Благодаря ви за пожеланията. Дано всички да се реализират по най-добрия начин.
А колкото до срещата аз предлагам да се впише на първа страница, защото такива като мен на работа, сигурно не успяват да прочетат всичко писано  и има вероятност да не знаят.

# 39
  • Мнения: 2 502
Ками,благодаря за  списъка с книгите  за лятото   bouquet

# 40
  • Мнения: 910
зури , нали не отиваме в градината на военна академия ,за да разглеждаме дърветата ?щото места за прогулки ,колкото щеш ,събираме се целенасочено ,много ви моля !!

# 41
  • Русе
  • Мнения: 658
 Rolling Eyes

Имам страхотен прогрес!
Разписвам се на трета страница.

# 42
  • Мнения: 75
spasimira1314, добре дошла!

# 43
  • Мнения: 370
Абе не знам от къде го измислят това, при положение, че оценката е една обща, която се изнася.

първия модул от ВО е задължителен за всички , както 5 ,6  и 7 класове имат ВО той е за статистиката на МОМН а ние седмокласниците кандидатстваме затова 2 модул е е само за тези който ще кандидатстват и от там идват и двете оценки

# 44
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 321
Абе не знам от къде го измислят това, при положение, че оценката е една обща, която се изнася.

първия модул от ВО е задължителен за всички , както 5 ,6  и 7 класове имат ВО той е за статистиката на МОМН а ние седмокласниците кандидатстваме затова 2 модул е е само за тези който ще кандидатстват и от там идват и двете оценки

Знам защо са двете оценки, но в заповедта, фиксираната дата 11.06 визира изнасянето на оценката, която служи на ученика за кандидатстване.

Общи условия

Активация на акаунт