СЕДМОкласник чака 'Видов ден', отличен го дебне там строен - 11

  • 24 223
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 121
Добро утро и от мен!
 
Нямам време да пиша, защото само чета. Толкова бързо пълните страниците!

Успешен ден на всички деца и мами, да сте  доволни от оценките и да  стигнат за влизане по първо желание!

# 736
  • Мнения: 135
Мимиска, това заглавийце по- ме кефи Hug

# 737
  • Мнения: 115
Ками, що не пуснеш още от сега темичката нова.
Да си е тематично за деня.

Примерно - Видов ден дойде, дано големи изненади не поднесе.
или: Видов ден дойде, дано хубави изненади  поднесе

Или по-напрано:
Видов ден дойде накрая, с хубави оценки СЕДМОкласни ни омая
newsm10

# 738
  • Мнения: 750
Добро утро момичета, всички ли сме на линия ??? Laughing

# 739
  • Мнения: 1 731
 newsm62 Песничката трябва да  стане химн на темата. newsm10
Качена на първа страница ,всички да знаят за какво иде реч. Joy
Аз толкова работа имам ама въртя-суча и все пред компа.

daniss, този форум е наркотик, аз отдавна го прозрях, внимавай да не почнат да те ревнуват от него Laughing

 Peace

А за научен труд има матриал да ги заринем направо. Joy

# 740
  • Мнения: 307
Изчетох ви, йеее!

...Момичета, казвала ли съм колко много ви обичам? Ако съм пропуснала - сега е моментът! Благодаря ви, че ви има! Зареждате ме с толкова хубави емоции , страхотно настроение и солидна доза хумор. Помагате ми да не загубя съвсем разсъдъка си, особено в тези последни седмици, дни и часове. Обичам ви много, всички вас!  Two Hearts newsm51


Привет и от вен на daniss - жестока песен! Умрях си от кеф, а най-много се смях на "Наказан си, докато станеш на 36!"  Joy

daniela 7 - нямаш представа какво попадение направи с Modern Talking!!! Навремето, в 5 клас, бяхме толкова луди по тях с приятелката ми, че дори писмо им писахме! Нейният любимец беше Томас (Берндт, както му е истинското име), а моят уж Дитер, но всъшност си падах ужасно и по двамата  Mr. Green. И не знам защо, но винаги, когато ги слушам, си мисля за Сандокан - Малайският тигър, за Яниш и за Мариана - Перлата на Лабуан... Боже, какви години бяха! И сега знам всичките песни на Modern Talking, имам всичките им албуми...

Последна редакция: пт, 11 юни 2010, 09:31 от Daniva

# 741
  • София
  • Мнения: 2 361
Някой питаше дали има кандидати за Френската - моята дъщеря, мисля, че и сина на Палето също иска да учи там.

# 742
  • Мнения: 2 577
Н О В А   Т Е М А


леле, не мога да публикувам сума време Simple Smile

# 743
  • София
  • Мнения: 1 942
Ками*, ако е за e-mail-а, Lady-B, вече ме открехна, благодаря, ако е за нещо друго, виж си личните, пращам ти e-mail.

# 744
  • Мнения: 115
"Децата и родителите трябва да разберат, че не е толкова страшно, че се анулират работите им. Не се анулира всичко, а само втората част от изпита. Ще им останат оценките от първия модул."

Това е такава тъпотия!!!
Как да не е страшно - който е имал амбиции, знания и мечти за добро класиране - сбогом! Разбира се, че не е края на света, но аз на тяхно място ще съм мноооого разочарована!
Съчувствам искрено на децата и на родителите им.

# 745
  • София
  • Мнения: 2 361
"Децата и родителите трябва да разберат, че не е толкова страшно, че се анулират работите им. Не се анулира всичко, а само втората част от изпита. Ще им останат оценките от първия модул."

Това е такава тъпотия!!!
Как да не е страшно - който е имал амбиции, знания и мечти за добро класиране - сбогом! Разбира се, че не е края на света, но аз на тяхно място ще съм мноооого разочарована!
Съчувствам искрено на децата и на родителите им.
Има нова тема

# 746
  • Мнения: 2 577
Ками*, ако е за e-mail-а, Lady-B, вече ме открехна, благодаря, ако е за нещо друго, виж си личните, пращам ти e-mail.
Да , да аз прочетох, така разбрах, че нещо става ...  мерси за мейла
иначе нищо засега лично спешно, ама знаеш ли , може да изкочи  Mr. Green
но не трябва да става такова оплитане и така или иначе го "засякох" по-добре да се отсрани  Wink  
Честита ти нова лентичка  Laughing

# 747
  • Мнения: 459
Роза, благодаря за инфото - поне се знае, че и във Варна ще има резултати днес. Е, малко остана! Мен, не знам защо страхотно спокойствие ме е обзело... чак аз не мога да повярвам  newsm78

Мимиска, страхотно предложение Hug

Данива и ние много те обичаме, мила  Hug  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт