Тwilight/Здрач- тема 61 - It all begins...with a choice...време е за Затъмнение!

  • 30 159
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6
Статията няма какво да я коментираме даже.... аз не виждам източник на цитата, така, че предполагам хорската фантазия е проработила хубаво...Добре поне, че не са им объркали имената... Моя коментар явно не са го одобрили hahaha

bella girl, аз също се чудя как са я пробутали тая сцена на Стефани при все,ч е тя даже за презаснемането специално отиде да гледа, а е позволила да има такава огрооооооомна неточност във филма Thinking

Катрин, на два филма ще е Зазоряване и ще се снима към края на тази година Grinning Според мен първият филм ще е до раждането на Ренесме и ще оставят съспенс за втория дали Бела ще оживее или не т.е. леко тъжен край на Зазоряване едно Whistling Но вече достатъчно сме запознати със Съм(ш)ит, че да знаем, че може да махнат бебето изобщо (шегичка Mr. Green)

# 16
  • София
  • Мнения: 3 524
привет и от мен в новата тема
апокалиптик за премиерата на 2ри юли ще ти драсна едно лс днес-утре Simple Smile Peace

# 17
  • Мнения: 372
Бързам да се запиша в новата,страхотна темичка!
Поздравления за чудесното оформление!   bouquet
За жалост нямам нииикакво време да пиша,но винаги си "открадвам" минутка-две да надникна.
Страхотни сте!  Hug

# 18
  • Мнения: 354
Какво изобщо се ядосвате на този сайт, някога да е казал една истина като хората???
Цве, моля не си прави такива шеги, че току-виж те чули и наистина махнали я бебто, я Бела..

# 19
  • Мнения: 12
Цве, моля не си прави такива шеги, че току-виж те чули и наистина махнали я бебто, я Бела..

Еми ако направят нещо такова вече картинката ще е завършена   Wink

Влюбих се в тези снимки   Embarassed  Много са хубави, нали не съм много в час, може и да са стари, ама аз чак днес ги открих....

 

# 20
  • Бургас
  • Мнения: 752
КатРин Снимките верно са стари , но пък са ХУУУУУБАВИ!!!  Heart Eyes

За МТВ наградите, съгласна съм -Новолуние не е съвършеният филм , но пък е част от феномена "Здрач"- достига до съкровени кътчета на душата, докосва чувствителни струни у толкова различни хора, с искреност и човечност. Затова има верни фенове, защото е непретенциозен и прелива от любов!
 
Относно Стефка Маерова(мъжът ми така я нарежда)-много компромисна взе да става, дано не ни пипнат сватбата и остров Есме!

Последна редакция: ср, 09 юни 2010, 20:46 от ladi Koup

# 21
  • Мнения: 6
Влюбих се в тези снимки   Embarassed  Много са хубави, нали не съм много в час, може и да са стари, ама аз чак днес ги открих....

 

Чудесен повод даваш да си припомним тази фотосесия.... Vanity Fair Heart Eyes




Засега само трички...предполагам не искате да наспамя с всички стотина....ама би било хубаво Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Мнения: 330
Оххх, българските медии отново ни разбиват с невежеството си:
http://life.dir.bg/news.php?id=6533245


Последното изречение кърти: „Ако Кристен иска да разруши това, което е постигнала, добре! Но тя няма да ме повлече със себе си!“...Не си представям Роб да каже това Shocked

Относно "Зазоряване"...ще го има на Imax и "нормално" кино...но Imax 3D ли ще е или само Imax, както беше "Принцът на Персия"? Да се надявам ли на 3Д или много мечтая още Laughing

# 23
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Чак сега ви намерих  Mr. Green
Едуардо на 3D и просто добре, че болницата е на близо  Joy
При нас май откриха ново Арена с IMAX, но не съм сигурна.
Как хубаво си будувахме с Цве и Стефи на наградите..после как изкарах цял ден ан работа не питайте..

# 24
  • Мнения: 330
оооооооо, 3D...значи ще има зачестили сърцетупи Laughing Аз не обичам 3D, но за Ед ще се "прежаля" Mr. Green Как да не искам да го "пипна", ако ще и на кино само Crazy

Ето един затъмненски снимков СПОЙЛЕР Цък---->>> http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc3/hs532.snc3/30216_434 … 1759_115735_n.jpg

+ Сцена Джейк-Бела СПОЙЛЕР: http://www.youtube.com/watch?v=5nmhlk9SB64

Лека нощ и да сънувате Робуарди или други здрачни същества Mr. Green

# 25
  • Мнения: 12
Добро утро !

По едно кафенце и закуска за всички,  \ а Келан остава за мен  \   Laughing

 

# 26
  • Мнения: 97
Относно Стефка Маерова(мъжът ми така я нарежда)-много компромисна взе да става, дано не ни пипнат сватбата и остров Есме!

сакън, острова не го давам за нищо на света, че тоооо тва е най-хубавото в четвъртата част бе, ама ха, три книги (филма) ги чакаме наште хора да се земат  Laughing

ох, сесията на Роб във Венити е направо убийствена, тия хора знаят как да снимат  omm

и момичета да ви питам, може да е малко малоумно, ама на мен не ми е много ясно каква е разликата между Imax 3D и само Imax. аз си мислех че Затъмнение ще е на 3D  newsm78

# 27
  • Мнения: 6
Здравейтееее!
Катрин, мерси за хубавото кафе! Heart Eyes

Идвам да опищя от радост, Мона тази сутрин пусна стррахотно готината новина, че е излезнал The Runaways торент цъккккккк
Простооо съм в нирвана, довечера обща прожекция  Heart Eyes Mr. Green ииииии ох думи нямам...леле колко го чаках този филм....
Ще се побъркам от кеф!!!!!!!!!!!!!!!!!! Crazy Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes



# 28
  • Мнения: 330
Цвети, мерси за линка, дано качеството е добро. Peace Веднага сладам да се тегли Simple Smile

bella girl , доколкото знам Imax 3D е кино с 3D ефекти и се гледа с очила, докато само Imax използват екрана на Imax, който е по-голям от обикновения. Там няма 3D очила. Поне това обясниха в Синема сити като питахме защо "Принцът на Персия" е Imax 2D newsm78 Още малко остана и ще разберем на 100% ще "пипнем" ли Ед или не Laughing

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 458
Здравейте! Извинете, че нахълтвам така, но много ми харесаха и реших да Ви сложа линкчета:

http://www.cinefish.bg/Zdrach-3-Zatamnenie-Otkas-ot-filma-7-trailer7760.html
http://www.cinefish.bg/Zdrach-3-Zatamnenie-Otkas-ot-filma-6-trailer7756.html

Предполагам, че сте ги гледали.... но   bouquet
  Hug

Общи условия

Активация на акаунт