Тwilight/Здрач- тема 61 - It all begins...with a choice...време е за Затъмнение!

  • 30 157
  • 741
  •   1
Отговори
# 735
  • София
  • Мнения: 3 421
Удържах фронта и го гледах първо на кино.
Хареса ми.

Само едно не ми е ясно - защо и в Новолуние, и в Затъмнение - Едуард го дават приклещен в предсмъртна хватка от вампири. Нали може да чете мисли и по тази причина е трудно победим.

# 736
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Чисто физически си е абсолютно уязвим особено при Волтури... В Затъмнение филма, просто поредното малоумно виждане на Мелиса Розберг...

# 737
  • Мнения: 354
просто поредното малоумно виждане на Мелиса Розберг...

Мхм, много точно казано. Мелиса осакати цялата сага със своите хрумвания. Ако искаш да разбереш терзанията ( а те са много, повярвай ми) на Едуард, най-добре прочети книгите (ако вече не си, де).

Цве, знаех си че ще ми оцениш аватара - особено кецките и роклАта - това е на тепето на моя рожден ден  Flutter

# 738
  • Мнения: 330
Роб ви пожелава лека нощ с една вчерашна снимка от Малибу Wink

# 739
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Лично аз бойкотирам последните снимки на Роб, брутална история и неуваженение от страна на папраци,че дори и на полиция  Confused  Абсолютно съм възмутена, предполагам, че няма да бъдат качвани по блоговете на феновете. Горкото момче, яд ме е че ги видях дори (ама беше толкова прекрасен, че не устоях Embarassed)

# 740
  • Мнения: 116
Няма ли нова тема?

# 741
  • Мнения: 6
Леле Бела, добре, че каза ooooh!
Ей сега пускам една Heart Eyes Тъкмо си пишех мнението Mr. Green



Заповядайте в новата тема  Hug

Последна редакция: пн, 26 юли 2010, 09:22 от c.v.e.t.i.

Общи условия

Активация на акаунт