МБАЛ Бургас - II

  • 68 499
  • 774
  •   1
Отговори
# 30
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Мира, ти при Миринчев на частно ли ходиш? И ще го ангажираш ли за раждането и колко ще струва ако е така?
Да отидох на частно в кабинета му,говорихме за раждането,но за пари не сме говорили.
Нека да мине всичко ако си е заслужил парите, ще му дам,аз няма да го викам специално,надявам се да попадна когато е на смяна.
Иначе на моята колежка той и мери таза още на първия преглед,това ти го пиша заради чуденката ти в др.тема Grinning

# 31
  • Бургас
  • Мнения: 439
И другото,имало някакви ВИП стаи,където можело таткото да идва когато иска.Това знае ли някой колко е истина?
По мое време (преди 6 месеца Rolling Eyes) имаше ВИП стаи и аз се бях замислила дали да не ги ползвам, защото има акушерка на постоянно разположение. Тогава в деня на отворените врати старшата акушерка ме разубеди да не си давам парите защото условията са същите като в другите стаи. Не знам дали още съществуват тези ВИП стаи, най-добре да питаш в болницата.
Тоя д-р Миринчев вече взе да ме хваща яд, че не го дочакахме да ме оперира той  Joy. И аз съм с много добри впечатления от него, макар и от визитациите. Ако ми се наложи да посещавам гинеколог по здравна каса, ще знам при него да отида Wink.

# 32
  • Бургас
  • Мнения: 316
Мисля, че вече няма ВИП стаи. Старшата каза, че вече всички стаи са ВИП.

# 33
  • Мнения: 141
Мира, ти при Миринчев на частно ли ходиш? И ще го ангажираш ли за раждането и колко ще струва ако е така?
Та какво стана с въпроса за корупцията?Много вярна ще излезе пак приказката:"Не е луд тоя,дето яде баницата,а тоя,дето му я дава".Момичета,разберете,че пациентите са виновни за създаването и разширяването на корупцията.Като толкова искате да давате пари,идете в частна клиника,където цените са официално изнесени,а не някакъв си нещастник да ви манипулира как видиш ли за "ЕКИПА" ще са нужни....,а всичко отива в неговия джоб.

# 34
  • Мнения: 439
Мира, ти при Миринчев на частно ли ходиш? И ще го ангажираш ли за раждането и колко ще струва ако е така?
Та какво стана с въпроса за корупцията?Много вярна ще излезе пак приказката:"Не е луд тоя,дето яде баницата,а тоя,дето му я дава".Момичета,разберете,че пациентите са виновни за създаването и разширяването на корупцията.Като толкова искате да давате пари,идете в частна клиника,където цените са официално изнесени,а не някакъв си нещастник да ви манипулира как видиш ли за "ЕКИПА" ще са нужни....,а всичко отива в неговия джоб.

 Shocked

не разбирам какво общо има цитата с всичките глупости,които си написала след това!

# 35
  • Мнения: 141
Мира, ти при Миринчев на частно ли ходиш? И ще го ангажираш ли за раждането и колко ще струва ако е така?
Та какво стана с въпроса за корупцията?Много вярна ще излезе пак приказката:"Не е луд тоя,дето яде баницата,а тоя,дето му я дава".Момичета,разберете,че пациентите са виновни за създаването и разширяването на корупцията.Като толкова искате да давате пари,идете в частна клиника,където цените са официално изнесени,а не някакъв си нещастник да ви манипулира как видиш ли за "ЕКИПА" ще са нужни....,а всичко отива в неговия джоб.
Shocked
не разбирам какво общо има цитата и всичките глупости,които си написала след това!
ако бях на твое място,щеше да ми е неудобно да кажа,че не разбирам,но....въпрос на "багаж"

# 36
  • Бургас
  • Мнения: 6 047
KAS, те цените и в държавната болница са изнесени и се знаят.
А лекарите, които работят в частни клиники също имат отделни от клиниката частни кабинети, където преглеждат преди раждането срещу заплащане. И така веднъж хем плащаш на лекаря в частния му кабинет, хем после в частната клиника.

Не знам за болниците, но веднъж не съм видяла в частния кабинет на който и да е лекар от доболничната помощ официален ценоразпис.

# 37
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
KAS,та аз за екип няма да плащам,ти за какво говориш.
Аз ще раждам при който се падна,надявам се това да е Миринчев,ако съм доволна ще ми благодаря подобаващо,както го правя и за други по маловажни неща,а камо ли за това.
Човека не е и обелил дума за пари,нищо не е намеквал,аз се натресах при него.

# 38
  • София
  • Мнения: 418
Здравейте, бургаски мами!

Извинявайте, че нахлувам във вашата тема, но имам нужда от съветите ви.
И така, дъщеря ми е с гипс на ръката, който трябва да се махне на 25 юни. По това време ние ще сме на почивка близо до Бургас и се чудех има ли в МБАЛ Бургас детска травматология, където биха могли да махнат гипса и да прегледат детето. Ако може ми препоръчайте и конкретен лекар. Очаквам вашите препоръки и предварително ви благодаря за съдействието!

# 39
  • Мнения: 141
Не е нужно да ходиш на частно 9 месеца-има достатъчно добри гинеколози,които да ти следят бременността по каса.

# 40
  • Мнения: 141
KAS,та аз за екип няма да плащам,ти за какво говориш.
Аз ще раждам при който се падна,надявам се това да е Миринчев,ако съм доволна ще ми благодаря подобаващо,както го правя и за други по маловажни неща,а камо ли за това.
Човека не е и обелил дума за пари,нищо не е намеквал,аз се натресах при него.
Това ми стана ясно-поздравления и късмет.Написаното от мен важи към въпроса,зададен на теб.

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 470
Не е нужно да ходиш на частно 9 месеца-има достатъчно добри гинеколози,които да ти следят бременността по каса.
Отишла съм един,единствен път в 33 сед. на частно и то защото на ЖК никой не ме гледа на ехограф,чакат ме да си поискам, съответно да заплатя,като цените са еднакви.
И като сме заговорили,точно защото не исках да дам пари за третото си раждане,сега не съм при лекарката която ме изражда 3 пъти.

# 42
  • Бургас
  • Мнения: 6 047
Не е нужно да ходиш на частно 9 месеца-има достатъчно добри гинеколози,които да ти следят бременността по каса.

За това си много права, но у нас все още битува мнението, че за да "добър" някой към теб достатъчно, трябва да си платиш извънредно. Много хора го правят просто за собствено успокоение, не че има се обръща по-голямо внимание или им се прави нещо извън касата.

Здравейте, бургаски мами!

Извинявайте, че нахлувам във вашата тема, но имам нужда от съветите ви.
И така, дъщеря ми е с гипс на ръката, който трябва да се махне на 25 юни. По това време ние ще сме на почивка близо до Бургас и се чудех има ли в МБАЛ Бургас детска травматология, където биха могли да махнат гипса и да прегледат детето. Ако може ми препоръчайте и конкретен лекар. Очаквам вашите препоръки и предварително ви благодаря за съдействието!

Има отделение по ортопедия и травматология, д-р Стоян Христов се занимава специално с децата. Но не знам какъв е редът да отидеше в държавна болница, като си от друго място и не си по спешност. Не трябват ли някакви направления? Може би да питаш твоя лекар, който поставя гипса.

# 43
  • Мнения: 141
Здравейте, бургаски мами!

Извинявайте, че нахлувам във вашата тема, но имам нужда от съветите ви.
И така, дъщеря ми е с гипс на ръката, който трябва да се махне на 25 юни. По това време ние ще сме на почивка близо до Бургас и се чудех има ли в МБАЛ Бургас детска травматология, където биха могли да махнат гипса и да прегледат детето. Ако може ми препоръчайте и конкретен лекар. Очаквам вашите препоръки и предварително ви благодаря за съдействието!
Детски ортопед-Д-р Христов.Има кабинет,работещ с касата точно срещу МБАЛ в нова кооперация,до която има пицария

# 44
  • Мнения: 439
KAS,
по-спокойно бе миличка...и по-кротко с определенията...това "с багажа" смятам да го подмина Mr. Green
не знам имаш ли лично мнение за Миринчев...реагирах остро,защото това е човек,който не веднъж ме е преглеждал без да ми вземе и стотинка,викал ме е за преглед в отделението,когато е на смяна и когато е било спешно за мен и пак не даваше и да се чуе за плащане!Кабинетът,в който преглежда не е негов и не частен...преглежда по ЗК и на частно,който иска!И аз съм се отблагодарявала...не беше лесно,защото той и подаръци много трудно приема!

Общи условия

Активация на акаунт