Какви жени харесва бг мъж?

  • 9 700
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Една темичка преди Световното, за тези на които им се дискитура.
Нямам предвид външен вид, а темперамент, поведение и пр. Или може би има значение "Харесването" с каква цел е, знам ли, или мъжът кой е?
Та: предпочитат ли се напористите жени или сдържаните, които чакат мъжът да направи първата крачка? И когато един мъж
"погледне" една жена, винаги ли става въпрос за едно и също с 4 букви, или може да има и нещо повече?  Понякога ми се иска да съм телепат. Laughing  А обвързаните жени: бягате ли от тях? И последно: когато ще започвате връзка с жена, има ли значение за вас
нейното минало?  Вие сте...................

# 1
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 436
аз мисля, че няма "такова животно", като събирателен образ на българския мъж - всеки прилича на себе си и е индивидуалност - с различни предпочитния - според опита си (възрастта), моментно състояние, случай.....дали става въпрос за мимолетно преживявне или избор на партньор за "по-дълго време"

прави ми впечатление обаче, че освободеността на новото време - развърза нападателността и напористността на нежния пол и от "пасивно" очакващи внимание - много дами атакуват...

на по-пасивните и неуверени мъже им харесва да бъдат атакувани така - като явна заявка, че са "избрани" и няма да бъдат отхвърлени; защото е неприятно да харесаш дама, да вложиш усилия и да бъдеш отхвърлен (дори да е възпитано ...)

може би на всеки човек би било приятно да бъде обект на внимание, но е на всяка цена и не във всеки случай

ако нещо ми прави впечатление в последните години то е това - как дами атакуват праволинейно (не всички) и как мъжете залиняват в ловните си функции и се задоволяват да бъдат уловени (не всички)

# 2
  • Мнения: 140
  Харесвам сдържаните, добре възпитани и не нахални жени. За мен има значение миналото на жената и то голямо значение. За мен обвързаните жени са "стрелян заек" и бягам от тях. На света има толкова свободни жени, защо трябва да е обвързана?

# 3
  • Мнения: 0
Ако не пожелая една жена за секс едва ли ще ми дойде на акъла и за 'нещо повече'. Миналото винаги има значение по простата причина че бивша к... няма. Доколкото за обвързаните жени - стават за любовници но за друго ... едва ли  Wink

# 4
  • Мнения: 11


прави ми впечатление обаче, че освободеността на новото време - развърза нападателността и напористността на нежния пол и от "пасивно" очакващи внимание - много дами атакуват...



Елате повече!!! Party Само да не са дебели, дърти и....мустакати да речем...Че оня ден една така ме налаци че... ooooh!

# 5
  • Мнения: 4 569
Харесва такива дето пускат.

# 6
  • Мнения: 0
Харесва такива дето пускат.

Евалла мацко !!  bowuu Кажи им го !!  Peace

# 7
  • Мнения: 96
Харесваме хубави, умни и добри жени другото е вятър Simple Smile

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
всякаквите мъже харесват всякакви жени.

п.с.  секс и брак са с 4 букви. но твърде различни като мисли към някоя жена.

# 9
  • Мнения: 2 448
п.с.  секс и брак са с 4 букви. но твърде различни като мисли към някоя жена.

Все трябва да имат тези двете допирни точки, освен ако не се практикуват с различни жени.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 458
По мои скромни наблюдения харесват жени тип "мама". Ама не такива които приличат на майките им а такаива които са склонни да ги обгрижват, разбират и им прощават "неволни" забежки както и по възможност да не се търси някаква сериозна финансова и морална отговорност и подкрепа. 
Искрено се надявам да греша. А, да, и да добавя, ако случайно познавате мъж който не отговаря на описанието - пращайте го на сам  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 425
ти не си ли малко далече?

# 12
  • Мнения: 4 458
ти не си ли малко далече?

Ти да не ме следиш  Thinking  Шегувам се! Не съм очаквала точно ти да ми отговориш  Grinning

Виж сега, мисля всеки знае, че разстоянията нямат значение и са преодолими стига да има желание. Все пак не съм на Луната или Марс  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 425
Слава богу, хората са различни и мъжете и жените. Така че за всеки си има подходяща половинка, просто понякога търсенето отнема много време.
Българските мъже харесваме всякакви жени, малко сме по-разглезени за външността, че българките са хубавички и ние така сме свикнали. Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 816
Сега да споделя от опит.Беше преди време,преди да се съберем с милото.Срещахме се случайно при общи приятели с един много красив мъж/неее симпатичен,хубав или там каквото било/ма не беше и гол охлюв/т.е. метросексуален.Поувлякохме се и аз честно си попитах, защо аз.Не съм за изхвърляне, ма не съм и от жените дето се обръщат след тях/бях останала с впечатление,че той харесва такъв тип жени/.Той ми отговори,че жените според него са като парфюмите.Едните с остра задушлива миризма те блъскат в носа,отчаяно се опитваш да поемеш въздух и накрая само спомена за неприятното усещане и облекчението са останали.Другите постепенно ,леко,ненатрапчиво те обгръщат в упойващ аромат и оставаш пленен завинаги.

Общи условия

Активация на акаунт