Какви жени харесва бг мъж?

  • 9 707
  • 86
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Една темичка преди Световното, за тези на които им се дискитура.
Нямам предвид външен вид, а темперамент, поведение и пр. Или може би има значение "Харесването" с каква цел е, знам ли, или мъжът кой е?
Та: предпочитат ли се напористите жени или сдържаните, които чакат мъжът да направи първата крачка? И когато един мъж
"погледне" една жена, винаги ли става въпрос за едно и също с 4 букви, или може да има и нещо повече?  Понякога ми се иска да съм телепат. Laughing  А обвързаните жени: бягате ли от тях? И последно: когато ще започвате връзка с жена, има ли значение за вас
нейното минало?  Вие сте...................

# 1
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
аз мисля, че няма "такова животно", като събирателен образ на българския мъж - всеки прилича на себе си и е индивидуалност - с различни предпочитния - според опита си (възрастта), моментно състояние, случай.....дали става въпрос за мимолетно преживявне или избор на партньор за "по-дълго време"

прави ми впечатление обаче, че освободеността на новото време - развърза нападателността и напористността на нежния пол и от "пасивно" очакващи внимание - много дами атакуват...

на по-пасивните и неуверени мъже им харесва да бъдат атакувани така - като явна заявка, че са "избрани" и няма да бъдат отхвърлени; защото е неприятно да харесаш дама, да вложиш усилия и да бъдеш отхвърлен (дори да е възпитано ...)

може би на всеки човек би било приятно да бъде обект на внимание, но е на всяка цена и не във всеки случай

ако нещо ми прави впечатление в последните години то е това - как дами атакуват праволинейно (не всички) и как мъжете залиняват в ловните си функции и се задоволяват да бъдат уловени (не всички)

# 2
  • Мнения: 140
  Харесвам сдържаните, добре възпитани и не нахални жени. За мен има значение миналото на жената и то голямо значение. За мен обвързаните жени са "стрелян заек" и бягам от тях. На света има толкова свободни жени, защо трябва да е обвързана?

# 3
  • Мнения: 0
Ако не пожелая една жена за секс едва ли ще ми дойде на акъла и за 'нещо повече'. Миналото винаги има значение по простата причина че бивша к... няма. Доколкото за обвързаните жени - стават за любовници но за друго ... едва ли  Wink

# 4
  • Мнения: 11


прави ми впечатление обаче, че освободеността на новото време - развърза нападателността и напористността на нежния пол и от "пасивно" очакващи внимание - много дами атакуват...



Елате повече!!! Party Само да не са дебели, дърти и....мустакати да речем...Че оня ден една така ме налаци че... ooooh!

# 5
  • Мнения: 4 569
Харесва такива дето пускат.

# 6
  • Мнения: 0
Харесва такива дето пускат.

Евалла мацко !!  bowuu Кажи им го !!  Peace

# 7
  • Мнения: 96
Харесваме хубави, умни и добри жени другото е вятър Simple Smile

# 8
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
всякаквите мъже харесват всякакви жени.

п.с.  секс и брак са с 4 букви. но твърде различни като мисли към някоя жена.

# 9
  • Мнения: 2 448
п.с.  секс и брак са с 4 букви. но твърде различни като мисли към някоя жена.

Все трябва да имат тези двете допирни точки, освен ако не се практикуват с различни жени.  Mr. Green

# 10
  • Мнения: 4 458
По мои скромни наблюдения харесват жени тип "мама". Ама не такива които приличат на майките им а такаива които са склонни да ги обгрижват, разбират и им прощават "неволни" забежки както и по възможност да не се търси някаква сериозна финансова и морална отговорност и подкрепа. 
Искрено се надявам да греша. А, да, и да добавя, ако случайно познавате мъж който не отговаря на описанието - пращайте го на сам  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 1 425
ти не си ли малко далече?

# 12
  • Мнения: 4 458
ти не си ли малко далече?

Ти да не ме следиш  Thinking  Шегувам се! Не съм очаквала точно ти да ми отговориш  Grinning

Виж сега, мисля всеки знае, че разстоянията нямат значение и са преодолими стига да има желание. Все пак не съм на Луната или Марс  Mr. Green

# 13
  • Мнения: 1 425
Слава богу, хората са различни и мъжете и жените. Така че за всеки си има подходяща половинка, просто понякога търсенето отнема много време.
Българските мъже харесваме всякакви жени, малко сме по-разглезени за външността, че българките са хубавички и ние така сме свикнали. Wink

# 14
  • София
  • Мнения: 816
Сега да споделя от опит.Беше преди време,преди да се съберем с милото.Срещахме се случайно при общи приятели с един много красив мъж/неее симпатичен,хубав или там каквото било/ма не беше и гол охлюв/т.е. метросексуален.Поувлякохме се и аз честно си попитах, защо аз.Не съм за изхвърляне, ма не съм и от жените дето се обръщат след тях/бях останала с впечатление,че той харесва такъв тип жени/.Той ми отговори,че жените според него са като парфюмите.Едните с остра задушлива миризма те блъскат в носа,отчаяно се опитваш да поемеш въздух и накрая само спомена за неприятното усещане и облекчението са останали.Другите постепенно ,леко,ненатрапчиво те обгръщат в упойващ аромат и оставаш пленен завинаги.

# 15
  • Мнения: 165
Харесва такива дето пускат.

Евалла мацко !!  bowuu Кажи им го !!  Peace
какво да им каже!? че всички пускат /и мъже, и жени/ зависи как е поискано  Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 816
Т.е. няма мъж който да не иска.Намират се жени които си искат лошо/или по-много/ Laughing

# 17
  • Мнения: 165
Т.е. няма мъж който да не иска.Намират се жени които си искат лошо/или по-много/ Laughing
е, не точно това имах предвид, ама карай  Rolling Eyes

иначе това, което каза за ароматите ми хареса  Peace

за вкуса на българския мъж мога да кажа някои неща - за съпруга търси жена, която да си мълчи и да се обажда, само, когато не противоречи на мъжа си;
да изглежда достатъчно добре, че да му завиждат приятелите, но да няма прекалено самочувствие, за да се мисли за най-красивата, че току-виж й хрумнало да прави забележки на мъжа си за шкембето му /ужас! ooooh!/;
да е отлична домакиня - разбирай да си върши всичката къщна работа сама;
да е добра майка - разбирай жената да играе "лошия и злия", а пък мъжа - "добрия", който дава всичко на детето си;
да не е по-умна от него!!! или поне да не го показва, особено пред приятелите му;
да е самостоятелна, но да зависи единствено от него  Crazy....
и т.н., и т.н. айде стига толкова

ПП това са лични впечатления, не преразказ  Crossing Arms

# 18
  • Мнения: 0
Т.е. няма мъж който да не иска.Намират се жени които си искат лошо/или по-много/ Laughing

Ако жените искаха това, което и ние искаме  Whistling Whistling ... ама не  Naughty

# 19
  • Мнения: 165
Немо, и жените искат същото! уверявам те! просто при нас процеса от мозъка до ....долу е малко по-дълъг. и през това време на обмисляне се намесват хиляди други неща - характера на отсрещния, възпитание, интереси и т.н.

# 20
  • Мнения: 364
Ако жените искаха това, което и ние искаме  Whistling Whistling ... ама не  Naughty

Свободен секс без обвързване и отговорности...?  Laughing

Доколкото за обвързаните жени - стават за любовници но за друго ... едва ли  Wink

А ти какво мислиш? Че ще дойдат да ти изчистят и сготвят ли?

# 21
  • Мнения: 4 458
Сън в лятна нощ , това с парфюмите е добър пример  Peace.

stealflame точно това имах в предвид и аз. Ми не ми харесват такива стандарти пък  Crossing Arms

Panther нали знаеш, който търси, намира!  Grinning  С времето това с половинаките започва да ми се струва все по-илюзорно и недотижимо  Rolling Eyes. Инае, да вярно е че относно външна красота в Б-я сте доста разглезени  Wink

# 22
  • Мнения: 11
Инае, да вярно е че относно външна красота в Б-я сте доста разглезени  Wink

То тва се компенсира с безмерна тегавина, така че... newsm78

# 23
  • Мнения: 165
Инае, да вярно е че относно външна красота в Б-я сте доста разглезени  Wink

То тва се компенсира с безмерна тегавина, така че... newsm78
тегаво ти е... ама от жегата  Mr. Green

пак няма угода  Crossing Arms

# 24
  • Мнения: 4 458
Инае, да вярно е че относно външна красота в Б-я сте доста разглезени  Wink

То тва се компенсира с безмерна тегавина, така че... newsm78
тегаво ти е... ама от жегата  Mr. Green

пак няма угода  Crossing Arms



Вярно е, няма угодия  Joy

# 25
  • София
  • Мнения: 816
Т.е. няма мъж който да не иска.Намират се жени които си искат лошо/или по-много/ Laughing

Ако жените искаха това, което и ние искаме  Whistling Whistling ... ама не  Naughty
Щяхме вече да сме с бири в ръка,да се чешем по чатала докато псуваме поредния малоумник изпуснал згодния пас подаден така умело,че аз не бих пропуснала и тихо и пресекливо попръцквам от задоволство при визуализацията на огромния екран показващ ме на гърба на някой съотборник и стадиона скандиращ моето име,,Сънчо,Сънчо.......

# 26
  • Мнения: 11
Аааа да! И такива които не мрънкат... Whistling

# 27
  • Мнения: 165
Аааа да! И такива които не мрънкат... Whistling
това и мен много ме дразни, независимо мъж или жена мрънка. съжалявам, че трябва да го кажа девиатор, но моите наблюдения са, че напоследък вие повече мрънкате... Wink

# 28
  • Мнения: 4 458
Аааа да! И такива които не мрънкат... Whistling
това и мен много ме дразни, независимо мъж или жена мрънка. съжалявам, че трябва да го кажа девиатор, но моите наблюдения са, че напоследък вие повече мрънкате... Wink


подкрепям  Peace

# 29
  • Мнения: 11
Сменете канала. Не наблюдавате дето требе...Ние не мрънкаме....ние пъшкаме Crazy

# 30
  • Мнения: 165
Сменете канала. Не наблюдавате дето требе...Ние не мрънкаме....ние пъшкаме Crazy
да го сменя... ама навсякъде турски сериали  Mr. Green, пък пъшкането много късно ми идва  Crazy

и да се върна на темата - онзи ден си говорим с един познат, заглежда се по една жена и коментра "тая как ме кефи, голяма мъжкарана е" и аз така  Shocked. питам го такива ли харесва и той вика "да". продължавам да питам "ми, ако ти е жена", той - "аааа това е друга работа, като роди две деца и ще кротне хахаха" и аз пак така  Shocked и после  Close. няма да преразказвам какво му наговорих след това  ooooh!

ПП за уточнение "мъжкарана"= спортна фигура, готина, усмихната, излъчва самочувствие и самоувереност

# 31
  • Мнения: 0
ПП за уточнение "мъжкарана"= спортна фигура, готина, усмихната, излъчва самочувствие и самоувереност

Разбира се  Mr. Green
  Peace

# 32
  • Мнения: 0
 newsm78 Немо, това да не е некой травестит? Mr. Green #Crazy

# 33
  • Мнения: 165
Немо, забършИ се, че малко се пооля!  Mr. Green
това не е спортна фигура... дори не знам какво е - "тя", "той" или "то"

# 34
  • София
  • Мнения: 816
Ммммм-дааам.Я мое и да не моем ама че лежим да тежим.

# 35
  • Мнения: 0
Немо, забършИ се, че малко се пооля!  Mr. Green
това не е спортна фигура... дори не знам какво е - "тя", "той" или "то"

Хубавите жени ги пускам в 'с каква жена (не)бих кръшнал '  Laughing

# 36
  • Мнения: 165
Немо, забършИ се, че малко се пооля!  Mr. Green
това не е спортна фигура... дори не знам какво е - "тя", "той" или "то"

Хубавите жени ги пускам в 'с каква жена (не)бих кръшнал '  Laughing
Laughing отивам да разгледам там тогава, че още имам Уплах от тая кака с бицепсите  Laughing

# 37
  • Мнения: 0
Една дума- провокативни....колкото по ...толкова по добре....нямам предвид само с облеклото но и с поведение/интелект и т.н.

# 38
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Всички, за които не е женен  Laughing

# 39
  • Мнения: 4 458
foxysilver подсети ме за изказване на познат. Човека не е българин но пък за сметка на това е мъж и предполагам мнението му е валидно. Та според него, най-красивата жена е тази която не пуска  Grinning

# 40
  • Мнения: 11
Та според него, най-красивата жена е тази която не пуска  Grinning

Тва не е жена, а списание.Там всички са адски готини и лъскави...Ама не пускат...И докато окото не стане полов орган - пфу от такива. Naughty

# 41
  • Мнения: 0
Всички, за които не е женен  Laughing

 Joy Joy Joy Joy Joy
Приключихме темата Wink
 Peace Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 816

Ей за него се омъжих.В БГ вариант,хем прилича на него ,хем с същите инициали и рожденна дата hahaha Joy

# 43
  • Мнения: 11

Ей за него се омъжих.В БГ вариант,хем прилича на него ,хем с същите инициали и рожденна дата hahaha Joy

Еми...ти ли си?!?! Laughing Laughing Laughing

# 44
  • София
  • Мнения: 816
И други ли има LaughingДа видя аз кой ни произвежда серийно Mr. Green

# 45
  • Мнения: 11
На  много близък  мой приятел прякорът му е Никалъс Кейдж.Щото много приличаше навремето и си остана до ден днешен. И мноо ни се чудат по кръчмите като някой се провикне "Никалъсчеееееее...искаш ли още една ракия?" Praynig Peace

# 46
  • Мнения: 165
"Никалъсчеееееее...искаш ли още една ракия?" Praynig Peace

интересно - след 3 ракии, като ти се завърже езика, как се произнася "Никалъсче"  Joy

сори, ама не разбрах защо дойде в темата "пък моят мъж прилича на..."  newsm78

Всички, за които не е женен  Laughing
или пък жена му да има способности да се променя всеки ден - ту дебела, ту слаба, ту руса, ту черна, ту кротка като агънце, ту хищна като лъвица  Peace

# 47
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Моят отговор е много кратък и верен - ЧУЖДИТЕ!

# 48
  • Мнения: 0
Любопитно ми е нещо - въпросът ми е към мъжете: Ако имате избор между красива и невярна жена  и недотам красива /но не и грозна - средностатистическа/ , но вярна жена - коя бихте избрали?      То всеки търси хем красавица, хем вярна , но двете неща не са съвсем съвместими
в общия случай.

# 49
  • Galaxy 13197853088
  • Мнения: 2 392
за какво да ги избираме?
а и си в грешка, двете неща са съвместими.

# 50
  • Мнения: 11
Да бе зависи за каква цел...Щото с жените е като с колите...Ако искаш с нещо да се изфукаш зимаш едно, ако искаш да свършиш работа- друга. И така. Tired

# 51
  • Мнения: 0
Любопитно ми е нещо - въпросът ми е към мъжете: Ако имате избор между красива и невярна жена  и недотам красива /но не и грозна - средностатистическа/ , но вярна жена - коя бихте избрали?      То всеки търси хем красавица, хем вярна , но двете неща не са съвсем съвместими
в общия случай.

Ти от кои си Сонче  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 0
Мъжете  харесват чаровни жени с чувство за хумор.
Това е много добър старт. Peace

# 53
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
foxysilver подсети ме за изказване на познат. Човека не е българин но пък за сметка на това е мъж и предполагам мнението му е валидно. Та според него, най-красивата жена е тази която не пуска  Grinning
Абе тва ме предизвика малко да го перефразирам - Човекът е мъж, защото не е българин Laughing

# 54
  • Мнения: 592
бг мъж харесва хубави жени. Кво ви интересува ще спи ли с тях, ще се жени ли. Въпросът е какви харесва, а не кво мисли да прави с тях ако еди кво си. Може да е световно известна и уважавана, ама Йорданка Донкова не ми харесва...той Гяуров, лека му пръст заради гласа и избяга в Италия, да не го засенчват.
Иначе какво значение има омъжена или не, с минало, без минало. Важното е да е хубава.

# 55
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
бг мъж харесва хубави жени. Кво ви интересува ще спи ли с тях, ще се жени ли. Въпросът е какви харесва, а не кво мисли да прави с тях ако еди кво си. Може да е световно известна и уважавана, ама Йорданка Донкова не ми харесва...той Гяуров, лека му пръст заради гласа и избяга в Италия, да не го засенчват.
Иначе какво значение има омъжена или не, с минало, без минало. Важното е да е хубава.
Пак ще апострофирам - когато съпругата е хубава,  любовницата дори да е грозна, пак е за предпочетане, че нали знаеш - всеки ден пържоли, ама и те омръзват. Затова пак казвам, чуждата жена харесва бг мъж.

# 56
  • Мнения: 165
всеки ден пържоли, ама и те омръзват.
да, ама ако сменяш гарнитурата към пържолите по-често, хич няма да ти омръзне толкоз бързо  Wink

# 57
  • Мнения: 11
всеки ден пържоли, ама и те омръзват.
да, ама ако сменяш гарнитурата към пържолите по-често, хич няма да ти омръзне толкоз бързо  Wink

Или ако пържолата доведе некоя близка флейка за пикантерийка... Praynig Whistling

# 58
  • Мнения: 165
да бе! що да не примъкне някоя македонска наденица  Crossing Arms
пак за вас си мислите  Crazy Joy

# 59
  • Мнения: 924
 Joy Joy Joy
Ехооооооо, до петък има още много време  Whistling

# 60
  • Мнения: 165
бе тая седмица всеки ден е петък  Blush
 Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 0
да бе! що да не примъкне някоя македонска наденица  Crossing Arms
пак за вас си мислите  Crazy Joy

че за кой да мислим бре  Thinking ... нас кой ни мисли  Mr. Green то ако вземем за вас да мислим .. отиде та се невиде  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 592
За мен днес е петък - утре съм на море!

# 63
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
да бе! що да не примъкне някоя македонска наденица  Crossing Arms
пак за вас си мислите  Crazy Joy

че за кой да мислим бре  Thinking ... нас кой ни мисли  Mr. Green то ако вземем за вас да мислим .. отиде та се невиде  Mr. Green
За кого да мислят мъжете!?  Мда, за кого... Ако изобщо я могат тази дейност;-)

# 64
  • Мнения: 592
foxysilver - да не би да имаш несполучлив брак? Peace

# 65
  • Мнения: 165
[За кого да мислят мъжете!?  Мда, за кого... Ако изобщо я могат тази дейност;-)
могат, ама масата не щат! те затова не харесват жени, дето могат да мислят и го правят успешно Mr. Green

# 66
  • Мнения: 11
Мисленето е изоконно мъжко занимание. Да сте чували за жена-мислител? newsm78 А ако ние не помислим сами за себе си, нема кой друг. Crossing Arms

# 67
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Мисленето е изоконно мъжко занимание.
??? Хъм, мислител значи... И я кажи що за професия или занятие е това? Какво точно правиш, седиш и мислиш от 9 до 17.30, а после НЕ мислиш, защото трябва да почиваш, иначе синдикатите може да те глобят Naughty

# 68
  • Мнения: 0
Мисленето е изоконно мъжко занимание. Да сте чували за жена-мислител? newsm78


А бе ... така като помисля ...  защо няма женски род на думите 'мъдрец' и 'учен'  newsm78   Mr. Green

# 69
  • Мнения: 11
Toва не е професия, а призвание. А ако не знаеш за мислители има си интернет търсачки за целта. Mr. Green

# 70
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
Toва не е професия, а призвание. А ако не знаеш за мислители има си интернет търсачки за целта. Mr. Green

Копвам едно цитатче, което не е мое и стига сте се заяждали Wink

"Мислителят е сложно същество, което не извършва абсолютно никакво физическо действие, но компенсира като се вглъбява в себе си и мисли. ..", и т. н.

# 71
  • планетата Земя
  • Мнения: 114
Това мисленето не е за много хора. Ама като речете, че било само за мъжете и направо ми иде да взема една сопа. Много обичате да се хвалите, ама много. Следващият път като разпределят дейностите предлагам, мъжете да вземат да раждат, да гледат деца и да чистят къщата. Пък жените като почнат да си клатят краката и да се чешат по топките може и да измислят нещо.

# 72
  • Мнения: 2 448
Това мисленето не е за много хора. Ама като речете, че било само за мъжете и направо ми иде да взема една сопа.

А, за мъжете. То за това изследванията показват, че жените предпочитат да са по-скоро красиви, отколкото умни, защото мъжете виждат по-добре, отколкто мислят.   Mr. Green

# 73
  • Мнения: 11
Това мисленето не е за много хора. Ама като речете, че било само за мъжете и направо ми иде да взема една сопа. Много обичате да се хвалите, ама много. Следващият път като разпределят дейностите предлагам, мъжете да вземат да раждат, да гледат деца и да чистят къщата. Пък жените като почнат да си клатят краката и да се чешат по топките може и да измислят нещо.

Кога е тоя "следващ път"? Второто пришествие? Щото ако има рестарт на системата на Ева2 треа да и вържем ръцете за циците да си играе с тях, а не с некви случайни ябълки, та само да ни вкарва в излишни бели... ooooh! Outta Joint

# 74
  • Мнения: 202
Не съм убедена/вече/,че българският мъж харесва жени...като гледам май прекалено много станаха меките китки ooooh!

# 75
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 402
Re: Какви жени харесва бг мъж? - отговора ми е чужди!!!

# 76
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Re: Какви жени харесва бг мъж? - отговора ми е чужди!!!
Не е задължително  Stop
Но е задължително да са жени ( че в последно време това понятие много се изврати - нежността се превърна в мърморясване, а съпричастието - в недоволство, при това - перманентно  Whistling Whistling Whistling )

# 77
  • планетата Земя
  • Мнения: 114
Кога е тоя "следващ път"? Второто пришествие? Щото ако има рестарт на системата на Ева2 треа да и вържем ръцете за циците да си играе с тях, а не с некви случайни ябълки, та само да ни вкарва в излишни бели... ooooh! Outta Joint
Няма следващ път! Затова хайде малко повече да се уважаваме, а? Защото е ясно, че едните без другите не можем.
Между другото християнската религия за това не я уважавам, защото винаги  изкарва жената грешница и насажда вина за щяло и не щяло. Не че другите религии са китка де. Та като рече за Ева да кажа, че е доста странно това с ябълката. Тя (ябълката де) нали била откъсната от дървото на познанието, демек Ева опитала от познанието и се покварила, че и Адам завлякла. Хем жената лоша, хем и знанието и то...Много се отклоних от темата.
Българският мъж според мен харесва тип фолк певици. Защо иначе жените ще се стремят да изглеждат на такива?

# 78
  • Мнения: 11
Айде верно да не се отплесваме на теологични теми,защото по тия въпроси искам да беседвам само с наистина подготвени хора..

А за певиците щи кажа веднага . Тва са така наречената "come & fuck me" визия, която постига само едно и единствено нещо - провокация. 'Харесваме' тоя тип жени само до момента в който ги напълним с малко ДНК и дотам. Мерси от такова бройкаджийско харесване. Stop

# 79
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 402
Re: Какви жени харесва бг мъж? - отговора ми е чужди!!!
Не е задължително  Stop
Но е задължително да са жени ( че в последно време това понятие много се изврати - нежността се превърна в мърморясване, а съпричастието - в недоволство, при това - перманентно  Whistling Whistling Whistling )

Да ти кажа, задължително харесва чуждите всеки мъж по презупция. Никъде не казвам, че не си харесва собствената - това е по желание. Да се харесва чуждата жена ви идва отвътре, мисля това е в природата на мъжете. А, за типа - естествено фолк, както каза Девиатор за единия секс със секс бомба! Е, просто супер мечта - за някои релност Joy

# 80
  • някъде ...
  • Мнения: 37
Re: Какви жени харесва бг мъж? - отговора ми е чужди!!!
Не е задължително  Stop
Но е задължително да са жени ( че в последно време това понятие много се изврати - нежността се превърна в мърморясване, а съпричастието - в недоволство, при това - перманентно  Whistling Whistling Whistling )

Да ти кажа, задължително харесва чуждите всеки мъж по презупция. Никъде не казвам, че не си харесва собствената - това е по желание. Да се харесва чуждата жена ви идва отвътре, мисля това е в природата на мъжете. А, за типа - естествено фолк, както каза Девиатор за единия секс със секс бомба! Е, просто супер мечта - за някои релност Joy
Да ти кажа, не задължително.
Само ако неговата не му пуска достатъчно  Mr. Green
За фолк-а к'во бе, няма лошо - те кат'гледам в жанра даже си имат дежурен осеменител - хахахаха  Joy Joy Joy

# 81
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 402
ddragon - еее, хайде сега пък намеси пускането. Не и така. Щото може да си му пуска достатъчно, но това не може да попречи на харесването на чужди жени.
Харесването си едно, чукането на жена ти в къщи съвсем друго...

# 82
  • някъде ...
  • Мнения: 37
ddragon - еее, хайде сега пък намеси пускането. Не и така. Щото може да си му пуска достатъчно, но това не може да попречи на харесването на чужди жени.
Харесването си едно, чукането на жена ти в къщи съвсем друго...
Да де, ама ако ти пускат достатъчно, вероятността да търчиш е сведена до минимум  Whistling Whistling Whistling
За харесването -  Peace Peace Peace

# 83
  • Мнения: 0

Да де, ама ако ти пускат достатъчно, вероятността да търчиш е сведена до минимум  Whistling Whistling Whistling

Ти ,нека да обичаш да си хойкаш и да си си такъв по принцип,а пък жена ти и челна стойка да направи,няма да има особено значение,защото 2 часа по-късно ,ако можеш да си го сложиш с друга,ще го направиш. Wink
Само свестните мъже отлагат това във времето,но някой ден и при тях се случва. Whistling Laughing Laughing
Защо мислиш,че повечето мъже,като ги питаш защо са изневерили ,нямат разумен отговор,но това по принцип зависи от човека,мъж,жена - няма значение! Peace

# 84
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676
ddragon - еее, хайде сега пък намеси пускането. Не и така. Щото може да си му пуска достатъчно, но това не може да попречи на харесването на чужди жени.
Харесването си едно, чукането на жена ти в къщи съвсем друго...
Да де, ама ако ти пускат достатъчно, вероятността да търчиш е сведена до минимум  Whistling Whistling Whistling
Не съм съгласна - практиката показва друго  Laughing

# 85
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 402
foxysilver - аз се извинявам, но не разбрах с кое не си съгласна....

# 86
  • Там, където ме обичат
  • Мнения: 3 676

 
foxysilver - аз се извинявам, но не разбрах с кое не си съгласна....
 
Че ако ти пускат достатъчно, вероятността да търчиш е сведена до минимум    

Общи условия

Активация на акаунт