90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №99

  • 31 429
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 0
Хоп и аз тук.

ЧРД на рожденничката!!!  Hug

Браво на всички минуси~

Аз ей сега се прибрах. Откачих - 5 часа чакане да ми дойде ред, после за 15 мин разказах тема от 100 страници, останах без глас и без дъх, но ми писа 6  Sunglasses И, както казвам - one down, a billion more to go.

Днес съм на плодове.

За закуска в 6.00 хапнах 2 банана и добре, че щях да пукна иначе - тоя не ни даваше да излизаме, докато си чакахме реда!!
От нерви, а и ми стана лошо - много задушно беше в залата, изядох 100те гр лешници от 9ам до към 11-12. Сега хапнах малко череши, имам и ябълки и ягоди, но в момента повече не ми се яде, така че не знам кога ще ям пак или пък какво.
С водата съм на 1.5л до момента.

Иначе сутринта кантарев - на 1чаша кафе, вода и 2 банана, и без wc ми показа 69.7, като се прибрах пак се измерих, така че към това прибавяме и още 100гр ядки и още вода, и ми показа 69.6, стомахът ми отказва обикновено от нерви преди изпити, така че чак утре сутрин може би ще мога да дам точни кг. Но мисля, че вече стабилно съм под 70кг, та било и то с 200-300гр.

# 46
  • Мнения: 107
Привет от мен!

Честито на рожденичката!!!   bouquet

Днес съм въглехидратна  Party:
Закуска - 2 ябълки;
Обяд - направих си "руло" от бутертесто с пълнеж от лютеница и задушен лук и гъби - 5 парченца заминаха ...  Blush
Вечеря - пека постно кексче и мисля да комбинирам 3 парченца с шоколада...

Утре ми е първи плодов, а е и пълнолуние и направо леко се шашкам как ще го понеса... А и с МЦ се обзаведах...  Crazy
Вода имам да наваксвам...
Успешен ден и много минусиииии!

# 47
  • Мнения: 0
От мен запис преди да замина на сватбата Wink днес съм плодова до момента ягоди към 11.30 и череши може би до края на деня. Утре съм белътчна , защото удължих цикъла заради два дни прегрешения на 23 и 24 Simple Smile последния ми воден е на 11-ти , диетата приключва на 15-ти ... а оттам на къде...?????

# 48
  • Мнения: 1 287
Привет и от мен.Днес съм въглехидратна.
з - 7-8 кайсии
о - макарони със захар
за вечеря имам макарони,руло,бисквити,но не съм решила още какво ще ям.
Вчера си купих и черен шоколад,прочетох,че е задължителен при въглехидратен ден.
Към момента съм изпила малко повече от литър вода.

Честито на рожденичката!  bouquet

# 49
  • София
  • Мнения: 786
Izu  хайде честита ти шестичка, още много да има Simple Smile
и много минусчета разбира се  Peace

# 50
  • Мнения: 25
Да се отчета и аз за днес без прегрешения 7.00 -ягоди, 10.00ч. ягоди 12.00ч. диня  шепа орехи,14.00ч. ягоди  вечеря евентуано ягоди  
Днес съм без прегрешения за сега дано издържа без да забегна
Много минуси на всички фиданки hahaha smile3533

Може и да съм по прекалииа с количеството но не ми стои гладна

Последна редакция: пт, 04 юни 2010, 16:33 от SLYNCE

# 51
  • Мнения: 1 701
Много сте бързи.Човек не смогва да ви прочете.Нямам търпение да се върна в Бургас и всичко да си е по старому;) и да си следя кой какво написал.

Кашарелче, днес обрах овациите по улиците с твоя Мики Маус.И сестра ми побърках.Абе, шоу да става.
 Hug за всички

# 52
  • Мнения: 0
 иаз да се запиша.Днес втори воден

# 53
  • Мнения: 25
Цяла седмица закусвам с ягоди незнаете какво редовно посещение на WC това не ми се е случвало от години
 newsm03 smile3506 smile3535

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Още не мога да изчета старата тема а тук вече на 4 страница  ooooh!
Днес - бобов
З- череши
О- ориз с гъби и домат
В- същото само че салатата ще е моркови с царевица Mr. Green
Не знам как го правите това с водата ама аз имам сериозен проблем, като почна да пия и не мога да се спра. Сутрин гледам да не пия, че излизаме с малката на разхотки и само за тоалетни мисля но като се върнем и като се почна .... до сега съм 3 л. и още съм жадна Mr. Green

# 55
  • Мнения: 9
давам си днешния отчет:
закуска- 4-5 сливи
обяд- половин чиния задушени картофи + салата от домати
вечеря- половин чиния задушени картофи + салата от домати и моркови

момичета не е по темата но искам да ви попитам: вчера ми биха ваксина против тетанус и лекарката ми каза да не се мокря до вечерта.ще има ли проблем ако днес я намокря? извинявам се че ви питам вас но в момента няма до кои друг да се допитам  Sad

# 56
  • Мнения: 0
Като човек, на който са му били такива ваксини едно 10000 пъти, да вече би трябвало да можеш да я мокриш. Нали са минали 12 часа от ваксинацията? А и лекарката ти е казала да не я мокриш до вечерта, а вече сме на следващия ден, така че~ смело напред!  Hug

# 57
  • Мнения: 9
Izu благодаря ти за бързия отговор  Hug  минали са 12 часа вчера в 14:00 ми биха ваксината Simple Smile

# 58
  • Мнения: 0
Хоп и аз в новата тема!
SMG, честит рожден ден!Много успехи, здраве и сбъднати желания!  Gift newsm59
blaithy, November_, поздравления, момичета, за чудесните резултати! Peace
За днес отчитам режимно преминал въглехидратен:
з-ябълка,о-хогаренас и салата,в-бисквити "Житен дар",салата и черния шоколад
Лека вечер на всички!

# 59
  • Мнения: 3 453
  Момичета вече добавих на първа страница интервюто със създателите на режима което Харизанова преведе.Можете да го погледнете.Има линк, над групата във Фейсбук Peace

Общи условия

Активация на акаунт