90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани - тема №99

  • 31 430
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 498
Една бърза питанка, преди да си тръгна от работа, че няма да мога да ви чета до утре сутринта...

За закуска в НЕ-плодивия ден, т.е. в останлите дни може ли да се ядат сушени плодове, и ако да - пак лис амо от един вид???
А в плодовия ден - ядките кога се консумират?!

# 736
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 917
Жани, права си, може и да е от полза за някой. Peace
Значи ето за какво иде реч. Консултирах се с хора, които това са учили (диетология по-точно) и ми обясниха следното. Всички хора на диета или някакъв режим (без значение какъв) рано или късно привикват към него и стопират изгарянията на мазнини. Затова и повечето диети са предвидили почивка за организма. След което може да се повтори режима. Проблемът е, че всеки е индивидуален и има нужда от различна като продължителност почивка. За някои е достатъчно и една седмица, докато за други не стига и половин година. Моят случай се оказа една година. Това е т.нар. период на забравяне на диетата, който е необходим, за да бъде после рестартиран организма.
Надявам се да е било полезна информация. Peace

# 737
  • Мнения: 0
Хари бо, Жанета, благодаря за бързите отговори. И аз така мислех, но си е друго някой да ти потвърди. Не че това означава, чеще издържа, де, но да се надяваме.
Моят кантар е Joycare от магазини зора и струваше около 40 лв, и мери с точност 100 гр. Но не бих му се разсърдила, ако ми махне 7-800 гр.
Хари бо, как да издържа да се премеря чак след десетина дена!?!
Аз сутрин почнах да ставам с кеф, само и само да се премеря. Е, вярно, че тази сутрин получих огромно разочарование, но утре пак е ден

# 738
  • Мнения: 99
Фиданки каня ви в новата ни юбилейна тема №100, която обнових малко Peace
Желая на всички скорошно достигане на поставените цели, много приятни емоци и режимност
Hug
НОВАТА ТЕМА №100

Общи условия

Активация на акаунт