ВТОРИ ТОРТЕН СЕМИНАР НА ДАМИТЕ ОТ ТОРТЕНАТА ТЕМА 2

  • 7 362
  • 110
  •   1
Отговори
# 1
  • Бургас
  • Мнения: 97
Пу първа  Laughing

# 2
  • София
  • Мнения: 2 658
ако верно е някакъв студ, мъжа ми ще ме убие. И без това с триста зора дойде, сега ако трябва и само вътре да стои с децата......... Поне ще се навиват с мъжа на ai ai  взаимно.  Simple Smile Останах с впечатление, че и той не е в особен възторг, сори, ако се бъркам.  Laughing

# 3
  • Мнения: 137
Пете, правилно си разбрала, не е във възторг от тортените ми забавления  Wink я кажи твоя какво пие, че тъкмо се чудехме какво да взимаме и моят мъж е в чуденка водка или ракия- освен биричката коята не коментирам, та да са си на еднакво питиенце  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Алоуууу Ванче, кви снегове бре! Ей да си признае кой е каръка за времето,толкова го мислихте кога да направите семинара и глей, май и август да беше пак щеше да се развали времето Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3 861
Давам ви и моят мъж, нищо че не пие,  да  си мрънкат заедно...
Днес ми заяви "Ако пак вали това  ще е последното ми посещение на Батак и околностите изобщо."

Ванчето е виновна! Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 5
  • Мнения: 1 329
Ако е лошо времето, предлагам да вземем с нас Минчо Празников, да го напием и да го натъпчем с торти. Да види той хубаво ли ни е на нас!

# 6
  • Мнения: X
Аз съм каръка сигурно,признавам без бой!    Wink
Толкова мразя лятото и жегите особено,че само при мисълта,че може да е топло и...    smile3511

доня КОПРИВА ,ако не ти е проблем,вземи масата!А ако не става,здраве да е!    Hug

# 7
  • Мнения: 1 491
Айдееее, ще си пиете самосиндикално по къщите ли бре???
Ми таз механа за к`во е? То и миналата година имаше бая самосиндикалисти, но все си мислех, че вече сме се опознали ... Не че ние тая година ще сме присъствие там, но мога да наминавам на инспеция  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 1 173
Мили момичета,влизам да докладвам.Прическа съм си направила днес,направиха ми и табелка с името,разпечатаха ми и пътя до ЦигАн Чарк,остава да дойда.....До скоро,нямам търпение да ви видяяяяяяяя.. Embarassed ко ще има телевизия да отида пак на прическа и да понакупя някоя-друга рокля.. Mr. Green
че ти малко ли "ефирни" роклички имаш  Mr. Green ...представям си tе с рокличка и прическа и...оклепана в нишесте  Laughing Mr. Green
Мили момичета,влизам да докладвам.Прическа съм си направила днес,....
Е ти с`я к`во??? Няма да се къпеш до петък-събота, да не скапеш прическата ли??? И за к`во ти беше тая прическа като в почвните дни ще си с шапка??? Чух за сняг в Пирин. Ние сме наблизичко.... урааааааааааааааааа..... носете си шейничките вместо банските!!!  Joy

 Искра и без друго бленува за сняг  Mr. Green Joy .

 Хайде да се забавлявате много , а ние тук ще ви завиждаме тайничко  и "неблагородно"  Rolling Eyes

# 9
  • гр. София
  • Мнения: 44
Ванче, имам около 1-н кг шоколадов ковертюр на "хапчета", да го донеса ли? Simple Smile

# 10
  • у дома
  • Мнения: 1 581
дзак

# 11
  • Мнения: 137
Айдееее, ще си пиете самосиндикално по къщите ли бре???
Ми таз механа за к`во е? То и миналата година имаше бая самосиндикалисти, но все си мислех, че вече сме се опознали ... Не че ние тая година ще сме присъствие там, но мога да наминавам на инспеция  Mr. Green


Ха-ха, с Петето си гласим пъкления план, ако много вали и децата не могат да са навън да сплотим двете половинки за да не им тежи гледането на чавенцата. Twisted Evil

# 12
  • Мнения: 202
Ехоооооо,пак съм аз..Да ви кажа,Рая е права,ако вали сняг ще съм най-доволна,но тъй като има мърморещи мъже и има опасност другата година да не ви доведат на семинар,пожелавам сиииииииилно слънце.... Mr. Green Прическата вече е скапана,ефирните рокли не ги ЩА, олелеееееее,вече ме хваща еуфория,нишестенце си купих,нали Пепи поръча,само да не го забравя.Бях казала на Албенка,но не искам да я занимавам повече,така че ако някой има желание да ми купи по 1 кг черен и бял кувертюр,може да ми го донесе,ще си го платя там.Даже може по 1.5 кг.От днес вече нямам нет,утре ще се опитам да вляза от някъде за последни наставления за пътуването..
ЧАААААААААААО И ДО СКОРООООООООООООООООООО.......  bouquet
Урааааааааааааааааааааа

# 13
  • Мнения: 1 965
Мно`у ясно че съм аз. Още Февруари ви казах, че Юни не е никаква гаранция че времето ще е хубаво. А, и не мога да разбера какво сте се затръшкали толкова. Миналата година не спp я да вали, пък не си спомням децата да са били затворени. Търчаха и джапаха по локвите постоянно. В крайна сметка, като са ви мрънкащи мъжете, оставете ви ги при майките им в къщи. Еееее, то па ми писна от мърморещи мъжорля. Какви са тия лигавщини? Като са толкова отворени, да поръчат хубаво време. Догодина поставям условие: ЖЕНСКИ ТОРТЕН СЕМИНАР – без деца, мъже, и други прочее странични елементи. Аааааааааа, маха!!!!
Ванче, имам около 1-н кг шоколадов ковертюр на "хапчета", да го донеса ли? Simple Smile
Според мен, не. Нали ще носим кувертюр и от двата вида.
Искре – предполагам, не, сигурна съм че ще остане от кувертюра. Парите ще сложим към общата останала сума и ще ви ги раздам накрая. Подготвила съм се със 100 лв на по 1 и 2 лв. Така че, всичко което остане като пари ще ви го върна по равно.

# 14
  • в семейството
  • Мнения: 404

Подготвила съм се със 100 лв на по 1 и 2 лв. Така че, всичко което остане като пари ще ви го върна по равно.


  Е за това не бих се сетила вЪОбще  Shocked .
И я кажи(щото обеща  Mr. Green ) след центъра на кое ще кажеш пътя, щото аз като казвам на моя мъж, че е след центъра на Цигов Чарк, той ме гледа  #Crazy и ме пита къв център бе жена  newsm78
И още: като гледам картата, след като слезнем от магистралата при този надпис Калугерово, тръгваме в посока  Карабунар  ли newsm78  ooooh!

# 15
  • Мнения: 202
Аз пък имам един час до влака и ще си спамя колкото си искам..... Mr. Green Ванче,добре,колкото остане,ще го взема и ще го платя..Ама не ми се вярва чак по кило да остане,де... newsm78 Няма значение,ще мислим на място...И аз викам другата година да бъде само женски семинар,аз пък няма да мога да дойда сигурно Mr. Green... Абе дано да е слънчево,за всеки случай сложете повече ракийка,да упоим мъжолята,че да не пискат много.

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 44
Ванче, пусни един телефон на лични, ОООбещаВам тържествено,  да не ти пращам есемеси в 6-т сутринта...нО... пък може в 2-3................ Joy Joy Joy ШееГичка!!!

Момичета, който ще е там по-рано може, ако иска да метне един телефон, че нещо ми е много притеснено, как ли ще се затрием по пътя. Телефона ми е препълнен с контакти 100-200...  няма да му натежат още няколко.

А колкото до времето, то е толкова прекрасно в момента, слънцето се усмихва в прозореца ми, така че може и да имаме късмет. Радвайте се - живота може и да е прекрасен, зависи с какви очи го гледаш. Много, много, много близък роднина днес не успя да види хубавия ден.
Но ще Дойдем...не искам да пропусна Събитието НИ.
Желая ви Успешно стягане на багажа, да не забравите Нещо Важно, и Лек Път.

# 17
  • Мнения: 1 965
Ванче, пусни един телефон на лични,
Пуснах 2 даже.
......., да не забравите Нещо Важно,........
smile3523 Чадъра, чантата и аз!
 Чадъра и чантата приготвих, ама третото к`во беше???  newsm78
Много хубаво така! Нямам БГ шрифт, нито фонетик. Влизам в сървъра, пиша там на БГ, копирам и пействам тук... И после,що забравям???? Що ли?  #Cussing out
И я кажи(щото обеща  Mr. Green ) след центъра на кое ще кажеш пътя, щото аз като казвам на моя мъж, че е след центъра на Цигов Чарк, той ме гледа  #Crazy и ме пита къв център бе жена  newsm78
И още: като гледам картата, след като слезнем от магистралата при този надпис Калугерово, тръгваме в посока  Карабунар  ли newsm78  ooooh!
Е, хубаво де, обещах, ама съквартиранта снощи се е прибрал в 12 от работа. Не го дочаках. И в крайна сметка, само аз ли съм ходила там? Никой ли друг не може да опише пътя???Доколкото си спомням, още 15тина човека идваха миналата година...................

# 18
  • София
  • Мнения: 2 658
има ли телевизори там? Ако не, да влачим малкия от нас.

И аз чакам разяснения за пътя, че за първи път ще ходим натам.

# 19
  • Мнения: 24
Да се разпиша и в новата тема  Party
да не забравите Нещо Важно, и Лек Път.
  ooooh! Обикновено половината багаж, дано тортата да е с мен  Laughing
Аз четох, четох и накрая не разбрах има ли други като мен да не са във вилно селище "Уют"  Embarassed newsm78
Вече ме тресе притеснението, така съм винаги като тръгвам на някъде  ooooh!
Лек път и от мен на всички  Hug  car003 newsm01

# 20
  • София
  • Мнения: 2 113
Ей, нали днес е сряда...от последните писания оставам с впечатление, че утре трябва да тръгваме:)) А тортата не е започната...
Много се радвам на настроението на всички:) Няма да е лошо времето. Ще вали понякога, но няма да е непрекъснато, освен това, ще се позатопли. Вземете дъждобрани на децата и гумени ботуши, ако имат - така ще могат да са навън и ако ръми:)

Копривке, Явор отсега се е зачудил какви ли играчки ще хареса "онова момченце Калоян, дето миналата година беше на Цигов чарк", че да вземе и такива:) Дано пак си паснат, така на мъжа ти ще му поолекне.

# 21
  • Мнения: 1 491
Слушайте сега - както си карате по пътя и той самият върви на дясно се отзовавате на едно "място" с множество табели с имена на хотелчета и т.н. под формата на стрелки и една пресечка в дясно - асфалтирана е! Е те там трябва да свиете в дясно и след това у лЕво. Аз миналата година си викам "Аааа леко оживление, табелки, едно-друго, сигурно наближаваме центъра" ... Да, ама точно това бил центъра, разбираш ли, след като продължих още 20 мин на право и накрая звъннах на Ванчето, че хайде още 20 мин на обратно  Crazy
Ние миналата година ползвахме малко по-различен маршрут от даденият от Ванчето, и трябва да ви кажа, че почти нямаше трафик. Изключая инцидента на магистралата, после шофирането ми беше песен. Но за подробности довечера като се прибере навигатора ми, аз само шофирам от точка А до точка Б, а през какви други букви минавам друг отговаря  hahaha

Петя има телевизори, цветни са.

Като гледам какво вълнение ви тресе всичките ... Мен ми е апатично.... Само трябва да си спретна списък на "играчките", които трябва да взема, че накрая точно тях ще забравя  ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 357
Здравейте.
Може ли някой да ми отговори на въпросите ми от миналата тема-

- във вилата хладилника е един така ли?
-чаршафи има ,прибори ще купите-така ли е или не?
-въглища всеки ли си носи -за скарата?
-от прочетеното разбрах,че трябва да си носиме само инструменти и бои?

Благодаря предварително за отоговора.

Последна редакция: ср, 02 юни 2010, 18:59 от stefina

# 23
  • Мнения: 1 965
Слушайте сега..............
Е, ти така го обясни, че аз се загубих още на магистралата.  Joy\

Абе, хора на какви езици си говорим???? На колко „вида” български говорим???? И кой чете и кой не чете???? Повтаряме едно и също по 20 пъти и пак някой не е разбрал.
Има по 1 телевизор, по 1 хладилник, 1 МВ, мивка, чаршафи на всяко легло, даже и одеала има. Във всяка вила има малко пластмасови чинии, по няколко вилици и лъжици. Ако искате, разчитайте на тях, ако искате си носете. Има по 1 баня с тоалетна и бойлер във всяка къща. Незнам на колко градуса се загрява водата обаче. Аз ще купя чашки и чинийки прочее както миналата година – за ползване през деня докато дегустираме и мажеме и за вечерите и за разни сокчета и води.
Няколко пъти вече уточнихме, че Доня Коприва ще купи 5 чувала въглища – тоест за всички.
Още някой да не е разбрал нещо????

# 24
  • Мнения: 1 491
Слушайте сега..............
Е, ти така го обясни, че аз се загубих още на магистралата.  Joy\

Уф, ма .... Исках да кажа, че ние слезнахме от магистралата на друга отбивка, не на Калугерово (досега рових, да го намеря да те цитирам точно, но не мо`а го открия). И минахме по малко по друг маршрут до Циган чарк, а не по този дето си го оцветила в лилЯво на картата в докИмента  Mr. Green
А туй за центъра на Цигов чарк, съвсем сериозно си го помислих, видях табелите и си викам "А, наближаваме" и после карах още 20 мин по равното шосе, после ти звънях, ти ми се накара, обърнах и още 20 мин и като стигнах "на центъра" отново ти звънях, за да не се объркам отново  Mr. Green  Знам, че не помниш, щото годинките ... Ама така си беше  Joy

А въглищата както вече казах в момента в Кауфланд са на прИмоция - 5 кг за 9,99 лв.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 97
Слушайте сега..............
Е, ти така го обясни, че аз се загубих още на магистралата.  Joy\

Абе, хора на какви езици си говорим???? На колко „вида” български говорим???? И кой чете и кой не чете???? Повтаряме едно и също по 20 пъти и пак някой не е разбрал.
Има по 1 телевизор, по 1 хладилник, 1 МВ, мивка, чаршафи на всяко легло, даже и одеала има. Във всяка вила има малко пластмасови чинии, по няколко вилици и лъжици. Ако искате, разчитайте на тях, ако искате си носете. Има по 1 баня с тоалетна и бойлер във всяка къща. Незнам на колко градуса се загрява водата обаче. Аз ще купя чашки и чинийки прочее както миналата година – за ползване през деня докато дегустираме и мажеме и за вечерите и за разни сокчета и води.
Няколко пъти вече уточнихме, че Доня Коприва ще купи 5 чувала въглища – тоест за всички.
Още някой да не е разбрал нещо????

     Joy Joy Joy      Стана весело,  Ванчето яхна  afwitch  защо не четете  bambam

# 26
  • Мнения: X
Слушайте сега..............
Е, ти така го обясни, че аз се загубих още на магистралата.  Joy\

Абе, хора на какви езици си говорим???? На колко „вида” български говорим???? И кой чете и кой не чете???? Повтаряме едно и също по 20 пъти и пак някой не е разбрал.
Има по 1 телевизор, по 1 хладилник, 1 МВ, мивка, чаршафи на всяко легло, даже и одеала има. Във всяка вила има малко пластмасови чинии, по няколко вилици и лъжици. Ако искате, разчитайте на тях, ако искате си носете. Има по 1 баня с тоалетна и бойлер във всяка къща. Незнам на колко градуса се загрява водата обаче. Аз ще купя чашки и чинийки прочее както миналата година – за ползване през деня докато дегустираме и мажеме и за вечерите и за разни сокчета и води.
Няколко пъти вече уточнихме, че Доня Коприва ще купи 5 чувала въглища – тоест за всички.
Още някой да не е разбрал нещо????

     Joy Joy Joy      Стана весело,  Ванчето яхна  afwitch  защо не четете  bambam

Ооо,тя много издържа тоя път...има напредък.
Догодина ще изпуши чак на Цинаг чарк...!   Mr. Green
Ванче,   Hug     ти си знаеш,де!    Heart Eyes

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
van444eto, Stefina пита за голямата вила.. доколкото си спомням тя е там, а не в къщичките.

За жалост не знам там как са условията, но завивки 100% има

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Оф, момичета, Криско ми вдигна температура тази нощ.  Sad  Не знам какво му е, друго няма. Ще видя до утре какво ще стане. Ако се влоши - оставаме си тук.  Cry Ще предам ММ на Краси или Пепи да ви я донесе.
Има вероятност и да дойдем де, все още.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 97
Съквартирантитииииииииии, има ли  някъде кафе - машина ,която можем да  употребим или ще си пием нес с топла водичка от микровълновите , та да знам какво кафенце да си взема newsm78 .Днес времето в Бургас е чудничко - слънчице - разкош , дано и утре да е такова ,че дечицата да  football Болничките мъничета да се оправят до утре  Praynig Лек път на всички и умната по пътищата  Grinning

# 30
  • в семейството
  • Мнения: 404
Gushanka , дано да се оправите и това да е нещо инцидентно  Hug

# 31
  • Мнения: X
Съквартирантитииииииииии, има ли  някъде кафе - машина ,която можем да  употребим или ще си пием нес с топла водичка от микровълновите , та да знам какво кафенце да си взема newsm78 .

Ние си правим кафе в микровълновата,ама не нес,а обикновено кафе.Сварява се за 1,5-2 минути.
И в къщи така го правим,става бързо...нещо като тип-турско кафе...нали си при нас,ще ти спретна едно да дегустираш!   Grinning

Бързо оздравяване на дечицата...че не остана.

# 32
  • Мнения: 1 965
Съквартирантитииииииииии, има ли  някъде кафе - машина ,която можем да  употребим или ще си пием нес с топла водичка от микровълновите ..........
още един дето не си е прочел урока.  #2gunfire и това го коментирахме
Аз не тръгвам никъде без шварц-машина. Така че, който обича, ще го спасявам.
Дами и Господа - тръгвам на пазар. Сетих се, че там където ще пазарувам пластмасите има и пекарска хартия и фолио. ще взема по 1 ролка да има. Освен това добавих ГОЛЕМИ чували за боклук. Ще взема и една голяма ролка домакинска хартия от Кауфланд. Ако някой се сети нещо друго, да ми звъни. Следобед ще докладвам. Ами... това е.

# 33
  • Бургас
  • Мнения: 97
Съквартирантитииииииииии, има ли  някъде кафе - машина ,която можем да  употребим или ще си пием нес с топла водичка от микровълновите ..........
още един дето не си е прочел урока.  #2gunfire и това го коментирахме
Аз не тръгвам никъде без шварц-машина. Така че, който обича, ще го спасявам.
Embarassed


# 34
  • Мнения: 1 491
Ваньо ти съвсем изтрещЕ   Rolling Eyes  newsm19

Gushanka дано тази температура на Криско да е инцидентна и да нямате нищо по-сериозно  fingerscrossed

# 35
  • Мнения: 202
Айде и аз да се включа  и ще отивам да пазарувам и да редя багажи... newsm44 Леле,Ванче,направо шапка ти свалям,как успяваш да се задържиш въобще върху тая метла след толкова емоции..Ти си "акъла" на цялото събиране,как успяваш да помислиш за всичко  newsm20. Мислех и аз да ти звъня с едни глупави въпроси,направо е грехота...Дано не объркам пътя утре,че да не те притеснявам и аз по телефона..Хайде,до утре тогава,мисля да пристигна към 13-14 часа,нали няма да сте почнали с уроците.. Rolling Eyes
редактирам се да кажа на всички болни да оздравяват бързо...  bouquet

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 10:24 от iskrone

# 36
  • София
  • Мнения: 1 357
Пепи-мерси-да, питах за вилата- аз съм там и понеже съм с бебешор и ще нося манджи плюс месо и т.н.,ме интересуваше хладилника само един ли е и как ще стигне за цяла вила-така бях запомнила.Прочела съм по принцип цялата тема,но тя е от февруари и грешката ми е,че не се сетих да си записвам информацията давана в нея. Embarassed
Миша-видя ли сега   hahaha   341uu -майтапя се разбира се. Hug

То и аз ще нося торта,ама като гледам изведнъж станали много тортите,та да направя един кекс ли-не знам newsm78-какво ще кажете?Те тортите сатнаха над 10-къде ще се съхраняват?
Всички болни дечица да оздравяват.

# 37
  • Мнения: 1 329
Само да кажа, че ще донеса една торта измазана с маслен крем.

Стягайте куфарите и утре росни-пресни там  Flutter

# 38
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 502
Ванче, пласмасовите прибори които ще купуваш, предвидени ли са за цялата група, или всеки да си носи, то е ясно че тези които ги има там, няма да стигнат до никъде!

# 39
  • Бургас
  • Мнения: 97
stefina , не са много тортите - над 70 човека сме ........

# 40
  • София
  • Мнения: 2 658
Gushanka, дано не сте с вируса, който върлува в момента. Моите така бяха по три дена с висока температура и чак след това се появи кашлица, гърло и хрема. Rolling Eyes

Моята торта ще е намазана със сметана, аз покриване няма да тренирам!

И според мен тортите даже са малко.

# 41
  • Мнения: X
Ванче, пласмасовите прибори които ще купуваш, предвидени ли са за цялата група, или всеки да си носи, то е ясно че тези които ги има там, няма да стигнат до никъде!

За всички са!   Peace   

# 42
  • Мнения: 1 491
Ванче, пласмасовите прибори които ще купуваш, предвидени ли са за цялата група, или всеки да си носи, то е ясно че тези които ги има там, няма да стигнат до никъде!

За всички са!   Peace   

Краси трябваше и ти като началника да стреляш с пищовите   Joy Joy Joy

 #2gunfire

пс. Ужас, после ще ме насоли здраво, че така си се майтапя, пък таз година нищо не свърших  Whistling

# 43
  • Мнения: X
Ванче, пласмасовите прибори които ще купуваш, предвидени ли са за цялата група, или всеки да си носи, то е ясно че тези които ги има там, няма да стигнат до никъде!

За всички са!   Peace  

Краси трябваше и ти като началника да стреляш с пищовите   Joy Joy Joy

 #2gunfire

пс. Ужас, после ще ме насоли здраво, че така си се майтапя, пък таз година нищо не свърших  Whistling


Ее,тя нали е на пазар...  да не й вдигаме кръвното още...    Grinning  

А ти си имаш оправдателна причина...ако знаеш откога чакам да я нагушкам...   Hug

# 44
  • София
  • Мнения: 1 357
Добре отивам да я правя крема за тортата.  chef

# 45
  • Мнения: 634
Гушанка ,дано да се оправите Praynig
Аз приготвих двете торти и сега стягам багажа .
Ванче, тъкмо поглеждах към пекарската   хартия,но щом ще вземеш няма да нося и аз.
Моля ви приберета пищовите  Praynig Wink

# 46
  • Мнения: 1 122
Аз съм готова с тортата и мъфините. Сега остава да стегна багажа и да ходя да пазарувам. Аз ще нося кафе-машина,така че който иска ще му правя кафенце. Пожелавам лек път на всички!

Gushanka дано се оправи детенцето и да дойдете. Praynig

# 47
  • Мнения: 1 965
Ахааааааааа, пратихте ме на пазар и се възползвате от намалението да ме дъвчете... Така, такааааааа...... Черния тефтер прелива от черни точки, утре ще оправя срочните оценки на място и ще има намалени поведения!!!!!  smile3508
Сега докладвам какви ги свърших. Купих от Илчовски:
- белтък - 1кг
- бял кувертюр - 5 кг
- Деликат кувертюр - 5 кг
- пудра захар - 1 кг
нишестето отпадна от списъка.

Пласмантерии:
Чаши 200 мл- 5 по 100 бр.
чаши 150 мл. - 1 по 100 бр.
чаши 400 мл - 3 по 40 бр.
Чинии Ф21 -  3 по 100 бр
малки правоъг. чинийки за торти и салатки - 2 по 100 бр
лъжички за кремчета - 1 по 100 бр.
вилички малки - 1 по 150 бр
вилици големи - 2 по 100 бр.
бъркалки за кафе - пакет
ножчета 1 по 100 бр
салфетки - огромен пакет  1 бр.
сламки за децата - 1 пакет
чували - пакет 20 бр.
От Кауфланд:
пекарска хартия - 1 ролка
стреч фолио - 1 ролка
алумин. фолио - ролка

Платила съм и съм взела кофата ММ на ПикКо от Жени.

Тотално и безвъзвратно се оплетох в счетоводството.  Shocked отивам да се разплитам някак си.....
Няколко тъпи въпроси от моя страна:
 
- Освен на Ани, на кого още дължа БЕЛТЪК???
- Освен Ай-ай и Катя, някой друг има ли да ми дава пари за нещо? Щото нали много помня и постоянно пиша, нещо не ми излизат уравненията?
- От IDN - трябва да взема парите и да ги върна на Нели. Това го помня, но всичко останало ми се сля.............. Айде, помагайте че закъсах.

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 18:42 от van444eto

# 48
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 502
Ванче,   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Виолетке, вдигам ръцете и заставам до стената!  Mr. Green Joy Обаче вече тотално се оплесках в информацията, пък Ванчето не знам как се оправя! Аз да се оплача, че ще закъснеем, по-рано от 18ч няма да пристигнем Sad

# 49
  • Мнения: 452
Момичета,пожелавам ви приятно изкарване и с нетърпение ще чакам снимки и видеоматериали.

# 50
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Ванче, браво на теб.

Аз обаче май се разболявам Sad Дано се поосвестя, че такава няма да съм ви никак полезна.

И да се самолинчувам.. още нищо не съм приготвила, а чак сега сколасах да опека блата за парфето. Добре че ще стяга цяла нощ  Simple Smile

# 51
  • София
  • Мнения: 2 671
Moмичета, стегнахте ли багажа  Laughing

Аз така и не разбрах водя ли се в някой списък за сух белтък, но ако остане - взимам го. Ван4е, ще дойда през седмицата, когато ти е удобно да си ги взема от офиса ти.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Момичета, благодаря за пожеланията! Но Криско се влошава, Т стигна до 39,6  Sad. Така че няма да можем да дойдем. Те имали варицела в групата и вирус с болно гърло и висока Т.

Значи аз ще предам ММ на Пепи (дано тя се държи поне), и също така ще и дам парите, които остават. Ако някой има желание да ни замести - супер. Ако не - поемам си финансовия ангажимент.

Много, много съжалявам, че няма да присъствам този път.  smile3518

# 53
  • Мнения: 1 965
Аз така и не разбрах водя ли се в някой списък за сух белтък, но ако остане - взимам го. Ван4е, ще дойда през седмицата, когато ти е удобно да си ги взема от офиса ти.
Румка, не помня душко к`во беше. Няколко човека искаха белтък предсрочно, няколко го искаха да си го вземат на семинара, някои си го взеха, някои не си го взеха, някои платиха предварително /аз си спомням за Ани/ и изобщо стана една боза с тоя белтък...... И понеже не помня, днес закупих 1 кг за там, както се бяхме разбрали. Идея си нямам какво ще го правим толкова, и отделно купих още 500 гр. за да дам на Ани, да оставя малко за мен и да има ако съм забравила някой. Което ме подсеща, че трябва да принтна рецептата по която го бърках.
Междувременно оправих сметките. Хванах си грешката, освен това се оказа че днес в пластмасите са ми чукнали грешно КАШОН чаши вместо пакет, та и на тях звънях. Имам да си прибирам и от там 15 лв, но това ще стане другата седмица. Е, няма вариант нещо при мен да се получи по лесния начин....  Joy
Току що ме уведомиха, че предстои профилактика на нета тази вечер и утре цял ден. Има вероятност да не се появя повече в ефир. Ако някой се сети за нещо "ЖИЗНЕНОВАЖНО", като например да пита за тоалетна хартия, моля да ме издири по тИлИфона. Друго  Rolling Eyes ..... друго  newsm78 ....  засега не се сещам.
Сетих се!!! Ей, че съм умничко бееееееееееееееееееееей!
МУЗИКА!!! КОЙ ЩЕ НОСИ МУЗИКА ТОЗИ ПЪТ?????
Gushanka - Уби ме с големия чук!!!!  Cry Cry Cry Желая ви бързо възстановяване. Ако се подобрите, елате на другия ден!
Пак е баба Ви Гицка.  Rolling Eyes
Тези, които не знаят как да ни намерят, да следват тези табели. Разпечатала съм 6 броя, формат А4 са, ще ги сложа в папки джоб и ще ги сложа по кръстовищата от началото на Цигов Чарк, чак до УЮТ! Ще добавям стрелки на място.

Последна редакция: чт, 03 юни 2010, 22:00 от van444eto

# 54
  • Мнения: 1 491
бабо Гицке, кои табели по точно?  Mr. Green  Twisted Evil  Mr. Green

# 55
  • Мнения: 1 329
Пууу, голям карък съм. Тортата не стана, почнах да я правя вита, но нещо кремовете ли бяха топли незнам и се начупи. Сега ще ходя да издирвам блатове, че за отгоре ми трябва още един.
Отивам в Метро.

Ще ядем тортата с лъжица Confused

Ванче, златна си! Табелите ще ги открием, ще разберем почерка

# 56
  • Мнения: 1 965

Я!!! Още имам нет!  Shocked
Ще ви врътна една вечерна проверка....
Къде сте, бре??? Аааааа, виждам ви!!! Гладите си тоалетите.....  Joy Сетих се как миналата година, вечерта преди тръгването половината народ гладеше.  Joy
Моите съквартиранти ник`ви ги нЕма. Вече спЪт. Ама нека!!! Спешила съм ги, утре сабаале, по първи петли у 7 часа местно време да са пред нас.  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
бабо Гицке, кои табели по точно?  Mr. Green  Twisted Evil  Mr. Green
Мишките, оФчи!!! Мишките дето носят тортата. Дето са в началото на докИмента. Незнам що се превърнаха в джив-че. Ето, поправям ги. Обаче ако пак се бъгнат, нямам грам вина.
............Ще ядем тортата с лъжица Confused
Спокойноооооооооооо... купила съм лъжици - ще сърбаме. А има и сламки, ще шмъркаме.
Аз пък нали съм умна, и направих големшка торта, която незнам дали ще влезе в хладилната чанта. И поради тази причина, мисля да не махам разтегателната рамка и да я нося така. Там на място можем да я наплескаме със сметана или да я залеем с шоколад. И без това има 5 кила кувертюр.



# 57
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Дарилка не се ядосвай и с лъжицата ще я изгребем, няма да остане!!!!!
Ванчееее шапка ти свалям, ми ти си к`ат слънце, огряваш навсякъде   bouquet
Аз направих мъфинките и спретнах една бърза торта, но Ани ме посъветва да я измажа с маслен крем като пристигнем, че да не я хапваме и нея с лъжицата  Joy hahaha Та се отказах от правенето на пита, Ванчето като ни порица пред строя че е тортен семинар и аз си взех бележка! Рапорт даден!
Gushanka дано детенце се оправи бързо!
Пепи не се даваааай!!!!

# 58
  • Мнения: 2 708
Много ми е мъчно за Гушанка. За тревогата ти и за това, че се мъчи детето Sad. А освен това и ще ни липсваш, защото си много добър "репортер - фотограф" Simple Smile

Аз сега сядам. Направих и аз едно торте, ама се чудя утре да го замазвам ли с маслен крем или ще го олеем с шоколад както даде идея за друга торта шефката.Simple SmileSimple SmileSimple Smile Та ако има желаещи да покриват под зоркия поглед на майсторките - утре вечер ще го "омажа" с баданарката hahaha и ще си бъде с маслен крем. Иначе си е една Вишновка ала Крисче Simple Smile Аз не ща да се упражнявам за чаршаф - туй мисля си го поусвоих вече Simple Smile.
Аз също бях дигнала ръка в суматохата за белтък на мероприятието, така че с удоволствие ще си купя, ако ми разрешите моля Simple Smile
Вие тамън ще сте се наспали и Ванчето ще е турила кайвето и аз ще се появя рано рано в събота. Лек път утре на всички и до скоро Simple Smile аааа и чакам да видя принцесата Виолетова, кака вече и да видя майка й, дъл ще намери време да ни навести Simple Smile в кръчмата при работилницата на Пух и компания, или само ще е "Гъз път да види" hahaha hahaha hahaha нейната работа Simple Smile че като си спомня Доня как милата беше вързана (нали си беше млекоцентрала Simple Smile) не те знам ти как си Simple Smile

# 59
  • Мнения: 1 965
аааа и чакам да видя принцесата Виолетова, кака вече и да видя майка й, дъл ще намери време да ни навести Simple Smile в кръчмата при работилницата на Пух и компания,.....................
пропускаш една мааааааааааалкО голяма подробност. ИзабеБа си има кака, освен това си има и частна бавачка /сиреч азззззз/. Така че, кака ти оФчи ще присъства на срещата с Пух и Ко и китките, които аз не държа да гледам и с двете си очи. По едно око ще метна на проклетите Пуховци, ама китките изобщо не са ми любими и желани. Така че, не я мисли кака ти ЛУпка.

Аз си отивам. Очичките ми се затвориха вече!!!! И в тон с миналата година, казвам:
 smile3513  smile3524 Да превеждам ли????  Grinning
МАРШ, В ЛЕГЛАТА........ ВЕДНАГАААААААААААААААА!!!!!

# 60
  • Мнения: 2 708
ааааамааа аз под принцеса имах предвид малката касавица и понеже хората от старо време говорят - жената Любенова - демек на Любен жената, та аз така се изразих - принцесата Виолетова, демек на Виолетка щерката, която помня от миналата година и която после се появи на едни снимки с невероятно красива прическа..... Laughing Laughing Laughing а за малката бебка не съм казвала нищо, освен че ще държи майка си вързана. кис кис кис

# 61
  • Мнения: 24
Така, и мойта торта е готова, но ще я карам с ринга и ще мажа на място. Дано да стигне читава до там  Praynig
Гушанка дано се оправи детенцето по-бързо, много съжалявам че стана така  Hug

# 62
  • Мнения: 137
Момичета, влизам да ви пожелая лек път и до скоро виждане! Grinning

Ванче не знам кои сметки не сме си оправили, но утре ще се разберем, лека нощ!

Гушанка, много съжалявам,че няма да можеш да доидеш  Cry бързо и леко оздравяване на детенце!

Лелееее май не ни се спи от вълнение, браво Раче готова си с тортата, а аз току що си изпекох блата /по нова рецепта/, най-много накрая да ядете торта с купешки блатове така като гледам  Laughing

# 63
  • Мнения: 1 491
Абе к`ви са тия торти по нощите бре жени????

Аз тамън заседнах да си четем приказката на Крисче и дргият оФчи и изведнъж бам-пряс-тряс ... тока спря  Shocked  Laughing  Добре, че бързо дойде  Mr. Green

Кристино мари моме убава, разбрах те, че нЕмаш ни най-малко трипение да видиш бебелината, ама то да си ми станала френд у фейсбук, да си разглеждаш редовно нейни снимки  hahaha  Успокой се, аз нищичко нЕма да пропусна! Поради житейски обстоятелства млекоцентралата реши да затвори предсрочно зърна ... ъъъъ ..... врати  hahaha

По принцип съм с планове да тръгна рано сутринта (разбирай до 09.00ч най-късно), но ... красива Бела е на друго мнение и е толкова кисела, че поне още час не ми мърда в опити за преспиване  Crazy

Гушанка, толкова много съжалявам, че Криско е болен... Дано бързо се оправи, а още по-бързо да свалите температурата  Hug  А щом в детската има варицела, само не ме мрази за това дето ще ти пожелая, но дано сега да я изкара, отколкото като по-голям. Като са малки по-леко я карат. Имам колежка на 37 г се разболя от племенницата си и я изкара, само дето нея я държа около 20 дена с ужасно висока Т, за разлика от 9те дена при хлапетата. Да сме живи и здрави, надявам се догодина пак да се организираме и да се видим  Hug


А как ще шофирам утре само ЕГЗ ....  ooooh!

# 64
  • София
  • Мнения: 2 658
И аз до преди малко торта правих и сега се чудя и аз да махам ли ринга или да я намажа само отгоре със сметана. Сигурно няма да рискувам, утре ще реша.

# 65
  • Мнения: 1 329
Среднощен репортаж:

Овършах Метрото, ама правоъгълни блотове на Сладък път не намерих. Нищо, такава торта не сте виждали, наполовина с блатове, отгоре с бисквити. Крива, колко щеш, ама все ще я нацвъкаме там с квото ни падне.
За белтъка, ако се сетите, отсипете ми и на мен, ако може.

Сега списъка готов ли е, всичко ли взехте?! Айде отивам да спя, че утре няма да мога да стана. Приятен път на всички и се надявам да тръгнем към 10-11 часа, по икиндия да връткаме пържолите Hug

Крисче, ще те чакаме с нетърпение в събота сутрин.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Ха, добро утро от мен.

Аз съм горе-долу добре. Довечера като изпия един колдрекс ще съм още по-добре. Към 8 ще водя дребното на градина и ще чакам Краси най-късно до 9 да дойде.

Дано Ванчето постеле червеният килим за пристигането ни  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 1 491
Дано Ванчето постеле червеният килим за пристигането ни  Mr. Green


ААааа, моля те и цветя върху червеният килим  Mr. Green  hahaha

# 68
  • в семейството
  • Мнения: 404
И аз снощи си сглобих тортата и ще я взема с ринга и там ще я украсяваме с нещо (шоколад, сметана, ганаш).  А може и с нищо, защото аз отгоре я намазах с белия крем, само отстрани няма да има. Ние ще тръгнем към 15.30ч., защото съм на работа  Sad

# 69
  • Мнения: 122
Такаа и аз да се разпиша от името на все още работещите, крема и на моята палачинкова торта остана леко течен и затова и аз ще я донеса в тепсията която я правих, без да я измазвам. Ще донеса и сметана и маслен крем да има избор при измазването. А казах тепсия защото нямах толкова голяма форма и взех най-голямата си правоъгълна тепсия която имам, надявам се да има по залче на всеки или мъжете ще са кавалери и ще дадат път на децата и  дамите при дегустацията /ако става за ядене естествено   Joy/ Ние ще тръгнем следобяд по някое време. Лек път на всички.
Гушанка, желая бързо оздравяване на Криско.

Последна редакция: пт, 04 юни 2010, 10:29 от Maria Ilva

# 70
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Момичета, много благодаря за пожеланията за Криско!  Hug

Чакам разкази и снимки! Simple Smile

# 71
  • Мнения: 634
Тука съм ,май първа. Wink
Момичета думи нямам за тази среща.Няма да забравя ни_ко_га това преживяване,
емоциите бяха страхотни .За съжаление нямамам снимки ,но до довечера съм сигурна ,че ще имате подробна информация за срещата.
Аз май малко се разболях ,но това не е важно..
Сега ще си почина малко и изчезвма на работа а ще пиша утре  Peace

# 72
  • Мнения: 122
Пу втора за вечерната проверка. Момичета, благодаря на всички за страхотното изкарване и специални благодарности на Ванчето за организацията на събитието.  Hug  Hug  Hug   bouquet   bouquet   bouquet

# 73
  • Мнения: 102
Пу трета пък Naughty Аз също благодаря за приятното изкарване както на организаторката  Laughing така и на съквартирантката  Laughing и разбира се не на последното място и на колежките по съдба Wink С нетърпение чакам снимковия материал  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

# 74
  • Мнения: 2 000
И аз да се разпиша от прибралите се. Съгласна съм с Албенка, че преживяването беше незабравимо Simple Smile По-късно ще се включа със снимките.

# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Ааааааааааа, ние с Краси се прибрахме още в 12:30.... но толкова ми беше уморено, че чак сега сядам за малко повече пред РС-то.

Наистина беше страхотно, но пак много кратко  Sad

Следващият път за повече и по-организирани Wink

# 76
  • Мнения: 137
Хей момичета много сте бързи  Grinning Много се радвам,че ви видях и голямо БЛАГОДАРЯ на Ванчето за цялата организация   bouquet

Имам малко видео,но по-късно ще го кача.

# 77
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Момичета сайта където качвахме миналата година е seminar2008.multiply.com
За юзер и парола ме търсете на ЛС

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 97
Пу за мен .............. Вече се прибрах в Бургас. Благодаря на всички за невероятното изживяване , благодаря на Ванчето за перфектната организация ,толкова позитивни и усмихнати хора отдавна не съм срещала  Hug Рапорт даден  Joy

# 79
  • Мнения: 202
И аз се прибрах.Благодаря на всички,невероятни сте.Ванче,още мириша на твоя парфюм след прегръдката ни за раздяла....Обичам ви и ми е мъчно за всички вас...Невероятни дами видях,изморена съм и не мога да намеря подходящите думи,ще ви пиша друг път пак...  bouquet

# 80
  • София
  • Мнения: 2 658
и аз съм доволна, много полезни неща видях и се радвам, че се запознах с толкова жени с еднаква страст.  Simple Smile

Ванче, благодаря, че ни организира!

# 81
  • Мнения: 2 708
И аз да си кажа, списъка с благодарности, пък дори и да не са ми връчили Оскар hahaha
Ванче, да почна с теб. Чудя ти се, и все още го правя и сигурно няма скоро да спра да ти се чудя, как се наемаш да правиш цялата организация, откъде намираш енергия, сили, хъс, време, търпение, да направиш всички дреболии свързани с такава организация, да излушаш на всички ни претенциите, да отговориш на въпросите ни, умни, тъпи, по-умни, по-тъпи Laughing и да не се откажеш и да не зарежеш всичко..... Едно голямо БЛАГОДАРЯ за теб Simple Smile
И сега да благодаря на всички момичета, от които крада идеи, научавам дребни и не толкова дребни нещица. На Пепи, за тънкостите и дребните идейки, които показа и с които струва ми се, ще е по-успешна борбата ми с ММ Simple Smile На Албенка, от която за втора година научавам други хитринки и леснинийки, които ме карат да заобичвам работата със сметана, още повече, че в къщи предпочитат торти със сметана а не с тази "гадория" - наречена "чаршаф" Joy Joy Joy Не че ще откажа чаршафа, нооооо след миналата и тази година ми е още по-хубаво.
Дори забелязвам нещо друго. За себе мога да кажа, че примерно има нещо, което се е обсъждало и миналия и този път. Ако миналия ми е минало покрай ухото, защото съм сметнала, че това е научна фантастика за мен, сега след една година, вече надграждвам познание Simple SmileSimple SmileSimple Smile и напредвам - като дете в първи клас, което е минало във втори Simple SmileSimple SmileSimple Smile Наистина, това си е нещо, за чието усвояване си е нужно и време и опит. Всички вие ми помагате да развивам себе си и на всички ВИ БЛАГОДАРЯ.
 Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 82
  • Мнения: 1 329
Репортаж от Дарилка и Дарилчо: Laughing

Прибрахме се благополучно, имаше леки проблеми по пътя, спирахме на няколко пъти, тъй като нещо в колата хлопаше, но завихме някви болтове и всичко е наред.

Страшно се радвам и благодаря на Бог, че ме събра и срещна с такива прекрасни хора, че можах да ги опозная вече на живо и че съм сред вас.
Прегръщам ви всичките и благодаря на Ванчето, че ни събра и организира и тази година за да направим това страхотно мероприятие!
Ванче златна си!

# 83
  • у дома
  • Мнения: 1 581
включвам се с лафа от тази година и мисля да си остане като мото:
"тихо, че не мога да виждам!"


 Mr. Green Mr. Green Mr. Green

снимах доста, ама с чужд апарат, та ще видим дали ще  hahaha видим снимки  Mr. Green

  bouquet

# 84
  • Ловеч
  • Мнения: 145
Такааа и аз да освободя насъбралите се емоции!!!
И ние се прибрахме благополучно и даже пихме кафе в София, обаче дребния ни подлуди по пътя!
Много се радвам, че се запознах с всички вас на живо и научих толкова много тънкости  Hug  дано успея и да ги приложа.
Мерси на Ванчето за всичко и правилно ни сте й приели оставката  снощи  Peace
Момичета прекрасни сте и много се радвам, че се запознах с вас, друго си е живият контакт!
Сега изчезвам, че се чувствам като "пребито куче"   hahaha Joy



# 85
  • Мнения: X
Едно "Здрасти " и от мен...след дълъг сън!     smile3524
Толкова ми беше изморено и емоционално,че само минах през банята и като му легнах,от 13 до 17 ч....Сега цяла нощ мога да ви чета!   Grinning

Ванче,    Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
И на всички,които отделиха три дни от времето си и дойдоха да се запознаем и да си лафим за общата лудост...    newsm51 newsm51 newsm51

# 86
  • Мнения: 1 965
ДобрУтро!!!
Прибрах се в 2, метнах торбите и паднах като ударена с чук. Явно адреналина си го забравих там в механата и чак сега изби умората. Току що се излюпвам и вече съм кукуряк. Отивам да си доспя и утре съм готова да започваме организацията за догодина.  newsm68 newsm68 newsm68
Ще ви спестя , думите, благодарностите и емоциите.... Там си казах всичко..........  Crazy
Айде, лека нощ, че пак ще ме разчувствате!   Confused

# 87
  • Мнения: 24
С огромно закъснение да се отчета, че пристигнахме ни ние. вно умората не е била само при мен  Tired Снощи нямах сили да седна да пиша. Беб през цялото време врещя - вие знаете как  Crazy
Искам да изкажа голямата си благодарност към Ванчето за организирането на това събитие и на всички присъстващи  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug newsm51
Страшно се радвам, че се запознах със вас момичета smile3525

# 88
  • София
  • Мнения: 2 671
Ван444е, ти си желязна, бе  Shocked Щом още на другия ден си готова за нови подвизи  Mr. Green Аз в тая връзка си мислех, че догодина ще е по-честно да разпределим отговорностите м/у 2-3 човека - един за нощувките, един за програмата и един за продуктите.

# 89
  • в семейството
  • Мнения: 404
Здравейте и от мен  Heart Eyes
Вчера, като се прибрахме се оказа, че сме без нет. и чак днес на обед са го пуснали  Twisted Evil .
Аз съм командировка и тук намерих малка възможност да ви пиша.
Първо искам да благодаря на Ванчето за всичко.   bouquet Съжалявам, че като си тръгвах я нямаше, за да и благодаря на място.
Благодаря на всички, които имаха търпението да обясняват и повтарят и по няколко пъти едно и също нещо и не само.

Страшно се радвам и благодаря на Бог, че ме събра и срещна с такива прекрасни хора, че можах да ги опозная вече на живо и че съм сред вас.

Ще чакам снимки, защото аз бях без фото (щерката го беше забравила в училище  Twisted Evil )

# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Тази година май няма желаещи да качват снимки Sad

# 91
  • София
  • Мнения: 2 113
А, че какво ще ги правят тези снимки, ако не ги свалят и качат, просто повечето вероятно от изморителната неделя с път, днес са на работа и ще отнеме повече време:)
Хайде, фотографите и видеото - обадете се, да знаем, че ще има какво да гледаме:)

# 92
  • Мнения: 1 122
Аз вече качих снимки, а утре ще гледам да добавя и клипчета.  Wink

# 93
  • Мнения: 3 861
Ето ме и мен най-накрая. Благодаря на всички ви за страхотното изкарване. Благодаря на Ванчето за нервите и търпението. Благодаря за това, че споделихте опита си с мен, отново научих много полезни неща. Веднъж годишно ми е малко, да знаете, ненаситна съм и искам още  Crazy Hug.

Засега очаквам снимки  Blush.

# 94
  • Мнения: 2 000
Пепи, прати ми линк с албума, че да кача снимките. Аз моите още оня ден ги качих във Фейсбук, ама едва ли ще сте ги видели  Laughing

# 95
  • гр. София
  • Мнения: 44
Ето ме и мен най-накрая. Благодаря на всички ви за страхотното изкарване. Благодаря на Ванчето за нервите и търпението. Благодаря за това, че споделихте опита си с мен,  научих много полезни неща. Веднъж годишно ми е малко, да знаете, ненаситна съм и искам още  Crazy Hug.

Същото и от мен.

Днес влизам в нета и веднага тук. Момичета Видеото е станало, Снимките не съм гледала още, не бях преглеждала  записите на Цигов Чарк. За да стане по-бързо, не бъдете лоши,  кажете къде и как да кача материала. Това е за сега. Чао. Поздрави на всички. Grinning Grinning Grinning 

Ако ще е по-лесно на някой да обясни по телефона някоя вечер, ще му пратя стационарния ми.

# 96
  • Мнения: 3 861
Ето ме и мен най-накрая. Благодаря на всички ви за страхотното изкарване. Благодаря на Ванчето за нервите и търпението. Благодаря за това, че споделихте опита си с мен,  научих много полезни неща. Веднъж годишно ми е малко, да знаете, ненаситна съм и искам още  Crazy Hug.

Същото и от мен.

Днес влизам в нета и веднага тук. Момичета Видеото е станало, Снимките не съм гледала още, не бях преглеждала  записите на Цигов Чарк. За да стане по-бързо, не бъдете лоши,  кажете къде и как да кача материала. Това е за сега. Чао. Поздрави на всички. Grinning Grinning Grinning 

Ако ще е по-лесно на някой да обясни по телефона някоя вечер, ще му пратя стационарния ми.

ако искаш ще мина тези дни да взема дисковете и ще ги обработя и кача, за видеото говоря

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 97
И аз качих снимки , имам още обаче няма да ги качвам защото се повтарят - всички сме снимали едно и също  Heart Eyes

# 98
  • Мнения: 1 965
MI6A - Няма значение че е снимано едно и също. Някои снимки са с по-доро качество, а и са от друг ъгъл. така че, нека има снимки. Все някой ценен кадър ще излезе от дублираните снимки.  Grinning .

Последна редакция: пт, 11 юни 2010, 10:43 от van444eto

# 99
  • гр. София
  • Мнения: 44
MI6A - Няма значение че е снимано едно и също. Някои снимки са с по-доро качество, а и са от друг ъгъл. така че, нека има снимки. Все някой ценен кадър ще излезе от дублираните снимки.  Grinning .


Да все ще излезе някой уникат #CrazyДнес пак пуснах да се записват снимките в харда, че вчера не се получи. С тах ще се справя, дали сама дали с помоща на blueeye, но с видеото незнам как ще стане. Моля имайте търпение.  Hug Нооо...ще се справя, ще се справя...Все някой ще покаже как, и къде да ги кача записите.
Поздрави на всички.

# 100
  • Мнения: 1 965
........... но с видеото незнам как ще стане. Моля имайте търпение.  Hug Нооо...ще се справя, ще се справя...Все някой ще покаже как, и къде да ги кача записите.
Поздрави на всички.
Където и да ги качиш, ще трябва да го нацепиш на клипове от 10 минути. Рядко и на малко места позволява повече. Съветвам те, да се свържеш с Доня Коприва и да и дадеш копие от записа ти, както тя предложи. Тя се занимава точно с такива неща и ще го надялка на парчета или какво том трябва да му се прави.
И не забравяй, че си обещала да направиш торта и да ни я покажеш!!!!  Mr. Green

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 97
MI6A - Няма значение че е снимано едно и също. Някои снимки са с по-доро качество, а и са от друг ъгъл. така че, нека има снимки. Все някой ценен кадър ще излезе от дублираните снимки.  Grinning .

Ок , ще кача всички  Grinning

# 102
  • гр. София
  • Мнения: 44
Здравейте момичета, снимките ги пратих на blueeye, тя ще ги качи, при мен са и архивирани, така че който бърза ще му ги пратя по Скайпа.
Видеото го копирам в момента и понеделник ще го вземе Копривка, да го обработи. Това е.

# 103
  • гр. София
  • Мнения: 44
...И не забравяй, че си обещала да направиш торта и да ни я покажеш!!!!  Mr. Green

Няма, Няма...как ще забравя. Даже вече си поръчах от металните накрайници к-т 55-56 бр. ?!? на 3 см, не съм сигурна толкова ли трябваше да е размера.  
Август да сме живи и здрави ще имаме повод за празнуване, и правене на торта smile3510, дребното става на 3-и години.    bouquet

Последна редакция: сб, 12 юни 2010, 22:19 от idn

# 104
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Здравейте момичета, снимките ги пратих на blueeye, тя ще ги качи, при мен са и архивирани, така че който бърза ще му ги пратя по Скайпа.
Видеото го копирам в момента и понеделник ще го вземе Копривка, да го обработи. Това е.

готов! 

# 105
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 502
Здравейте момичета, снимките ги пратих на blueeye, тя ще ги качи, при мен са и архивирани, така че който бърза ще му ги пратя по Скайпа.
Видеото го копирам в момента и понеделник ще го вземе Копривка, да го обработи. Това е.

готов! 

Блу, къде да ги търсим?

# 106
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Блу, къде да ги търсим?

в сайта на семинара http://seminar2008.multiply.com/   Laughing

# 107
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 502
гледах, гледах и не можах да разбера как да кача снимките при семинара, за това ето моите, ако някой може да ми помогне да ми пише
http://aniiv.multiply.com/photos/album/1/1

# 108
  • Мнения: 1 965
Ани, излизаш от твоя профил в Мултиплито и влизаш с този, който е дала Пепи и с нейната парола. По този начин качваш в общия албум. Пиши на Пепи да ти даде паролата.

# 109
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Момичета, страхотно сте изкарали! Личи си по снимките. Много съжалявам, че не можах да присъствам. Sad

# 110
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 502
Ани, излизаш от твоя профил в Мултиплито и влизаш с този, който е дала Пепи и с нейната парола. По този начин качваш в общия албум. Пиши на Пепи да ти даде паролата.

Ванчеее, мерси, готово качих ги, малко са ама пак е нещо  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт