ВТОРИ ТОРТЕН СЕМИНАР НА ДАМИТЕ ОТ ТОРТЕНАТА ТЕМА 2

  • 7 363
  • 110
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 202
Аз пък имам един час до влака и ще си спамя колкото си искам..... Mr. Green Ванче,добре,колкото остане,ще го взема и ще го платя..Ама не ми се вярва чак по кило да остане,де... newsm78 Няма значение,ще мислим на място...И аз викам другата година да бъде само женски семинар,аз пък няма да мога да дойда сигурно Mr. Green... Абе дано да е слънчево,за всеки случай сложете повече ракийка,да упоим мъжолята,че да не пискат много.

# 16
  • гр. София
  • Мнения: 44
Ванче, пусни един телефон на лични, ОООбещаВам тържествено,  да не ти пращам есемеси в 6-т сутринта...нО... пък може в 2-3................ Joy Joy Joy ШееГичка!!!

Момичета, който ще е там по-рано може, ако иска да метне един телефон, че нещо ми е много притеснено, как ли ще се затрием по пътя. Телефона ми е препълнен с контакти 100-200...  няма да му натежат още няколко.

А колкото до времето, то е толкова прекрасно в момента, слънцето се усмихва в прозореца ми, така че може и да имаме късмет. Радвайте се - живота може и да е прекрасен, зависи с какви очи го гледаш. Много, много, много близък роднина днес не успя да види хубавия ден.
Но ще Дойдем...не искам да пропусна Събитието НИ.
Желая ви Успешно стягане на багажа, да не забравите Нещо Важно, и Лек Път.

# 17
  • Мнения: 1 965
Ванче, пусни един телефон на лични,
Пуснах 2 даже.
......., да не забравите Нещо Важно,........
smile3523 Чадъра, чантата и аз!
 Чадъра и чантата приготвих, ама третото к`во беше???  newsm78
Много хубаво така! Нямам БГ шрифт, нито фонетик. Влизам в сървъра, пиша там на БГ, копирам и пействам тук... И после,що забравям???? Що ли?  #Cussing out
И я кажи(щото обеща  Mr. Green ) след центъра на кое ще кажеш пътя, щото аз като казвам на моя мъж, че е след центъра на Цигов Чарк, той ме гледа  #Crazy и ме пита къв център бе жена  newsm78
И още: като гледам картата, след като слезнем от магистралата при този надпис Калугерово, тръгваме в посока  Карабунар  ли newsm78  ooooh!
Е, хубаво де, обещах, ама съквартиранта снощи се е прибрал в 12 от работа. Не го дочаках. И в крайна сметка, само аз ли съм ходила там? Никой ли друг не може да опише пътя???Доколкото си спомням, още 15тина човека идваха миналата година...................

# 18
  • София
  • Мнения: 2 658
има ли телевизори там? Ако не, да влачим малкия от нас.

И аз чакам разяснения за пътя, че за първи път ще ходим натам.

# 19
  • Мнения: 24
Да се разпиша и в новата тема  Party
да не забравите Нещо Важно, и Лек Път.
  ooooh! Обикновено половината багаж, дано тортата да е с мен  Laughing
Аз четох, четох и накрая не разбрах има ли други като мен да не са във вилно селище "Уют"  Embarassed newsm78
Вече ме тресе притеснението, така съм винаги като тръгвам на някъде  ooooh!
Лек път и от мен на всички  Hug  car003 newsm01

# 20
  • София
  • Мнения: 2 113
Ей, нали днес е сряда...от последните писания оставам с впечатление, че утре трябва да тръгваме:)) А тортата не е започната...
Много се радвам на настроението на всички:) Няма да е лошо времето. Ще вали понякога, но няма да е непрекъснато, освен това, ще се позатопли. Вземете дъждобрани на децата и гумени ботуши, ако имат - така ще могат да са навън и ако ръми:)

Копривке, Явор отсега се е зачудил какви ли играчки ще хареса "онова момченце Калоян, дето миналата година беше на Цигов чарк", че да вземе и такива:) Дано пак си паснат, така на мъжа ти ще му поолекне.

# 21
  • Мнения: 1 491
Слушайте сега - както си карате по пътя и той самият върви на дясно се отзовавате на едно "място" с множество табели с имена на хотелчета и т.н. под формата на стрелки и една пресечка в дясно - асфалтирана е! Е те там трябва да свиете в дясно и след това у лЕво. Аз миналата година си викам "Аааа леко оживление, табелки, едно-друго, сигурно наближаваме центъра" ... Да, ама точно това бил центъра, разбираш ли, след като продължих още 20 мин на право и накрая звъннах на Ванчето, че хайде още 20 мин на обратно  Crazy
Ние миналата година ползвахме малко по-различен маршрут от даденият от Ванчето, и трябва да ви кажа, че почти нямаше трафик. Изключая инцидента на магистралата, после шофирането ми беше песен. Но за подробности довечера като се прибере навигатора ми, аз само шофирам от точка А до точка Б, а през какви други букви минавам друг отговаря  hahaha

Петя има телевизори, цветни са.

Като гледам какво вълнение ви тресе всичките ... Мен ми е апатично.... Само трябва да си спретна списък на "играчките", които трябва да взема, че накрая точно тях ще забравя  ooooh!

# 22
  • София
  • Мнения: 1 357
Здравейте.
Може ли някой да ми отговори на въпросите ми от миналата тема-

- във вилата хладилника е един така ли?
-чаршафи има ,прибори ще купите-така ли е или не?
-въглища всеки ли си носи -за скарата?
-от прочетеното разбрах,че трябва да си носиме само инструменти и бои?

Благодаря предварително за отоговора.

Последна редакция: ср, 02 юни 2010, 18:59 от stefina

# 23
  • Мнения: 1 965
Слушайте сега..............
Е, ти така го обясни, че аз се загубих още на магистралата.  Joy\

Абе, хора на какви езици си говорим???? На колко „вида” български говорим???? И кой чете и кой не чете???? Повтаряме едно и също по 20 пъти и пак някой не е разбрал.
Има по 1 телевизор, по 1 хладилник, 1 МВ, мивка, чаршафи на всяко легло, даже и одеала има. Във всяка вила има малко пластмасови чинии, по няколко вилици и лъжици. Ако искате, разчитайте на тях, ако искате си носете. Има по 1 баня с тоалетна и бойлер във всяка къща. Незнам на колко градуса се загрява водата обаче. Аз ще купя чашки и чинийки прочее както миналата година – за ползване през деня докато дегустираме и мажеме и за вечерите и за разни сокчета и води.
Няколко пъти вече уточнихме, че Доня Коприва ще купи 5 чувала въглища – тоест за всички.
Още някой да не е разбрал нещо????

# 24
  • Мнения: 1 491
Слушайте сега..............
Е, ти така го обясни, че аз се загубих още на магистралата.  Joy\

Уф, ма .... Исках да кажа, че ние слезнахме от магистралата на друга отбивка, не на Калугерово (досега рових, да го намеря да те цитирам точно, но не мо`а го открия). И минахме по малко по друг маршрут до Циган чарк, а не по този дето си го оцветила в лилЯво на картата в докИмента  Mr. Green
А туй за центъра на Цигов чарк, съвсем сериозно си го помислих, видях табелите и си викам "А, наближаваме" и после карах още 20 мин по равното шосе, после ти звънях, ти ми се накара, обърнах и още 20 мин и като стигнах "на центъра" отново ти звънях, за да не се объркам отново  Mr. Green  Знам, че не помниш, щото годинките ... Ама така си беше  Joy

А въглищата както вече казах в момента в Кауфланд са на прИмоция - 5 кг за 9,99 лв.

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 97
Слушайте сега..............
Е, ти така го обясни, че аз се загубих още на магистралата.  Joy\

Абе, хора на какви езици си говорим???? На колко „вида” български говорим???? И кой чете и кой не чете???? Повтаряме едно и също по 20 пъти и пак някой не е разбрал.
Има по 1 телевизор, по 1 хладилник, 1 МВ, мивка, чаршафи на всяко легло, даже и одеала има. Във всяка вила има малко пластмасови чинии, по няколко вилици и лъжици. Ако искате, разчитайте на тях, ако искате си носете. Има по 1 баня с тоалетна и бойлер във всяка къща. Незнам на колко градуса се загрява водата обаче. Аз ще купя чашки и чинийки прочее както миналата година – за ползване през деня докато дегустираме и мажеме и за вечерите и за разни сокчета и води.
Няколко пъти вече уточнихме, че Доня Коприва ще купи 5 чувала въглища – тоест за всички.
Още някой да не е разбрал нещо????

     Joy Joy Joy      Стана весело,  Ванчето яхна  afwitch  защо не четете  bambam

# 26
  • Мнения: X
Слушайте сега..............
Е, ти така го обясни, че аз се загубих още на магистралата.  Joy\

Абе, хора на какви езици си говорим???? На колко „вида” български говорим???? И кой чете и кой не чете???? Повтаряме едно и също по 20 пъти и пак някой не е разбрал.
Има по 1 телевизор, по 1 хладилник, 1 МВ, мивка, чаршафи на всяко легло, даже и одеала има. Във всяка вила има малко пластмасови чинии, по няколко вилици и лъжици. Ако искате, разчитайте на тях, ако искате си носете. Има по 1 баня с тоалетна и бойлер във всяка къща. Незнам на колко градуса се загрява водата обаче. Аз ще купя чашки и чинийки прочее както миналата година – за ползване през деня докато дегустираме и мажеме и за вечерите и за разни сокчета и води.
Няколко пъти вече уточнихме, че Доня Коприва ще купи 5 чувала въглища – тоест за всички.
Още някой да не е разбрал нещо????

     Joy Joy Joy      Стана весело,  Ванчето яхна  afwitch  защо не четете  bambam

Ооо,тя много издържа тоя път...има напредък.
Догодина ще изпуши чак на Цинаг чарк...!   Mr. Green
Ванче,   Hug     ти си знаеш,де!    Heart Eyes

# 27
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
van444eto, Stefina пита за голямата вила.. доколкото си спомням тя е там, а не в къщичките.

За жалост не знам там как са условията, но завивки 100% има

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 846
Оф, момичета, Криско ми вдигна температура тази нощ.  Sad  Не знам какво му е, друго няма. Ще видя до утре какво ще стане. Ако се влоши - оставаме си тук.  Cry Ще предам ММ на Краси или Пепи да ви я донесе.
Има вероятност и да дойдем де, все още.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 97
Съквартирантитииииииииии, има ли  някъде кафе - машина ,която можем да  употребим или ще си пием нес с топла водичка от микровълновите , та да знам какво кафенце да си взема newsm78 .Днес времето в Бургас е чудничко - слънчице - разкош , дано и утре да е такова ,че дечицата да  football Болничките мъничета да се оправят до утре  Praynig Лек път на всички и умната по пътищата  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт