ВТОРИ ТОРТЕН СЕМИНАР НА ДАМИТЕ ОТ ТОРТЕНАТА ТЕМА 2

  • 7 380
  • 110
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 3 325
Тази година май няма желаещи да качват снимки Sad

# 91
  • София
  • Мнения: 2 113
А, че какво ще ги правят тези снимки, ако не ги свалят и качат, просто повечето вероятно от изморителната неделя с път, днес са на работа и ще отнеме повече време:)
Хайде, фотографите и видеото - обадете се, да знаем, че ще има какво да гледаме:)

# 92
  • Мнения: 1 122
Аз вече качих снимки, а утре ще гледам да добавя и клипчета.  Wink

# 93
  • Мнения: 3 861
Ето ме и мен най-накрая. Благодаря на всички ви за страхотното изкарване. Благодаря на Ванчето за нервите и търпението. Благодаря за това, че споделихте опита си с мен, отново научих много полезни неща. Веднъж годишно ми е малко, да знаете, ненаситна съм и искам още  Crazy Hug.

Засега очаквам снимки  Blush.

# 94
  • Мнения: 2 000
Пепи, прати ми линк с албума, че да кача снимките. Аз моите още оня ден ги качих във Фейсбук, ама едва ли ще сте ги видели  Laughing

# 95
  • гр. София
  • Мнения: 44
Ето ме и мен най-накрая. Благодаря на всички ви за страхотното изкарване. Благодаря на Ванчето за нервите и търпението. Благодаря за това, че споделихте опита си с мен,  научих много полезни неща. Веднъж годишно ми е малко, да знаете, ненаситна съм и искам още  Crazy Hug.

Същото и от мен.

Днес влизам в нета и веднага тук. Момичета Видеото е станало, Снимките не съм гледала още, не бях преглеждала  записите на Цигов Чарк. За да стане по-бързо, не бъдете лоши,  кажете къде и как да кача материала. Това е за сега. Чао. Поздрави на всички. Grinning Grinning Grinning 

Ако ще е по-лесно на някой да обясни по телефона някоя вечер, ще му пратя стационарния ми.

# 96
  • Мнения: 3 861
Ето ме и мен най-накрая. Благодаря на всички ви за страхотното изкарване. Благодаря на Ванчето за нервите и търпението. Благодаря за това, че споделихте опита си с мен,  научих много полезни неща. Веднъж годишно ми е малко, да знаете, ненаситна съм и искам още  Crazy Hug.

Същото и от мен.

Днес влизам в нета и веднага тук. Момичета Видеото е станало, Снимките не съм гледала още, не бях преглеждала  записите на Цигов Чарк. За да стане по-бързо, не бъдете лоши,  кажете къде и как да кача материала. Това е за сега. Чао. Поздрави на всички. Grinning Grinning Grinning 

Ако ще е по-лесно на някой да обясни по телефона някоя вечер, ще му пратя стационарния ми.

ако искаш ще мина тези дни да взема дисковете и ще ги обработя и кача, за видеото говоря

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 97
И аз качих снимки , имам още обаче няма да ги качвам защото се повтарят - всички сме снимали едно и също  Heart Eyes

# 98
  • Мнения: 1 965
MI6A - Няма значение че е снимано едно и също. Някои снимки са с по-доро качество, а и са от друг ъгъл. така че, нека има снимки. Все някой ценен кадър ще излезе от дублираните снимки.  Grinning .

Последна редакция: пт, 11 юни 2010, 10:43 от van444eto

# 99
  • гр. София
  • Мнения: 44
MI6A - Няма значение че е снимано едно и също. Някои снимки са с по-доро качество, а и са от друг ъгъл. така че, нека има снимки. Все някой ценен кадър ще излезе от дублираните снимки.  Grinning .


Да все ще излезе някой уникат #CrazyДнес пак пуснах да се записват снимките в харда, че вчера не се получи. С тах ще се справя, дали сама дали с помоща на blueeye, но с видеото незнам как ще стане. Моля имайте търпение.  Hug Нооо...ще се справя, ще се справя...Все някой ще покаже как, и къде да ги кача записите.
Поздрави на всички.

# 100
  • Мнения: 1 965
........... но с видеото незнам как ще стане. Моля имайте търпение.  Hug Нооо...ще се справя, ще се справя...Все някой ще покаже как, и къде да ги кача записите.
Поздрави на всички.
Където и да ги качиш, ще трябва да го нацепиш на клипове от 10 минути. Рядко и на малко места позволява повече. Съветвам те, да се свържеш с Доня Коприва и да и дадеш копие от записа ти, както тя предложи. Тя се занимава точно с такива неща и ще го надялка на парчета или какво том трябва да му се прави.
И не забравяй, че си обещала да направиш торта и да ни я покажеш!!!!  Mr. Green

# 101
  • Бургас
  • Мнения: 97
MI6A - Няма значение че е снимано едно и също. Някои снимки са с по-доро качество, а и са от друг ъгъл. така че, нека има снимки. Все някой ценен кадър ще излезе от дублираните снимки.  Grinning .

Ок , ще кача всички  Grinning

# 102
  • гр. София
  • Мнения: 44
Здравейте момичета, снимките ги пратих на blueeye, тя ще ги качи, при мен са и архивирани, така че който бърза ще му ги пратя по Скайпа.
Видеото го копирам в момента и понеделник ще го вземе Копривка, да го обработи. Това е.

# 103
  • гр. София
  • Мнения: 44
...И не забравяй, че си обещала да направиш торта и да ни я покажеш!!!!  Mr. Green

Няма, Няма...как ще забравя. Даже вече си поръчах от металните накрайници к-т 55-56 бр. ?!? на 3 см, не съм сигурна толкова ли трябваше да е размера.  
Август да сме живи и здрави ще имаме повод за празнуване, и правене на торта smile3510, дребното става на 3-и години.    bouquet

Последна редакция: сб, 12 юни 2010, 22:19 от idn

# 104
  • у дома
  • Мнения: 1 581
Здравейте момичета, снимките ги пратих на blueeye, тя ще ги качи, при мен са и архивирани, така че който бърза ще му ги пратя по Скайпа.
Видеото го копирам в момента и понеделник ще го вземе Копривка, да го обработи. Това е.

готов! 

Общи условия

Активация на акаунт