Опасен чай в аптеките- Кидни чай

  • 38 055
  • 31
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6
Здравейте,включвам се и аз да следя темата.Имам проблеми с бъбреците,и след две ужасни бъбречни кризи и аз прочетох за този чай,днес си го купих с парт.№ 0727 -03/11   и този е с много едри клечки и разни други билки,мирише на мухъл,но като го направя става за пиене.Не знам какъв трябва да е ,защото го пия за първи път.Надявам се да ми помогне!

# 31
  • Мнения: 4 308
Здравейте,включвам се и аз да следя темата.Имам проблеми с бъбреците,и след две ужасни бъбречни кризи и аз прочетох за този чай,днес си го купих с парт.№ 0727 -03/11   и този е с много едри клечки и разни други билки,мирише на мухъл,но като го направя става за пиене.Не знам какъв трябва да е ,защото го пия за първи път.Надявам се да ми помогне!

Аз го пия от вече сигурно 5-6 години, не постоянно. Но примерно лятото като почна да изхвърлям песъчинки. Винаги мирисът му е бил не особено приятен, по-скоро на старо, на мухъл. Има много етерични масла от билки, които вкл се ползват в парфюмерията и оригинално миришат по този начин. Та не съм се връзвала много на миризмата.
Но винаги е помагал този чай и на мен и на баща ми, както и на една позната, с която лежахме в болницата.
Все е бил един такъв клечки, съчки, листа, някви като плодове шипки вътре има.
Сега ще проверя партидата и ще си направя един Peace

Общи условия

Активация на акаунт