Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 173
  • 746
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 275
Дами, изненадана съм  Shocked
Едно е да учиш детето си да мисли позитивно и да прави Карти на желанията например, и съвсем друго - да го насърчаваш да се подлага на хипноза/автохипноза.
Мисля, че това трябва да е осъзнато решение и осъзнат избор на зрял и информиран човек.

Напълно съм съгласна. Още повевече, че при децата е добре подобни занимания да са под формата на игра.

# 511
  • Мнения: 836
Хипнозата е метод, който унася съзнанието, за да се отпусне и да престане да мисли . Тя е  за зрели хора   а когато става дума за деца -това не е игра Naughty

само да попитам - изобщо видяхте ли за какво става дума в посочената книга?

Барбара Мацарела в книгата си за децата и цветята на д-р Бах дава подобни медитации.

и последно, за уточнение (и спирам да пиша по въпроса, че се обърна на говорилня), племеникът ми (на 7 години) слушаше някои от гореупоменатите зловещи медитации и те му помогнаха много в училище - преодоля проблеми с четенето, писането и разпознаването на букви, които бъркаше.
самият той си ги търсеше и искаше от майка си да му ги пуска, и ако тя забравеше, той я подсещаше.


# 512
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Здравейте вълшебници   bouquet всеки ден ви чета, БЛАГОДАРЯ ви за всичко!
Atalanta не зная до колко мога да ти бъда полезна, но ще споделя своя опит за това как се справям с хора за които смятам, че имат по един или друг начин отрицателно влияние върху мен (урочасване или енергиен вампиризъм). Преди доста години прочетох една книга на Пако Рабан дано не се лъжа, но се казваше Апокалипсис, всъщност беше преди десетина години дано не бъркам, че там съм го прочела  ooooh! . В нея той дава пример какво прави, когато смята че някой му влияе по негативен начин. Когато почувстваш че има такъв човек започваш да си представяш че си огледало и всичко което този човек праща към теб се отразява в огледалото и без по никакъв начин да те засегне се връща при този който го праща. Много силно впечатление ми е направило това когато четох книгата и от тогава си създадох този навик, усетя ли такъв човек си представям че точно пред мен има огледало, че този човек вижда мен, но всъщност това не съм аз а огледалото, което той не вижда и което връща всичко към него.
Обичам ви бъдете благословени  Hug

# 513
  • Мнения: 105
Хипнозата е метод, който унася съзнанието, за да се отпусне и да престане да мисли . Тя е  за зрели хора   а когато става дума за деца -това не е игра Naughty

само да попитам - изобщо видяхте ли за какво става дума в посочената книга?

Барбара Мацарела в книгата си за децата и цветята на д-р Бах дава подобни медитации.

и последно, за уточнение (и спирам да пиша по въпроса, че се обърна на говорилня), племеникът ми (на 7 години) слушаше някои от гореупоменатите зловещи медитации и те му помогнаха много в училище - преодоля проблеми с четенето, писането и разпознаването на букви, които бъркаше.
самият той си ги търсеше и искаше от майка си да му ги пуска, и ако тя забравеше, той я подсещаше.



От посочените книги  е и тази - Автохипноза за по-добър живот-Уилям Хюит,сигурно си имаш причини да си така разпалена,но ако  се отнася за твоето собствено дете мисля,че ще си по-внимателна с тези неща.Поне така вярвам.

# 514
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Дами, моля ви да не се засягате от различните мнения. Аз съм безкрайно благодарна на всяка една от вас за споделеното.   bouquet Ще сейфна всички съвети и ще приложа това, което е най-безопасно за детето. Той е почти на 14, не е малък, но все още е дете. Общо взето много типичен тийнейджър, но с по силна интуиция. Напоследък все по-често го питам за вътрешното му усещане спрямо нови познанства.
Снощи например бяхме на парти с дълбоко религиозни хора. Всички бяха супер внимателни и на него му беше приятно. Идеята ми беше да започна нещо като байбъл стъди с него, което е често срещано сред негови връстници тук, за да има базата, познанията за евентуано сравнение и намиране на собсвен път в духовното. Не знам дали съм права. Но живота напоследък ме сблъска с представители на различни религии, от крайни по крайни в разбиранията си и аз реших да търся златната среда за децата си. Уф, май не стана много ясно. Исках да кажа, че се опитвам от всякъде да взема най-доброто, но никак не е лесно.

Благодаря на raliko, esme_bolger, и всички, които се включиха.  Hug

# 515
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Atalanta Hug
бъди му пример, детенце само ще намери пътя  Wink






ПРЕДСТАВИ СИ


"Смелостта да си представим нещата по друг начин е нашият най-голям източник на сила."

Даниъл Дж. Бурстин


Казва ни се да мечтаем за невъзможното, но кой всъщност определя кое е то? Когато гледаш огромния самолет , мислиш ли, че е възможно той да полети? А нима до скоро хората са вярвали, че можем да стигнем до Луната? Какви са твоите несподелини мечти, за какво си фантазираш? Напиши ги на лист и отдели време да ги развиеш една по една. Ако никога не се представяш какво може да се случи , то наистина няма да се случи.

Когато си представиш какъв би могъл да бъде животът ти , несъзнателно подготвяш промяната и нещата започват да стават едно по едно.Когато някой откривател си представя своите идеи, светът се променя.Днес използваме толкова много неща , които възприемаме за даденост и за които огромна част от хората дори не са си помисляли, че е възможно да съществуват.Представи си един пещерен човек, дошъл тук с машина на времето, на когото обясняваш какво представлява тоалетната чиния или микровълновата печка.

Не ограничавай въображението на децата си , не ги обезкуражавай, не им обяснявай че трябва да спрат да си фантазират и да се върнат в реалността.Реалност е това , което сме си предтавяли, че е възможно да бъде. Твоят живот и твоите постижения могат да бъдат само това , което създало твоето въображение в представата си за живота ти.


Послание :

Затвори очи и поне десетина минути днес се заслушай наистина в представите си .Джон Ленън го е казал много добре.



Из "Балсам за душата" Д-р Бърни С. Сийгъл







Хубава вечер момичета  Hug

Последна редакция: чт, 01 юли 2010, 20:35 от Desss

# 516
  • Мнения: 2 487
Момичета една огромнааааа прегръдка за Вас   bouquet Hug

# 517
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте,
Искам да Ви попитам имате ли информация за био- енерго- информационните модули на Шакаева.
Попаднах на форум, в който се обсъжда тази тема.Мисля, че е много интересно и актуално.Модулите са  проектирани на базата на математически изчисления, имат мощен енергиен потенциал и  влияят на биологичните процеси в хората, животните и растенията .

http://www.magicwish.ru/forum/17-402-1

http://blogs.mail.ru/list/uzda04/112C39B571129583.html

Моля, Ви да споделите ако имате информация по тази тема. Praynig

# 518
  • София
  • Мнения: 6 803
Desss , Hug!
Това е страхотно!
Аз днес цял ден слушам хубава музика и се чувствам преродена!

Никой ли няма тълкование на това, че новолунието се пада на датата на РД ми ден? В комбинация, че Луната ми е зодиакален знак...Аз го тълкувам като ново начало. Един вид рестарт. Но не знам дали е правилно.

# 519
  • Мнения: 1 170
Klemy, щом ти така го чувстваш, значи е правилно!!!  Hug  
 

# 520
  • Мнения: 1 652
момичета, здравейте!
чета ви. исках само да ви кажа -Често някои хора повтарят- злото не идва само. Ние знаем защо това е така. Да знаете обаче,че и доброто не идва само. Grinning Тръгнах да сбъдна една мечта - скромна, а Бог ми беше приготвил изненада  Hug, а след нея и друга...

еsme bolder ,благодаря за това  bouquet
http://newkidsbg.blogspot.com/2009_10_01_archive.html

Слънчев ден на всички! Hug

# 521
  • Мнения: 105
nvesela Това с модулите е много интересно,сега свалих книгата и разучавам Peace

# 522
  • Мнения: 719
Здравейте мили момичета!   bouquet

Аз съм тук и ви чета, просто няма какво ново да кажа, но днес имам да споделя нещо прекрасно с вас. То ме накара да се усмихна.

http://vbox7.com/play:f45708ad

# 523
  • Мнения: 515
Шушони Страхотно клипче благодаря ти   bouquet

# 524
  • Мнения: 836
Цитат
...докато не се пробие аурата, „нападателят” не може да има достъп до душата, а аурата винаги се пробива отвътре, като отговор на страх или желание, което отива към нападателя. Ако можем да възпрем тази инстинктивна емоционална реакция, да управляваме и сублимираме желанията, границите на аурата ще си останат непробиваеми и ще бъдат чиста защита срещу психичната атака.
http://www.cpecs.com/libraly/articles/psixo.pdf



вампирът не може да влезе, докато не го поканиш  Peace

усмихнат и спокоен уикенд!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт