Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 172
  • 746
  •   1
Отговори
# 420
# 421
  • Мнения: 515
винце страхотен пост, много ме вдъхновяваш  Hug
Откакто почнах да чета и да се интересувам, наистина всичко се развива само благоприятно за мен.  Наистина много работя, но взимам и много повече пари от преди. Вече не мачкам банкнотите. Купих си хубаво портмоне-преди нямах  Embarassed Сега даже съм решила да си купя още по хубаво скъпо и марково, така паричките ще се чувстват добре. Благодарна съм за всичко и съм много по смирена. Преди можех само в далечните си мечти да мисля да живея в къща, сега сме в процес на купуване на парцела и на строеж-вярно с кредит , но съм сигурна, че и той ще се изплати по най-бързия и благоприятен начин за нас. Усмиханта съм, положителна съм, вярваща и вече раздаваща се. Разбрах , че за да получиш трябва да дадеш. Не само да дариш пари, но можеш и да отделиш време за нещо благотворително  Heart Eyes

Благодаря ви момичета, че ви има и весел празник   bouquet

# 422
  • София
  • Мнения: 38 566
Липсвахте ми!
Честит празник!

# 423
  • Мнения: 13
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК ВЪЛШЕБНИЦИ!!!!! Hug
БЛАГОДАРЯ ВИ,ЧЕ ВИ ИМА!  Heart Eyes
С ВАС ВСИЧКО Е ВЪЗМОЖНО  Peace

# 424
  • Мнения: 72
Честит Празник и много усмивки ви желая мили момичета. Радвам се, че ви има. Благодаря за всичко,което научих и научавам от вас.

# 425
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Честит празник и от мен. Благодаря ви за всичко което научавам от вас. Желая ви от все сърце всички най-прекрасни неща на света!   bouquet

# 426
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Разбрах , че за да получиш трябва да дадеш. Не само да дариш пари, но можеш и да отделиш време за нещо благотворително  Heart Eyes

Преди 1 ден, дъщеря ми изпрати пари по банковата сметка на майка в нужда - вчера спечели няколко чека от промоцията на "Сушард"  Peace

Приготвих един скъп бански за продажба, но докато го приготвях, дойде племенницата ми и й го подарих , защото видях, че много й хареса  Hug Вечерта ми подариха чифт страхотни обувки на "Форнарина" /без повод Laughing/

Много хубави постове прочетох, Благо-Даря Ви   bouquet

 Благославям Ви с тази еньова китка !   Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 427
  • Universe
  • Мнения: 1 556
  Спри да хленчиш! Размърдай си задника

Тази книга изхвърля на боклука всички традиционни наръчници за самопомощ, чиито позитивни послания не вършат работа, а само ни оставят да страдаме в комфорт.

Вместо това Лари Уингет безжалостно ни изправя пред грозните истини за нас самите, за другите и за света около нас.

- Когато хората ти казват колко са богати – вероятно изобщо не са
- Когато хората ти казват колко са честни – пази портмонето си
- Когато хората ти кажат, че правят нещо за твое добро – става дума за тяхното добро
- Никой не го е грижа за твоите проблеми – трябва да си седнеш на задника и да се справиш сам
- Никога не казвай, че не може да стане по-лошо от това – винаги може да стане по-лошо
- Ако не ти се случва да правиш много грешки – значи не ти се случва кой знае какво в живота
- Не позволявай на устата ти да напише чек, който задникът ти не може да изплати

„Това е трудна книга. Написал съм я агресивно и безцеремонно, защото искам да ви вбеся. Искам да ви накарам да се почувствате гадно. Искам да разберете, че вие сте единствените виновници за това, което ви се случва. Искам да ви накарам да си размърдате задниците и да вземете живота си в ръце.“


Някакви отзиви за тази книга  newsm78 newsm78 newsm78

# 428
  • Мнения: 1 170
-Когато хората ти казват колко са богати – вероятно изобщо не са!
- Когато хората ти казват колко са честни – пази портмонето си!
- Когато хората ти кажат, че правят нещо за твое добро – става дума за тяхното добро!
- Никой не го е грижа за твоите проблеми – трябва да си седнеш на задника и да се справиш сам!
- Никога не казвай, че не може да стане по-лошо от това – винаги може да стане по-лошо!
- Ако не ти се случва да правиш много грешки – значи не ти се случва кой знае какво в живота!
- Не позволявай на устата ти да напише чек, който задникът ти не може да изплати!

Абсолютно вярно! Лени, Благодаря! Книгата изглежда много интересна!  Hug

# 429
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Някакви отзиви за тази книга  newsm78 newsm78 newsm78
newsm78

 Laughing

Попадала съм на тази книга т.е. попрелиствала съм я в книжарница и не ме грабна  Whistling
Сега като чета цитатите пак нещо не ми пасват  Mr. Green
с изключение на това че всичко е в наши ръце и всичко почва от нас и зависи от нас си  Wink

Както е споменал автора , книгата му е малко "агресивна"  Hug и да, може би била полезна за някой който трябва да се "стресне" и да вземе живота си връце  Rolling Eyes
Цитатите които си извадила Лени  са вярни , увеличени са под лупата на автора и книгата е по хард  Wink



lenny_pld Hug


Хубав петък момичета   bouquet

Последна редакция: пт, 25 юни 2010, 07:21 от Desss

# 430
  • Universe
  • Мнения: 1 556
    

# 431
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Нещо на което попаднах и искам да споделя с вас  Hug
http://www.zodiacbg.com/oven/dneven-horoskop/2788-havaiski-metod-qhooponoponoq

# 432
  • София
  • Мнения: 6 803
Момичета, изтървала съм ви края от няколко месеца.  Laughing Явно така е трябвало да стане. Радвам се, че пак ви намерих.

Въртят ми се два въпроса, ще се радвам ако ми отговорите.
Прегледах пак първа страница, но не намерих конкретни отговори. Сигурна съм, че в темата има хора, които съвсем конкретно могат да споделят от собствен опит. Става дума за купуване на собствен дом. Какви точно техники сте използвали, за сбъдване на тази мечта? За момента си е направо мечта за мен.  Laughing
И второто е - какво правите с мандалите? Аз по принцип рисувам, до сега не съм правила точно мандали, но много ми се рисуват, ей така изведнъж ми "текна". Ккато я нарисувам какво да я правя? Трябва ли да си мисля нещо конкретно или просто да се оставя на добрата енергия, която по принцип ме обзема винаги, когато рисувам?
Благодаря предварително на отзовалите се!

# 433
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Здравейте прекрасни  Hug . Вчера ровейки на 1ва страница попаднах на това клипче http://www.youtube.com/watch?v=MirRcc6ZPIM&feature=related , да си го припомним отново. Но много странно ,че породи в мен много силна емоция, разплаках се, та си поревах  Laughing, незнам защо  Rolling Eyes Искам да Благодаря, но не се сещам кой беше написал алтернативата за утвърждение от една песничка съчки ( парички ) събирам... . По цял ден си я тананикам с много настроение, защото мелодията на песента ми действа радостно (не оригиналния текс  Mr. Green ).  И друго да споделя с Вас, макар,че още съм много в началото на промените в мен, резултати виждам- ще дам няколко примера, дано не досадя с дългия си пост  Blush -  преди няколко дни в магазина ми намалиха 50% от стойността на сумата за плащане ( имало го заложено в апарата, но до сега не било се случвало), в няколко онлайн  сайтчета, спечелих наградки  Party . До сега в такива неща, никога не съм печелила. Но сега Благодаря на Вселената за тези неща  Heart Eyes  и знам,че ме очакват още много такива неща  Grinning . И последно, има ли значение спрямо луната кога да се пишат  25 желания и 21 дневното утвърждение?
Хубав и положителен ден от мен  Hug

# 434
  • Мнения: 2 999
Става дума за купуване на собствен дом. Какви точно техники сте използвали, за сбъдване на тази мечта? За момента си е направо мечта за мен.  Laughing

Писано е твърде много за това, то не се различава много от материализиране на всяко друго наше желание. При теб го виждам да стои на фаза далечна мечта в която дори и ти не вярваш че ще се случи съдейки от мисълта ти по-горе. Първо трябва да си изясниш какво точно искаш, не какво можеш в момента да си позволиш, а какво точно искаш когато желанието се реализира. Трябва много силно да повярваш в това си желание, толкова силно че да го "виждаш" вече направено точно по начина който желаеш. Разказвай на всеки приятел и близък познат какво си решила точно до най-големи подробности сякаш вече си ги поканила на гости и им показваш новото си жилище. Рисувай го постоянно и поставяй най-сполучливите си рисунки на видно място за да те мотивират и концентрират при реализиране на желанието. Не пропускай възможностите които ще се появяват пред тебе по пътя към реализацията и май това е всичко - остави се на мечтата ти да те вдъхновява всеки един миг за да я материализираш възможно най-бързо.
Аз съм на същия етап и от твърде много години задържам визуализация на собствено жилище-мечта и понеже не желая никакви компромиси не бих приел къщурки бегли подобия на това което "виждам" че имам. Като резултат вече започнаха да строят при нас доста по-добри жилища и съм претрупан от новопоявяващи се възможности да си "изработя" мечтата имайки в предвид невероятните цени на добрите жилища тук.
Поискай го, вярвай и ще го получиш! Желая ти много късмет и успех!

Общи условия

Активация на акаунт