Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 189
  • 746
  •   1
Отговори
# 315
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Здравейте, момичета!

Честит рожден ден на humanis newsm38

Да споделя преживяване: два часа след като си "обрах" посадените парички, получих отговор от Вселената. Доста отдавна един познат искаше да му свърша една работа, но после, като не се обади, реших че го е треснала кризата и забравих за него. И снощи се обади с молба да действам по неговия въпрос - Money Money Money Отделно, бащата на дъщеря ми най-после се присети да прати нещо - още Money Е, как да не повярваш в ритуала! За което, разбира се БЛАГО-ДАРЯ на Вселената и на нейният форумен наместник  Лени  Heart Eyes И на всички останали, които се грижат за прекрасната тема.

Всичко най-хубаво ви желая!
 Hug

# 316
  • Мнения: 515
Делфина фон Ю.  много е хубаво това, което казваш и аз си обрах посадените пари и ги похарчих за сметки, сега само чакам  Crazy Сърби ме дясната ръка  Whistling

# 317
  • Мнения: 105
Дясната ръка ако те сърби,ще се здрависваш:) А лявата е на пари  Peace

# 318
  • Universe
  • Мнения: 1 556
И аз да споделя  Laughing
Принтирам си аз пеликана в 2 екз. и вървя към нас. Среща ме една приятелка и пита " Какво е това пиле?"
Rolling Eyes  И аз хък, мък й отговорям с половин уста /ами пред мен стои Тома Неверни в пола Confused/ :"За намиране на работа", а тя настоява за пояснение - казах й с 2 думи и тя взе единия екземпляр. После попита - "Може ли да е за друг?", отговорих й утвърдително. След няколко часа пак се виждаме и тя вика, "Ейййййййй, забравих пилето, къде трябваше да го сложа" Whistling
След 2 дни ми се обади превъзбудено "Това с пилето  май  #Crazy е вярно" и ми обясни, че баща й, който от 3 години си търси работа си е намерил Hug

Просто го беше сложила и забравила за него  Heart Eyes


Това ми хареса  Hug

От гледна точка на суфите животът в хармония с обществото - това е най-мъчителната форма на аскетизъм и умъртвяване на плътта. Още повече, че такава хармония се смята в суфизма за олицетворение на човешкото съвършенство. Този, който не е способен да живее в добросъседски отношения с околните, в действителност е болен. Като следствие, тези, които се отричат от обществото и в своя стремеж към въздигнат духовен живот избират уединението, се разглеждат от суфизма като несъвършени и тъжни (ограбени) хора.

От това следва, че за “пътуващия” не е достатъчно да следва само духовния Път. За да стане Съвършен човек, той трябва да умее да се приспособява към обществото и да живее в съгласие с него. Той е длъжен не само да служи на другите, но и никога да не изпитва усещанания, които му причиняват безпокойство и раздразнителност при общуване с хората. За него живота сред хората е проверка за стремежа му да постигне съвършенство, защото именно в обществото той може да докаже, че не се влияе от страсти и личностни амбиции. На този етап суфият не се засяга от злото, което другите се опитват да му причинят. Ученик, който се безпокои и се дразни от това, се смята за невярващ.

Последна редакция: чт, 17 юни 2010, 00:46 от lenny_pld

# 319
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
humanis Чести Рожден Ден! Любовта, здравето, свободата и богатството са едно и също нещо и всяко от тях е пътят към друго.  Желая ти ги в голямо количество.
Не мога да го кажа по-хубаво, благодаря, Зари!

Humanis, всичките ти желания са подкрепени с положителната енергия, която ти пращам по случай прекрасния ти празник! Благодаря за това, което пишеш в тази тема!   bouquet

# 320
  • Мнения: 753
Лени, може ли линк към темата, от която е цитата на Тонимар? Praynig

# 321
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Лени, може ли линк към темата, от която е цитата на Тонимар? Praynig

Духовни причини за болестите - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=495018.0

# 322
  • Мнения: 73
Не се страхувай да изразиш мечтите си. Знай кой си и какво искаш. Свободен си да променяш живота си - това е твоят живот, не животът на другите.
*Не съди. Прощавай. Освободи се от предишната си критичност. Откажи се от необходимостта да си винаги прав, пръв, на върха. Никой не е виновен. Уважавай себе си. Уважавай другите.
* Обичаш страданието си, защото ти е познато и ти дава усещане за сигурност. Опознай любовта, направи нов избор. Само любовта може да те доведе до състояние на блаженство. От теб зависи колко дълго ще останеш в блаженството.
* Можеш да казваш ДА и НЕ винаги, когато ти решиш.
* Любовта се излъчва отвсякъде, стига да й позволиш. Любовта е във всичко наоколо. Тя е състояние на блаженство. Ти имаш рождено право на щастие. И на страдание. Кое избираш?
* Забрави всичко, което си научил досега. Постави ново начало. Животът ти е твое творение. Ти избираш дали да страдаш или да си щастлив. Ако замениш избора "Искам да страдам" с "Искам да съм щастлив", ти всъщност избираш да обичаш.
* Не се страхувай, че ще загубиш нещо. И без това нищо не ти принадлежи.
* Не се страхувай да обичаш и да бъдеш обичан.
* Светът е красиво място. Животът може да бъде много лесен, ако се ръководи от любовта. Нищо не ти пречи да обичаш непрекъснато. Изборът е твой. Ако нямаш причина - обичай заради самата любов, защото това те прави щастлив и блажен. Любовта винаги носи само щастие. Тя променя представите ни за всичко.
* Може би не си в състояние да избягаш от съдбата си, но единствено в твоите ръце е да страдаш или да си щастлив със своята съдба.
* Живей, без да се страхуваш от присъди. Промени поведението си, не се води от това, как ще те приемат другите. Ти не си отговорен за мнението на другите. Откажи се да контролираш другите и те ще загубят контрола си над теб.
* Учи се от мъдрите. Те са такива, каквито са. Те действат с това, което имат, и правят това, което могат.
* Учи се от нещата. Те са такива, каквито са. Не прави неща, за които не си създаден. Мъдрият знае границите на възможностите си; глупакът - не.

из "Толтекска книга на мъдростта"


С пожелание за един щастлив и реализиран ден! Hug

# 323
  • Мнения: 620
момичета , много ме трогнахте БЛАГО-ДАРЯ за прекрасните пожелания от сърце Hug Heart Eyes

# 324
  • Мнения: 237
Mомичета, може ли да дадете  линк за този пеликан, за намиране на работа , защото съм изпуснала явно , връщах се назад няколко страници да го намеря, но не видях  Rolling Eyes

# 325
  • Мнения: 29
barbarona,
ето тук е пеликанчето. Аз още не съм пробвала. В кухнята над печката някак си няма как да го залепя. Чудя се дали ще работи ако го сложа на друго място....

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=499916.180

# 326
  • Мнения: 36
Аз май се обърках  ooooh!
Как хем да визуализираме всеки ден желанията си, хем да забравим, че сме ги пожелали и искаме да се сбъднат  newsm78 Нещо не си ли противоречат двете неща, помагайте  Hug

# 327
  • у дома
  • Мнения: 708
Аз бих искала да хвърля едно предупреждение за утвърждаващите и визуализиращите.
Миналата година, в еуфорията си забърках каша с взаимноизключващи се утвърждения, които би трябвало да действат в противоположни посоки.  Rolling Eyes Чак като отиде коня У рЯката тогава се усетих. ooooh!

Просто внимавайте какво си пожелавате.  Peace

# 328
  • морето, сините вълни...
  • Мнения: 510
Аз май се обърках  ooooh!
Как хем да визуализираме всеки ден желанията си, хем да забравим, че сме ги пожелали и искаме да се сбъднат  newsm78 Нещо не си ли противоречат двете неща, помагайте  Hug

За себе си съм приела това - визуализацията ти е необходима докато приемеш желанието в сърцето си - докато повярваш, че това може да стане, че това не е само желание а е нещо което те чака зад ъгъла. Докато настроиш собствените си вибрации от по-желателни в настоящи. В момента който се слееш със желанието си, то вече няма да е такова /няма да е желание/ и наистина ще спреш да визуализираш, ще го забравиш. Тогава то ще те намери "зад ъгъла"  Laughing

# 329
  • Мнения: 3 007
Аз си го обяснявам простичко като все едно съм си избрал вече ястие от менюто в ресторанта, приел съм си избора че точно това искам давайки си поръчката на сервитьора и не му го напомням всяка минута да не би да забрави какво съм поръчал  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт