Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 200
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 724
Момичета, сърдечно благодаря за подкрепата на всички.
Мила, наистина ми е страшнополезно това "изваждане" на цитата. Ще почна да пиша още довечера, разречатвам си поста ти.
Мила, juliet, моля изтрийте цитата на поста ми.
mijjjka , винаги съм мразела думата оцеляване, борба, за мен правенето на бизнес е било предизвикателство, обичам работата си,това не е просто клише, а истина,  и може би затова имам успех в моята работа,  нооо... понякога има външни фактори.Истаната е , че се чувствам разгневена на ситуацията, защото съм била отговорна,отдадена, почтена, а съм натресена на тия яйца заради решението да се инвестира в друг вид бизнес. Като написах "разгневена", не съм се сещала, ще взема да ТЕСвам гнева си, може пък да има ефект. newsm78

# 31
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Лени, и аз искам да изразя възхищението от оформлението на първата страница и да ти БЛАГОДАРЯ  newsm51 newsm51 newsm51

Ето нещо, което ме накара доста да се замисля - малко е дългичко, но си струва четенето, особено за амбициозни хора, защото в края е даден интересен пример. http://www.vesti.bg/index.phtml?tid=40&oid=3008071

Енита, съжалявам, че така стоят нещата. Не може ли да спрете временно строителната фирма или по някакъв друг начин да намалите разходите? В цял свят това правят. Вариант е да пуснете офиса/ите на много ниска цена под наем (не мисля, че е разумно да го продавате под пазарната му стойност), евентуално с по-дългосрочен договор за този нисък наем или нещо друго атрактивно.... Може да го/ги разделите на по-малки части, които ще имат съответно по-достъпни наеми и да им потърсите няколко наематели, от които да докарвате сумарно необходимия приход.... Дори за продажба - квадратния метър на гарсониера струва повече от квадратния метър на мезонет в един и същи блок, нали?! Обмисли някаква друга форма на използване на сградата, която по-лесно да намери заинтересовани, примерно по някоя държавна програма, някоя от банките или застрахователните дружества, някоя асоциация.... Евентуално съкратете персонал или го пренасочете към някаква по-доходна дейност, нека произвежда, вместо да стои и да чака заплати....

# 32
  • Мнения: 21
Лени , въпреки че си получила много благодарности сега ще ти се наложи да чуеш и моите, защото ти наистина ги заслужаваш.
БЛАГОДАРЯ smile3525

# 33
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 251
Като написах "разгневена", не съм се сещала, ще взема да ТЕСвам гнева си, може пък да има ефект. newsm78

Горещо ти го препоръчвам. Когато съм силно притеснена или бясна само потупвам ръбовете на двете длани - по десетина пъти всяка, няколко пъти. Ефектът не е моментален (поне при мен), но идва неусетно. Дори си мисля, че при всеки вариант на ТЕС лавинообразният ефект е неизменен.

# 34
# 35
  • Мнения: 197
И аз да благодаря на Лени за новата тема -  получила се е просто страхотно Peace!

# 36
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Лени, благодаря!
 newsm51

# 37
  • На черешатааа
  • Мнения: 1 012
Енита,да не се бъркаш с Новолуние и ритуалите свързани с него? newsm78[/color]
[/quote]

И аз това се замислих, май не е сега момента за тях  Rolling Eyes Хубава вечер от мен   bouquet

# 38
  • Мнения: 565
Лени, благодаря ти!  smile3525

Спокойна нощ момичета! Аз в момента чета Проявете съдбата си на Уейн Дайър. Много ми харесва. Според мен автора обяснява нещата по-задълбочено. Обожавам Кехоу, но ми е някак по-повърхностен.
  bouquet   bouquet   bouquet   


# 39
  • Шотландия
  • Мнения: 2 856
Момичета, сърдечно благодаря за подкрепата на всички.
Мила, наистина ми е страшнополезно това "изваждане" на цитата. Ще почна да пиша още довечера, разречатвам си поста ти.
Мила, juliet, моля изтрийте цитата на поста ми.
mijjjka , винаги съм мразела думата оцеляване, борба, за мен правенето на бизнес е било предизвикателство, обичам работата си,това не е просто клише, а истина,  и може би затова имам успех в моята работа,  нооо... понякога има външни фактори.Истаната е , че се чувствам разгневена на ситуацията, защото съм била отговорна,отдадена, почтена, а съм натресена на тия яйца заради решението да се инвестира в друг вид бизнес. Като написах "разгневена", не съм се сещала, ще взема да ТЕСвам гнева си, може пък да има ефект. newsm78
Енита, изтрих цитата.

Благодаря на всички за хубавите думи Hug Hug толкова хубаво ми стана, момичета... Embarassed  Blush, само споделих мисли, които ми дойдоха по повод на поста на Енита. Сигурна съм, че не ги казвам само на нея - май и на себе си продължавам да ги повтарям  Embarassed

Колкото до добавката ти за натрисането на пачи яйца... Работих една работа известно време, която не ме удовлетворяваше по много причини - започнах я заради парите, макар че като всичко друго, се старах да бъда много добра там, просто съм такава. Осъзнах, че за да я напусна, трябва да сключа примирие с тази работа, иначе, ядосвайки се на нещата около нея, я държа много живо във вибрационния си балон и си я привличам да си стоя на нея... Опитах се да обърна гледната точка. Постарах се да видя доброто, което ми е допринесла. Постепенно стана така, че все по-често чувах себе си да казвам "от тая работа научих едно много важно нещо" или "на тай-важното  нещо, което научих, докато работех тая уж не кой знае каква работа" - и чудното е, че тези неща наистина са толкова много, че в един момент се улових да благодаря на Бога/Вселената за това, че съм имала щастието да премина през всичко това.

Сигурна съм, че всяко нещо, което ни се случва в живота, ни се случва поради определена причина.

Хайде, като ни се случи лимон, да си направим лимонада от него и да се радваме на живота с нея. И после... да тръгнем към... динята, например  Joy

# 40
  • София
  • Мнения: 1 724
Енита,да не се бъркаш с Новолуние и ритуалите свързани с него? newsm78[/color]

И аз това се замислих, май не е сега момента за тях  Rolling Eyes Хубава вечер от мен   bouquet
[/quote]

Не, имаше един ритуал със зелена кутия с 5 или 50 броя монети, сигурна съм,че се прави на пълнолуние, но не го намирам на първа страница.
Мила, мерси, аз обаче май съм изпуснала срока за триене. Иначе мога напълно да споделя това, което си написала за примирието. Имам същия опит, само че с клиент, един от големите в странат, спечелихме го с много услия, но той ни затрупа с толкова много ангажименти, които не са част от задълженията ни, че отложих други проекти заради непредвидената работа с този клиент. Бях много ядосана, чувдех се дали да не откажа да работя с него, но после си казах, че това е изпитание за нас, че почтеността изисква да свършим всичко както трябва, макар и да трябва да инвестираме ние в работата по този клиент /заплащането от негова страна изобщо не покриваше обема на работа, които той изискваше/. Приех това вътре в себе си, престанах да се гневя и, клиентът напълно осъзна какво правим за него и вместо допълнително заплащане, започна да ни препоръчва, което в нашия Бизнес е много важно...Гневът никога не помага , но понякога просто е трудно да се справиш с него...
х-х-х Благодаря ти, невъзможно е да спрем обекта, защото е свързан с кредити. Мислили сме върху всички неща, които ми подсказваш, опитвали сме да го предложим на финансови институции, ще видим..

Последна редакция: сб, 29 май 2010, 09:19 от Енита

# 41
  • Мнения: 1 652
Божеee, два дни не съм влизала - работа, умора и т.н. Влизам снощи  и к'во да видя  newsm09 -Лени спретнала нова тема, народа изписал три страници, а аз хабер нямам  newsm12.

Лени-ти си знаеш, но все пак smile3501   love001

Мила, и аз съм ти фенка! Всичките тези неща ги знам. И въпреки всичко не се получава.- не се хващайте за последните ми думи. Настройката ми основната е друга- положителна е.  Мисля си къде греша- може би не съм постоянна с утвържденията,  визуализациите- не ги правя всеки ден, а когато имам хал и сили. Просто се разпилявам от многото задачи и отговорности , които имам. Позволявам си, понякога за една вечер, понякога за повече да ме обхване огорчение, гняв, обида, отчаяние.... Разбира се, не без повод. Просто когато съм се трудила или както казва Енита, когато съм " отговорна, отдадена" и аз да добавя точна, не подвеждам никого, влагам всичкото си старание - очаквам поне да не се провалят повече нещата. Но... нещо се случва, като вчера например, и ето ме разбита снощи, тази сутрин посъбрана , но ... Винаги си мисля, че това е временно и Вселената си знае работата. Че понякога за един успех трябват години, но когато цял живот се повтаря едно и също- знам, че е урок, но как да открия къде ми е грешката? Сключвах примирие, както казва Мила,  мислех си всичко е за добро ... И още имам сили да вярвам. Просто не знам как да открия кое е това, което ме препъва цял живот?

ilkiki, за стипендията  Hug  Praynig- успех! дано скоро се похвалиш!

Писка Лиска и на мен  Кехоу ми се вижда повърхностен. Дали има електронен вариант на тази книга на Уейн Дайър.

Благодаря ви на всички, за това, което сте споделили!  bouquet  bouquet  bouquet
ЕнитаHug желая ти успех!

# 42
# 43
  • Мнения: 10 702
Enita, az tova imam v arhivite si ot Leni  Grinning
Sorry za latinicata Embarassed

"Продължавам с преводите  Peace
Предлагам Ви 100% -ов вариант за получаване на допълнителни суми пари, който аз и много мои познати използваме успешно вече 5 год. /и никога не ни подведе/
Технологията е проста – като всичко велико.
В деня и часа на новолунието /снабдете се с календар/, необходимо е да се вземат произволни  купюри   и да се поставят  на места, където нямат достъп неупълномощени лица /любопитните деца, съпрузи, свекърви / или на открито.
След 3 дни, в часа на поставянето им, е необходимо  да приберете събралите силата на растящата Луна купюри и бързо да отидете  да ги похарчите / за покупки, заплащане на услуги, връщане на кредити – въобще  вкарайте вашите купюри  в руслото на паричния поток/
След завършване на ритуала, спокойно чакайте кога посетите от Вас зърна ще дадат урожай.  Обикновено се появява под формата на неочаквано пари (премия, откриването на дълго забравени неприкосновени запаси, връщане на отписани  заеми  и т.н.).
Ето няколко правила:
Задължителни:
1.Парите не трябва да забравяте несъбрани, с това ще им покажем своето безразличие, а те не обичат това,
2. Парите не трябва да се „притесняват” по време на тридневният им растеж.
3. Парите трябва да бъдат похарчени в пълен размер. По-добре добавете още малко от Вас
Не особено задължителни:
1. Практиката показва, че резултатът не се променя, ако промените часът. Например, вместо в 2 часа през нощта,  ги поставите на определените места след събуждането си
Желая Ви добри зърна и богат урожай!!!Този метод работи  всеки месец, така че ще имате целогодишен асистент по паричната ведомост


Обред за получаване на пари -Алексей Фад - сребърeн финалист от „Битка на екстрасенсите” –
 «Препоръчвам Ви да се запознаете със обреда за привличане на пари в живота си, като за целла е  необходимо да се включите/ свържете/ към света на финансовите потоци.
Като начало, не забравяйте, че цветът на парите е зелен, стихията на парите е метал, докато числото на парите – пет.
И така – нужно Ви е да се снабдите със зелен метален съд. Вярвате, или не, но много от клиентите ми  успешно използват за обреда металния кен от бира« Карлсберг »! Той е зелен и на него е изобразен прекрасният символ за привличане на парите – златната корона.
Сутринта в деня на новолунието, или в първата седмица след него, в тази касичка /банка/ пускаме 55 монети – по 5 или 50 стотинки. По този начин ние вливаме в съда енергията на числото 555, затваряме отверстието с восък и капанът за пари е готов.
Вземаме касичката /банката/ в дясната  ръка и започваме да обикаляме апартамента или стаята в посока на часовниковата стрелка говорейки??? „Вед Ваяна мани горы!” и подрусваме касичката като дрънкалка. Приключвайки /например след 5 мин./ си представяме, че над нас се изсипва дъжд от монети.
Обредът може да се повтаря 3 поредни дни: много скоро парите започват да се появяват в портмонето.
Ако Ви е нужна конкретна сума – представете си, че е в ръцете Ви, но с една уговорка – поискайте от Висшите сили два пъти повече – защото обикновено дават  половината от исканото. Този обред води до получаването на парични суми в много кратко време, неговата сила и ефективност са тествани от хиляди мои клиенти. "

# 44
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Лени, страшна си! Обичаме те и ти благодарим за ОГРОМНИЯТ труд, който си вложила!  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт