Подсъзнанието може всичко 25 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 248 252
  • 746
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 258
  Послание Света (аудио медитации)
http://rutracker.org/forum/viewtopic.php?t=942698

Йо, опитай, медитациите са много индивидуално изживяване, на мен ми допаднаха, може и на теб да помогнат. Първата от тези медитации "Нефритения храм" е точно за Лечение, в най-пълния смисъл, на четирите тела - за хармонизация и баланс...
На руски са, но това не пречи - и да не разбереш нещо, тялото ти ще разбере Grinning В края на медитацията можеш да помолиш Водачите да ти помогнат да продължиш процеса на лечение в съня ти няколко нощи подред, всички знаем, че по време на сън тялото ни се занимава основно със самовъзстановяване. Ако разбираш руски, изслушай информационния файл, който е преди самата медитация - информацията от него я знаеш, но е супер зареждащо да чуеш още веднъж колко сме Божествени.(или помоли някой да ти го преведе).
Още една идея - пуснете си медитацията през медия-плеъра, там има в менюто View опция Visualizations, от падащото подменю изберете Alchemy, после Random.  Уиндоса "рисува" Мандали в синхрон с музиката и текста на медитацията, много е въздействащо, обикновено медитирам със затворени очи, но в случая си заслужава..., на мен ми се получава само при водени медитации, като медитирам в Тишината очите ми винаги се затварят сами Grinning
Сега съм се заела да си нормализирам зрението с медитацията "Воскрешенньie Глаза"
Светлина и Любов!!! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Лени Heart Eyes, благодаря, че ги подреди на едно място и че разчисти... Mr. Green

# 151
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
http://www.facebook.com/video/video.php?v=393561765678



 smile3503

# 152
# 153
  • Мнения: 42
Супер е малката къдрокоска ! Браво !

# 154
# 155
  • Мнения: 3 674
Винце ,не на 100%,на 1000% съм съгласна с теорията или техниката или както е там ,на благодарноста.Аз благодаря постоянно за всичко хубаво което имам, за всичко хубаво което получавам,съм получавала или ще получавам,за великолепната помощ и подкрепа която получавам,за всички хубави дарове на вселената.Благодаря и когато просто си вървя по улицата(на ум естествено) и когато запъплят негативни мисли, пак ги прекъсвам с благодарност.


sweta, чудесно е, че го правиш!  Hug Heart Eyes

Йо...с теб сме и ние и Вселената!  Hug  Повярвай го!  Heart Eyes

# 156
  • Мнения: 2 657
Момичета,благодаря ви за подкрепата и за милите думи!
Благодаря и на тези,които ми писаха и на лични Hug

Гледам да мисля позитивно,но не ми се отдава.Мислите,които ме връхлитат са ужасни.Въпреки,че не ми е за първи път,сега ме е налегнала паника и ужас.
Много ми стана мило онзи ден,защото както си лежах и папагала ни дойде при мен и се качи точно на тази гърда и замръзна там.Кротува си и не мърда,явно усеща.Много бях учудена,че дойде-защото аз не съм му любимка и естествено на мен много рядко дава да го погаля и почти не идва при мен.

# 157
  • Мнения: 53
Йо, не бягай от лошите си мисли. Колкото повече се стараеш да ги изгониш от съзнанието си, токова повече те ще се опитват да се връщат.
Някъде тук в темата бях чела, че когато човек има здравословен проблем, не трябва да бяга от него. По-добре е да го приеме и след това да започне да визуализира начина, по който тялото му се справя с това.  Защото нашите тела са съвършени самовъзстановяващи се системи стига да не им пречим. Само трябва да знаем това, да го приемем и след това с подходяща визуализация да подпомогнем лечението. Луиз Хей има много хубави утвърждения за всякакви болести. Защото всъщност болестта е някакво отражение на погрешни представи за нас самите и просто трябва с ново утвърждение да подменим старото.
Желая ти успех и спокойствие! И отново ти изпращам много любов и положителна енергия. След толкова любов, която ти изпратихме всички Вселената няма как да не реши проблема ти....   bouquet

Лек и приятен ден на всички!

# 158
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 272
Много ми стана мило онзи ден,защото както си лежах и папагала ни дойде при мен и се качи точно на тази гърда и замръзна там.

Това правят и котките. Лягат на болното място, за да вземат отрицателните заряди. Моя съседка живее втори живот благодарение на това, че котето й беше заспало на болната гърда. Тя не знаеше, че има проблем. Котето заспало, натежало й и тя в просъница го избутала с ръка и така напипала бучка в гърдата. Оперираха й и си е жива и здрава до днес.

# 159
  • Пловдив
  • Мнения: 76
Привет на всички   bouquet
Йо изпращам ти много положителна енергия и бяла светлина  Heart Eyes  Hug  Praynig Зная как се чувстваш, минала съм през ножа с три пълни упойки. Първите два пъти изобщо не ми е минавало през ума, че може нещо да се обърка, с абсолютна вяра, че всичко ще е наред и пълно доверие на лекарите всичко мина като по вода. Третия път със съмнения и вътрешна борба реших, че се страхувам от пълната упойка, и аз не знам кой ми го вмени този страх, но избрах спинална упойка. Тръгнах изпълнена със страх и ужас и упойката не ме хвана, наложи се отново да ме преспят. Вече съм сигурна наложи ли се отново (да не дава Господ), пълната упойка е за мен. Мога да ти дам следния съвет: успокой се доколкото можеш, говори с близките си непрекъснато, в деня на операцията, тръгни с пълната увереност, че ти предстои една промяна, след която започваш нов живот изпълнен само с най-прекрасните неща за които мечтаеш. Аз така постъпвам когато нещата са най-зле си казвам (дори го записвам, в тетрадката си за да добие по-решителен тон): "КРАЙ каквото било било, това свършва тук и сега, платила съм достатъчно за всичко което съм смятала че съм сгрешила в живота си, достатъчно страдах, КРАЙ, от сега нататък започвам нов живот и в него допускам само здравето, любовта, щастието, късмета, радостта, благоденствието и благодарността, всичко останало свършва тук и сега." Всички ще бъдем с теб, не забравяй никога не си сама.  Heart Eyes

# 160
  • Мнения: 21
ЙО, мила аз знам ,че всичко ще бъде наред с теб. Hug

Момичета , вчера съдбата по много странен и заобиколен начин ме заведе на място , в което открих новата книга на Кехоу.Тя не е учебник , като останалите , а е едно много приятно четиво , в което можеш да видиш неговите вярвания.
Мислейки си напоследък , установих какъв дълъг и трънлив път съм минала докато започна аз самата да променям мойте вярвания.Сякаш съм преминала от 1-ви във 2-ри клас.Просто трябва време и упорит труд.Не е лесно да преобърнеш мисленето си на 180 градуса за кратък срок.Лично аз съм доволна от пътя който съм избрала и ще продължа по него, защото виждам огромно количество положителни промени.
Обичам ви и ви пожелавам успех. newsm51

# 161
  • Мнения: 21
Слънчевата Мечка беше лечител , и то много добър.Доста хора идваха при него за помощ.Понякога той сядаше до болния и пееше оздравителни песни на вътрешните му органи, говореше на клетките и тъканите сякаш те можеха да го чуят.Друг път ги пращаше в индианската сауна или им даваше билки.Независим какъв метод прилагаше, винаги започваше с един ритуал.
"Първо искам да отидеш в гората",казваше той."Изкопай дупка и седни пред нея.Освободи съзнанието си от омразата, завистта, вината, възмущението, които са в теб.Сложи ги в дупката, зарови я и се върни."
Из "Практика на щастието" Дж. Кехоу

# 162
  • Мнения: 42
Слънчевата Мечка беше лечител , и то много добър.Доста хора идваха при него за помощ.Понякога той сядаше до болния и пееше оздравителни песни на вътрешните му органи, говореше на клетките и тъканите сякаш те можеха да го чуят.Друг път ги пращаше в индианската сауна или им даваше билки.Независим какъв метод прилагаше, винаги започваше с един ритуал.
"Първо искам да отидеш в гората",казваше той."Изкопай дупка и седни пред нея.Освободи съзнанието си от омразата, завистта, вината, възмущението, които са в теб.Сложи ги в дупката, зарови я и се върни."
Из "Практика на щастието" Дж. Кехоу
Intella това много ми хареса Hug
Йо  Hug сигурна съм , че всичко ще бъде наред  Hug Сигурно папагалчето е усетило притесненията ти и е дошло да ти окаже подкрепа. С теб съм и утре ще запаля свещичка за здраве за теб Hug Опитай се да мислиш за хубави неща , да мечтаеш за бъдещи неща , за нещо , което ще внесе спокойствие и утеха и ще те разсее. Когато съм притеснена за нещо , каквото и да е то , си лягам и си представям ,че си имам красива къщичка с дворче и си я обзавеждам и подреждам. Това много ме успокоява и ми вдъхва положителна енергия.

# 163
  • Мнения: 42
Desss  Hugвчера синът ми се хипнотизира от това клипче GrinningИскаше да му го пускам пак и пак и пак LaughingСигурно го гледа около 20 пъти , много му хареса Grinning

# 164
  • Шотландия
  • Мнения: 2 859
Дес, много сладко клипче - усмихна ми деня - благодаря! Hug  bouquet
Намерих Транссърфинг за 78 дни на Вадим Зеланд в български блог. За следващите страници се натиска горе вдясно линка next entries  Ако в нашите линкове на първа страница е само на руски, може да се добави и на български (май не е цялото, но все пак.) Hug

Ето един откъс за зареждане:
Цитат
1. Пробуждане

Декларация.

Събудете се тук и сега! Осъзнайте и помнете: всички хора сънуват и всичко, което се случва около вас, не е нищо повече от сън. Само че, този сън вече няма власт над вас. Вие сте се събудили в съня и това означава, че се придобили способността да оказвате влияние на хода на събитията. Вашето преимущество е в осъзнатостта. Почуствайте своята сила. Силата винаги е с вас, ако помните за нея. Вече всичко ще се случва така, както пожелаете.

Обяснение.

Раждането ви в този живот е било ново пробуждане след поредица от предишни въплъщения - сънища на реалността. От момента, в който сте се появили на света вие сте имали удивителни способности. Умеели сте да слушате шепота на утринните звезди, да различавате аурата, да общувате с животните и птиците; целия свят е изглеждал за вас, като чудна феерия от светеща енергия и вие сте били вълшебник - умеели сте да управлявате тази енергия. Но скоро вие отново, поддавайки се на влиянието на заобикалящите ви хора сте потънали в син. Сънуващите, постоянно и целенасочено са фиксирали вниманието ви само и единствено на физическия аспект на реалността. В резултат на това сте загубили всичките си магически способности. Не ви ли се струва, че животът си минава, като на сън, където не вие управлявате реалността, а тя вас? Дойде време да си върнете предишната сила.

В. Зеланд

И един откъс, който е полезен лично на мен, надявам се да послужи и на други.
Цитат
9. Въздъхнете с облекчение.
 

Декларация.

Транссърфингът по принцип е невъзможен без достатъчно високо ниво на енергетиката. Като правило, голяма част от енергията на човека е насочена към редица не реализирани планове, които само утежняват живота. Целта активизира енергията на намерението, но само при условие, че се реализира, а не виси само във вид на проект. Необходимо е, или да се изхвърлят част от потенциалните намерения, или да започне тяхното реализиране. Отпуснете се, дайте си повече свобода. Съставете си списък с ограниченията, които ви подтискат и ги изхвърлете, свалете този товар от плещите си. Веднага ще се освободят резервите на енергията на намерението, което ще ви позволи да продължите напред.

Обяснение.

Много хора живеят окичени от всички страни с тежестите на всевъзможни задължения, недовършени работи, строги условия, набелязани планове и многочислени цели. Обърнете внимание: какво ви подтиска? Ако се замислите, може да се откажете без съжаление от много от изброените тежести. Каква полза, ако постоянно ги носите със себе си, а по никакъв начин не можете да ги реализирате?

Например: аз съм длъжен непременно да бъда най-добрия от всички; аз ще докажа на всички и на себе си колко струвам; нужна ми е само победата, иначе ще престана да се уважавам; аз нямам право на грешка. И все в този дух - да спра да пуша, да науча чужд език и изобщо да започна от понеделник нов живот.

Всичко, което безкрайно отлагате за по-късно е безполезен товар. Необходимо е този товар или да се реализира или да се изхвърли, защото той отнема енергия, която е просто глупаво да се пропилява напразно. А може би има някаква, единствена голяма тежест, от която вие отдавна мислите да се избавите, но никак не се решавате на тази стъпка? Представете си, каква лекота ще се почувствате, ако я изхвърлите…



Обяснение - как работи транссърфинга:
Цитат
7. Илюзията на отражението.

Декларация.

Човекът прилича на котенце, което стоейки пред огледалото не разбира, че вижда себе си. На вас ви се струва, че се намирате във властта на обстоятелства, които не сте в състояние да измените. В действителност, това е илюзия - бутафория, която лесно можете да разрушите, ако имате желание. Вие неосъзнато се движите в порочен кръг - наблюдавате реалността - изразявате отношение - огледалото  закрепва съдържанието на отношението ви в реалността. Получава се затворена примка с обратна връзка: действителността се формира като отражение на образа на вашите мисли, а образът на свой ред, в голяма степен се определя от самото отражение.

Принципът на управление на реалността се състои в това, да се завърти този кръг в обратна посока: отначало да се вгледате в себе си и чак след това - в огледалото.

Обяснение.

Човекът, привързан към огледалото чрез своето отношение - примитивна реакция на действителността - също толкова елементарно се опитва да догони отражението, в стремежа си да измени нещо в него.

А сега да опитаме да завъртим огледалния кръг на обратно: изразяваме отношение - огледалото закрепва съдържанието на отношението в реалността - наблюдаваме реалността. Какво се получава по този начин? Примитивната и безпомощна констатация на отражението се прекратява, а на нейно място идва осъзната и целенасочена констатация на образа. Вместо, както обикновено да изразявам недоволство от видяното в огледалото, аз поглеждам встрани от него и започвам в мислите си да формирам този образ, който бих искал да видя. Това е изходът от огледалния лабиринт. Светът се спира и започва да се движи срещу мен. Когато вземете под контрол отношението си към реалността, ще започне да работи външното намерение, а за него не съществува нищо неизпълнимо. Необходимо е само, да се превключи вниманието от отражението към самия образ. С други думи, да започнете да контролирате мислите си. Да мислите не за това, което не искате и се опитвате да избегнете, а за това, което желаете и се стремите да достигнете.[/size]


И още веднъж - на друго място - на руски.  bouquet

Усмихнат ден, момичета!  bouquet

Последна редакция: нд, 06 юни 2010, 12:53 от *Мила*

Общи условия

Активация на акаунт