За отвлеченото дете в МОЛ София

  • 13 368
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 660
Слава Богу, звучеше много притеснително.

# 16
  • Мнения: 17 546
Пак не вярвам! Това са легенди!
Днес срещнах позната и пътувайки в рейса, гледахме обявата за издирването на Васко, и се заговорихме. Та тя разказа, че детето (отвлеченото) било внуче на колежка на братовчедка и (на девер ми Петко зълвин син малко стана). Всичко същото - момиченце, вратите затворени, претърсване, намерено след часове, остригано... Само че! Това се случило в... Карфур. Mr. Green Синът ми работи там, няма нищо такова.

# 17
  • Мнения: 803
Е, нали последно беше във варненски мол?  Thinking Tired
Аз лично не вярвам на подобни истории. И честно казано, не вярвам, че ако една майка по принцип е.... по-разсеяна, то такава история би я накарала да си отваря очите на четири.

# 18
  • София-Лагера
  • Мнения: 2 662
Истина е.
Да кажем ,че моя позната е приятелка с майка на изчезналото дете.
Става дума за Мол Сердика.
Наистина е било постригано.

# 19
  • Мнения: 2
И на колко години е въпросното дете  newsm78

# 20
  • София
  • Мнения: 1 078
Desi_2, случайно да е момче на 6 години и да се казва Мишо?  Rolling Eyes

# 21
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 747
Не вервам. Embarassed
Обаче половината ми контакти във фейсбук са го публикували, дори такива от чужбина....Отиди обяснявай, че нямаш сестра...

# 22
  • Мнения: 5 370
Истина е.
Да кажем ,че моя позната е приятелка с майка на изчезналото дете.
Става дума за Мол Сердика.
Наистина е било постригано.
Ало, конкуренцията, МОЛ София или Сердика?

Тая тема до Коледа ли ще се появява? newsm78  Народ без работа.

И винаги е познатата на приятелката на шефката, чието дете е из1езнало. Laughing

# 23
  • Мнения: 1 528
Вчера Гала го коментираше в предаването,каза че нейна добра приятелка познава майката на детето. Истина е!

# 24
  • Мнения: 5 370
Вчера Гала го коментираше в предаването,каза че нейна добра приятелка познава майката на детето. Истина е!
Значи, нейна добра приятелка познава някого си. И....последно, момче или момиче, на 2, 6 или 10? А може би бебе?

# 25
  • Мнения: 17 546
Вчера Гала го коментираше в предаването,каза че нейна добра приятелка познава майката на детето. Истина е!
Да де, днес моя добра приятелка от детство го коментираше... Laughing

# 26
  • София
  • Мнения: 1 078
Вчера Гала го коментираше в предаването,каза че нейна добра приятелка познава майката на детето. Истина е!
Ми да я покани в предаването си, като нейната най-добра приятелка познава майката, щом така или иначе го дрънка случая в предаването си.

При мен в салона пък една клиентка каза, че нейната колежка също познава родителите на детето.  Crazy ooooh! Всеки познава всеки и такава тишина в медиите и само интернетските простори се раздират от викове на познати на родителите на отвлеченото дете. Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2
Уауууу Гала, те тука много тежка стана работата да знаете......... Стана ми ясно.
                      Вервайте ми истина е/особено на приятелката й/,
                      Лелееее, малееее  Whistling

# 28
  • Мнения: 3 576
Да, вчера свекърва ми снесе "новината" - този път й е казала достоверен източник, сина на колежка, охрана на шефа на магазин за техника в мола (нарочно не споменавам името), та той бил пристъствал и било вярно.

Толкова различни версии чух и всеки път е от някой близък познат на нечий друг близък познат на еди кой си....  ooooh!
Винаги е през "познат", как пък в нашич форум не се намери един да каже - познавам лично майката на детето??

# 29
  • Мнения: 803
Вчера Гала го коментираше в предаването,каза че нейна добра приятелка познава майката на детето. Истина е!

Е... точно в предаването на Гала се спрегна варненски мол, а не софийски...  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт