(18+) Малки хитринки :)

  • 21 724
  • 58
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5 370
Октопод, извини ме, ма ми се хилят сичките пипала. Laughing
Когато някой почне да търси подобни "хитринки" във форум  и да очаква откровения, както и да обяснява точно как в коя дупка и откъде-извинявай, ама почвам да се замислям дали и 18 има, не ПЛЮС.
От ДиС тук ли прехвърлихме секса и производните му?

# 31
  • Мнения: 12
Sundance Kid възможно е и във филм да го вкарам, но просто понякога се чудя дали се справям добре,така да го кажа  Mr. Green

Ето това е нещото, което наистина те вълнува и на което явно вече си си отговорила, щом като питаш колегията как да застроиш супата.  Peace
Хасъл другаде ви е проблемът на вас... пожелавам ти съвсем скоро да възвърнеш увереността си на желана жена.   bouquet

Последна редакция: пт, 07 май 2010, 17:10 от Sundance Kid

# 32
  • Мнения: 3 634
Sundance Kid възможно е и във филм да го вкарам, но просто понякога се чудя дали се справям добре,така да го кажа  Mr. Green
Ето това е нещото, което наистина те вълнува и на което явно вече си си отговорила...

Ако е вярно, то само секс с друг ще те избави от подобни съмнения. Каквото и да прочетеш тук и колкото и възхитен да изглежда той, как ще си сигурна че е искрен?!  Laughing

# 33
  • Мнения: 342
 Laughing ми ще се надявам да разбера Wink колкото до другия,хич не ми трябва. Трябва да взема да си купя Кама Сутра и да гледам от там  Mr. Green Вие нищо не казвате  Crossing Arms Laughing

# 34
  • Мнения: 3 634
Виж к'во намерих за теб - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=459699.0. Там са мъжете, а явно и компетентните.  Laughing

# 35
  • Мнения: 154
Фелацио каза някой, ок ама на мен не ми харесва.
За какво разнообразие и развихряне на фантазия питаш? Тя фантазията или я имаш или я нямаш, не очаквай да я събудиш тук!

# 36
  • Мнения: 342
Виж к'во намерих за теб - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=459699.0. Там са мъжете, а явно и компетентните.  Laughing
Благодаря,интересна е темичката.Колкото до костюмите,аз съм навита, даже аз му дадох идеята  Crazy И в тази тема е обяснено много добре, явно аз не мога да се изразя правилно  Blush Точно защото всеки има някакви неизживяни еротични фантазии, за това искам мнения и идеи.Може би трябваше да пусна темата там или в ДиС. Моля модератор, ако всичко е ОК да я премести където и е мястото  Peace

# 37
  • Мнения: 2 133
Говори му мръсни неща и какви мръсотийки ще направиш с него в леглото!
Само да не почнеш да оправяш чаршафите след секса Wink

# 38
  • Мнения: 9 814
Говори му мръсни неща и какви мръсотийки ще направиш с него в леглото!
Само да не почнеш да оправяш чаршафите след секса Wink

Що бе, моят се възбужда от домакини.  Wink

# 39
  • Мнения: 2
Фантазия да има, идеи да има.............те тази специално от половината, Кама Сутра поза 60 и някоя- Костенурка.  Wink. Важна роля играе, холовата масичка.....  Wink Laughing

# 40
  • Мнения: 2 759
                       Всичко, което знам по въпроса (доста ценни неща, смея да твърдя) съм научила от хомо сайтове. Там са доста откровени и описателни. И много, много полезни.
Ако може линкове с интересни и полезни статии на ЛС, че аз само на снимки попадам в гугъл  ooooh!
                       За съжаление беше ужасно отдавна, имах познати хомо, които помагаха с изключителни линкове. Това за добре тренираните мускули 'отвътре' сме го коментирали в темата за алтернативните продукти за дамска хигиена. Комплект три яйца за трениране на мускулите не излиза чак толкова скъпо.

# 41
  • Мнения: 1 310
Аз например имам 1 простичко желание и въпреки, че сме от 5г. заедно пак ме е срам да кажа,не е кой знае какво.Та може и той да е така,знам ли.Пуснах темата,защото очаквах идеи.Ето например понякога ми е било толкова хубаво,че съм изкала да "изкрещя" нещо, но ме е срам да го направя.Та може и на него да не му харесва нещо,да мму харесва нещо друго, но да не иска/може да ми каже. Колкото до това,което съм научила от журнала,тогава като го четох изобщо не съм правила секс,другото е, че съм на 23г. и не съм имала много партньори, за да имам кой знае какъв опит.Не съм дърво, но просто искам да го изненадвам с нови неща  Crossing Arms
Аз мисля, че този проблем трябва да отстраниш и тогава няма да имаш нужда от съвети за разнообразие в секса.  Peace
Не мога да си представя да ме е срам от партньора ми.  Crazy

# 42
  • Мнения: 2 448
Фелацио каза някой, ок ама на мен не ми харесва.

Ами то това е едно от най любимите неща за мъжете, жалко, че на теб не ти харесва и за това може би искаш да измислиш нещо по не традиционно, за да го впечатлиш. Бях на път да дам някоя идея, но на жена, която се срамува да каже някоя мръсотийка, не иска да прави свирки, това, което може да се предложи сигурно ще се възприеме като вулгарно, та не посмях.   Crazy

# 43
  • Мнения: X
Точно това си мислех и аз.
Малко като да те е страх от мечки, а много да искаш да седнете по на бурканче мед.

# 44
  • Мнения: 122
Да сте подрастващи, да ви светне лампата човек... а вие все улегнали жени в темата сте се събрали...  Whistling

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт