(18+) Малки хитринки :)

  • 21 712
  • 58
  •   1
Отговори
  • Мнения: 342
Здравейте   bouquet
Пускам темата с цел да споделим малките хитринки, които използваме, за да задоволим себе си и половинките си в леглото. Интересно ми е да разбера триковете, които прилагате или са ви прилагали на вас. Неща, които ви харесват (основно мъжете да се включат по този въпрос  Mr. Green ) С моя приятел сме от 5г. заедно, добре ми е с него, има тръпка все още и много страст когато правим с*кс  Crazy , но искам да го разнообразявам повече,да му е интересно,както и на мен. Питала съм го, да сподели някоя фантазия или какво би искал, как, но.......добре му било така.Та реших да пусна тази темичка и да чуя малко мнения по въпроса и да се "образовам"  Grinning
Ами,това е.Надявам се темичката да бъде интересна и полезна  Peace

# 1
  • Мнения: 300
Темичката е много интересна.
Очаква се да споделяме интимни неща-трикове, но думата, която използваме, за да кажем, че с любимите си хора извършваме полово сношение, е със звездичка.
Като ще секс, да е секс - какво нецензурно има?!

И понеже не съм мъж, се оттеглям от темичката, Simple Smile.

# 2
  • Italia
  • Мнения: 1 059
И понеже не съм мъж, се оттеглям от темичката, Simple Smile.

Тамън да извадя тефтера със записките и схемите кое, как и къде и се оказва, че тези, които не са мъже трябва да се оттеглим, що тъй?

# 3
  • Мнения: 543
С моя приятел сме от 5г. заедно, добре ми е с него, има тръпка все още и много страст когато правим с*кс  Crazy , но искам да го разнообразявам повече,да му е интересно,както и на мен. Питала съм го, да сподели някоя фантазия или какво би искал, как, но.......добре му било така.Та реших да пусна тази темичка и да чуя малко мнения по въпроса и да се "образовам"  Grinning

Така като те чета май само на теб ти е скучно в секса

първо сподели какво сте опитали досега, за да не предлагам нещо, което сте правили вече

# 4
  • Мнения: 3 323
Много съм ученолюбива - давай!

# 5
  • Мнения: 17 407
Много е интересна, за полезна- да не говорим.
Пробвайте  с гащи, от тез- нормалните, без дупка.

# 6
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Много е интересна, за полезна- да не говорим.
Пробвайте  с гащи, от тез- нормалните, без дупка.

За "с гащите" - не знам, но съм чувала, че ако не си свали чорапогащника било като първия път  Blush

# 7
# 8
  • Мнения: X
Аз не мога да разбера едно нещо, прощавайте за оф-топика - как може човек да си сложи снимки на семейството (само имена и адрес дето няма) и в същото време да си обсъжда сексуалния живот с хм... 145 845 потребители  ooooh!

# 9
  • Мнения: 2
Яяяя, и Баба да каже, - хайде у Оборя, Сеното......... и Бик да има, много на секси ще стане, ама никакви Гащи, еротиката е в без............... ooooh!/това е, на баба и сега Секса й е сладък, ама не съм го изтипосала на първа страница, пък било то и в Клюкарника/

# 10
  • Мнения: 342
Ехаааа,веднага ме погнахте.Верно тоя форум е заприличал на бойно поле  Laughing Какво лошо има не разбрах,нито за темата, нито за това, че съм си сложила снимки на сем. и питам за секс.Вие какво, срамувате се от нормалните човешки нужди ли  Rolling Eyes така съм си преценила, така съм решила да направя. Има много теми за секс, не знам тази с какво толкова ви учуди, та чак и възмущение долавям  Crazy
Темичката е много интересна.
Очаква се да споделяме интимни неща-трикове, но думата, която използваме, за да кажем, че с любимите си хора извършваме полово сношение, е със звездичка.
Като ще секс, да е секс - какво нецензурно има?!

И понеже не съм мъж, се оттеглям от темичката, Simple Smile.
не съм казала да пишат само мъже  Peace Написах го, защото искам да знам на мъжете какво им харесва  Mr. Green На мен не ми е скучно, просто искам да доставям максимално удоволствие на мъжа си.Аз не виждам нищо лошо, но ако темата е толкова страна и дразнеща нека модератор я заключи/изтрие  Peace В този форум се пускат много теми, някои хора споделят ,опа изтипосват много по-брутални истории/мнения на 1-ва страница, ама не правят впечатление.Еми,така е.Различни хора, различно мислене. Айде давайте следващата порция морал и забележки  Laughing

# 11
  • Мнения: 581
 Сложи си пиърсинг на езика.

# 12
  • Мнения: 9 814
Аз не мога да разбера едно нещо, прощавайте за оф-топика - как може човек да си сложи снимки на семейството (само имена и адрес дето няма) и в същото време да си обсъжда сексуалния живот с хм... 145 845 потребители  ooooh!


Ами така като видим аватара можем да предложим по-подходящи за двойката хитринки.
А и да ти кажа и семейните с деца, дълги връзки и развръзки правят секс.  Sunglasses

# 13
  • Мнения: 2 759
                       Всичко, което знам по въпроса (доста ценни неща, смея да твърдя) съм научила от хомо сайтове. Там са доста откровени и описателни. И много, много полезни.

# 14
  • Мнения: 2
Перличка, никой не те е погнал, теми за секс, да...  ама ако всичките 145 845 потребителя ти споделят хитринките си , ще имаш проблеми с Патентният Закон. Иначе секса си е най-обикновенното и човешко нещо, защото без него никой в този форум нямаше да го има.
               Ама туй 145 845 човека да ми четат, това как правя секс, малко ми се вижда ............. Crazy

Общи условия

Активация на акаунт