Плетем задружно и през май, започнато - плети до край ...

  • 75 897
  • 733
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 1 280
Зуу,мислех аз да бъда Русалката.. Laughing.ама нито съм руса и дългокоса.. а и с килцата не ставам за русалка ,ама хич....освен от Ренесансовият период...та май ще се наложи да му направя.... Laughing

# 691
  • Мнения: 1 523
Булечка, много красива чанта, а и функионална си измайсторила!

Ето малко повече от болерото ми , по-добре би ми стояло , ако имах по-голям бюст, но с това разполагам. Laughing

# 692
  • Мнения: 9 903
напротив - изглеждаш ужасно стилно, много френски някак, точно заради една безплътност, която ти дава целият тоалет плюс прическата. И на годините на ученичка. Мнооого ми хареса.

# 693
  • София
  • Мнения: 17 592
Мале, Дидк@, влязох ти в профила, за да видя възрастта - зачудих се от снимката от кога 18 годишните плетат...  Hug

# 694
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 751
Здравейте! Включвам се пак след доста време. Не пиша, защото не ми се ще само да се отбелязвам, а няма с какво да се похваля. Почти изплетох конопената чанта, но срещам сериозни затруднения с дръжките. Не искам плетени, исках дървени, но това, което предлага пазара са кръгли бамбукови и едни смотани пластмасови. Мислех за малки дървени елементи /топчета, плочки и др., които да нанижа, но пък планирам и отпред да има изплетени обемни цветя и се чудя няма ли да стане претрупано. Отделно - спряла съм се на дървени квадратни плочки 2см. и се притеснявам ще се получи ли добра извивка на дръжката... Някой да е пробвал или да предложи и др. идеи?
Освен това се извинявам, че не предлагам исканите снимки, нямам фотоапарат  Embarassed
Хубав ден на всички

# 695
  • в баира
  • Мнения: 861
Дидка, страхотно е болерото и ти изглеждаш много добре!
Bulechka: Чантата е идеална за лятото и е много свежа с декорациите.

Аз да се отчета:
Завърших петия волан и плета вече бюстието на роклята Костурова. Нямам търпение вече да я облека.  Blush

# 696
  • София
  • Мнения: 17 592
Фиф, дай, моля те, снимка - коя е тази рокля...

# 697
  • в баира
  • Мнения: 861
Фиф, дай, моля те, снимка - коя е тази рокля...
Ето тази - http://magiya.com.ua/photo/2/5/1258297827_30.jpg

# 698
  • Мнения: 283
Ауууу, момичета, много благодаря на всички!!!  bouquet
Неочаквах толкова положителни мнения, още веднъж много благодаря, радвам се, че чантата ми ви харесва!!! Hug

Зу, пеперудите и цветето са купени и зашити (могат и да не се шият, а само да се игладят, за да се залепят, тъй като са с найлон, аз обачеи ги зашивам за по-сигурно), има ги в най-ралични цветове в повечето магазини за шивашки материали и прежди, ето и снимка на детайлите Wink

Фиф, роклята е страхотна!!! Hug

Дидка, много е хубаво болерото, ти също!!! Hug

Пожелавам на всички ви хубав и успешен ден с много усмивки!!! Hug  bouquet Hug

# 699
  • Мнения: X
Дидка, болерото е супер елегантно, страхотна изработка и много добре ти стои.

Булечка, много нежна и премерена чанта, рядко харесвам плетени чанти, но твоята бих я носила с удоволствие.

Фиф , нямам търпение да я видя роклята.


Аз се хванах да довършвам една лятна жилетка, плетена миналото лято. Разбира се, сега ми хрумна съвсем различна идея, така че може би ще разплета половината. На тази прежда това и е 4-тото разплитане. Преждата ми харесва, а това което изплета от нея все не е достатъчно добро. Ужасна съм. Отделно плета за разнообразие един зимен шал на кука, който върви много бавно, щото плета по ред-два на вечер. Никакво време.

# 700
  • Мнения: 114
Булечка, много ми хареса функционалната раницо-чанта.  smile3501Моля те, дай описание, за да направя на дИтето такава. Аз ще я плета на две игли, по-скоро ми трябват см и кройка.  Simple Smile

Дидка, справила си се невероятно. Много уникален тоалет се е получил. Да не мислиш, че силиконките могат да изплетат такава красота, като твоята?!  4470

Elliee, дръжките наистина са тънък момент в чантите. Особено като няма разнообразие на пазара от такива. Преди време правих дръжка от маркуче или шлаух, прозрачен. Ти щом искаш дървени - http://prikachi.com/users/svetlaang/272u.png, можеш да изплетеш дръжката от прежда и да ги зашиеш после примерно.

# 701
  • Мнения: 3 550
Булечка, чудесна чанта! Свежа и носи настроение!
Дидка, поздравления за болерото! Стои ти чудесно!
elliee, дали ще е претрупано зависи от теб. Мънистата можеш да пришиеш като тичинки на плетените цветя. Или да ги подредиш на върволичка като дръжки. Или да оформиш леки нишки по листата. Зависи на истина от цветовете, размерите и т.н. Има варианти.

# 702
  • София
  • Мнения: 1 626
Булечка, и от мен поздравления за чантата!
Диди, изключително елегантна си била с това болеро на бала!

Аз завърших първоюнския подарък за моето момиченце.
Чантичка за през торса и шапка, ето ги


Дано да устискам до вторник, че ужасно много искам да я видя как й стоят.

# 703
  • Мнения: 328
Мацата, страхотен комплект си спретнала, много ми допадна чантичката.  Peace
Булечка, и на мен ми хареса как ти се е получила чантата.   bouquet
Дидка, болерцето е станало супер, ама чакаме още снимки  Mr. Green

Благодаря на всички за идеите за копчета. Додо, честно казано за цип изобщо си бях забравила като вариант. Стейси, къде си крила тази синя красота до сега, май ще открадна идеята за копчетата, много ми хареса, но да направя ръкавите пък ще пробвам няколко варианта.
Имам въпросче относно ръкавите, до сега съм изплела това, но някак ми изглежда много широк, отвора е 22см цялата д-на на жилетката е 53 см. Какво ще кажете, добре ли е, или да свивам?  Thinking

# 704
  • Мнения: 149
Булечка, чантата е много лятна и морска даже!  smile3548
Дидка, болерцето е станало фантастично, но най-важното е, че ти изглеждаш така в него! Блазе ти за осанката, като девойка си!  4470
Мацата, комплекта е бонбонски! Покажи и манекенката де!  smile3509  Heart Eyes
Пуф, чантето дето си го показала много ми грабна очето  #Crazy

pepito21, според мен ръкава е добре и така, по-важно е на теб да ти харесва. И като цяло жилетката е много нежна, то аз и без друго имам слабост към белия цвят! Flowers Bouquet

Последна редакция: пт, 28 май 2010, 14:04 от temenuga2

Общи условия

Активация на акаунт