Плетем задружно и през май, започнато - плети до край ...

  • 75 894
  • 733
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 293
Пепи, на мен ми харесва ръкавите да са като мотивите на жилетката, например така:

# 676
  • Мнения: 1 280
Момичета,много ви благодаря...много сте милички! 
Стейси,,  зависи какво правя...вчера Нептун ми отне много време,защото е пипкав с преливането на цветовете,а и лицето е много релефно..около 9 часа съм го работила,някой  от скулптурите съм ги правила и за 4-5 часа,ама вътре включвам и кафенцата,и телефоните... Embarassed Ама и аз надобрях и много по бързо работя от преди..
Много ме впечатли манекена по собствен размер...и за мен ще идат бая ролки лепенка... Embarassed
Пуф4е,мерси Мила,другата седмица пак ще правя и ще ви ги пусна..Плетената чанта е много хубава.аз си падам по големи чанти..да събира 2 кила картофи и 2 кила домати..толкова боклучета нося винаги с мен...Преди носех плетката си,а сега картон4ета и моливи за скици  на скулптурите.... ooooh!

# 677
  • София
  • Мнения: 1 626
Пепи, за копчетата на жилетката да се включа и аз. Ето на това болеро също не бях правила илик и го направих точно така с верига от синджир бримки захванати в самия край  http://media.snimka.bg/5971/018198173-big.jpg.
Но не ми хареса да има копче само от едната страна и заших едно и от другата страна. И така не се вижда и как е прикрепен синджира.

А друга идея е вместо копчета, да си наплетеш някакви малки розички на една кука, примерно.

# 678
  • Мнения: 4

Вижте как да си направим манекен по собствените си размери: http://blogs.mail.ru/mail/lygo4ka/364B55BF3607D3C5.html
Като се замисля, доста материал ще ми трябва...

Оригиналът е от Бурда, хората са си сложили линка Mr. Green Знаех си, че съм го виждала някъде.
Аз си мечтая за регулируем манекен, за да мога да шия върху него.

Дамското закопчаване е дясната мостра върху лявата, мъжкото е обратно.
pepito21, мислила ли си за цип?!


Pinkito, браво!!! Hug


Момичета, каня ви на... изложба!

„Всяко дете е специално и има нужда от обич!” е мотото на благотворителната изложба - базар, организирана от Център Ателие „Николай Шмиргела”. Откриването е на 30 май 2010, неделя, 11:00-14:00 часа. Изложбата ще продължи до 6 юни.
Заповядайте!:)


и аз участвам с разни дребосъчести неща                        Joy

# 679
  • Мнения: 1 523
Pinkito , впечатляващи са произведенията ти!

Ето най-накрая снимка на болерото ми,прежда Софист,350гр.на кука №4

За съжаление все още нямам снимка на цялото болеро, тук само ръкава се вижда.

Последна редакция: чт, 27 май 2010, 15:38 от Дидк@

# 680
  • Мнения: 4
Pinkito , впечатляващи са произведенията ти!

Ето най-накрая снимка на болерото ми,прежда Софист,350гр.на кука №4

За съжаление все още нямам снимка на цялото болеро, тук само ръкава се вижда.



Дидк@
, харесах го у Лицевата книга и прерових целия албум да го видя по-добре, ама нъц
Hug  Hug

п.п. Страховита компания си имаш Mr. Green

# 681
  • Мнения: 1 523
Чакам да се върнат от морето, за да си събера снимките от бала.

# 682
  • Мнения: 3 550
Виж и това закопчаване:
http://media.snimka.bg/4373/015000887.jpg

# 683
  • Мнения: 283
Здравейте, момичета!!!  bouquet

Чудесни неща сте натворили Hug

Моята чанта е готова, остава само една подплата да й сложа, амаааа..... кога ще стане незнам, и плат съм си купила, но нещо не ми се шие, може да я поднося и без подплата Wink Като изпълнение не е нищо особено, но мисля, че се получи интересно, малко по-късно и снимка ще покажа!!!

Исках само да се отчета Hug

Редактирам, за да се престраша и да си покажа творението Wink ето преждата, чантата, става и на раница Wink Мисля утре да я сефтосам, макар и без подплата Wink
Така сега като гледам на снимка, ми се струва, че се е получила добре Laughing но вие като майсторки ще кажете Hug

Последна редакция: чт, 27 май 2010, 18:21 от ˙·٠Bulechka™٠·˙

# 684
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Чантата е страхотна   bouquet

# 685
  • Мнения: 248
˙·٠Bulechka™٠·˙ , чантата е прекрасна. Поздравления!

# 686
  • Мнения: 1 608
Булечка, чантата е страхотна!

# 687
  • Мнения: 9 903
Булечка, чантата наистина е чудесна! Сложи й подплата, за да можеш да я ползваш дълго и без притеснения  Peace

дидка, непременно покажи болерото отблизо - отдалеч изглежда тъкмо толкова елегантно като за бал  Wink

# 688
  • Мнения: 0
Пинкито - няма ли една русалка за този Нептун  Laughing Много е готин  Peace
Булечка - чантата е чудна. Ще покажеш ли пеперудите по-отблизо?

# 689
  • Мнения: 87
Булечка, много е красива чантата. Със здраве да си я носиш

Общи условия

Активация на акаунт