Отговори
# 465
  • Мнения: 414
Вася, вчера го закарахме най-накрая (хванах Даниел в настроение и не можа да ми откаже, а Цвета организира работата).

# 466
  • Мнения: 622
срещата беше супер-както винаги!трябва по-често да го правим!
БАЗАР ЩЕ ИМА -НА ЦВЕТНИЦА-ДВА ДНИ-СЪБОТА И НЕДЕЛЯ!!!!
тази седмица у нас ще има работилница-цвети,ани,работливите ми пчелички....долетете при мама!!!! Hug Hug Hug

# 467
  • Мнения: 622
базара ще бъде  на лазаровден и цветница(следващата събота и неделя)
имам молба
         -да мине някой да вземе по-навреме нещата от нас,защото аз сигурно няма да мога да се включа в продаването
         -който знае и е уреждал предишни години с общината мястото за продаване на улицата слещу пощата-да го направи и сега
         -плакати,стикери
         -маси
         -график за продаване
за съжаление този път ще пасувам повечко,но така се налага,надявам се да ме разберете! Praynig Hug

# 468
  • Мнения: 893
Плакати - колко и къде ще ги лепим?

график - За продаването - аз съм в събота сутринта /освен ако не стане нещо и не мога да пътувам в петък, но ще се обадя, ако има нещо/.

опаковки - Трябват ни опаковки, ама се чудя дали пак да са найлонки, или да го раздаваме по-еко и да вземе от хартиените пликове, има едни по-тънки, които са на приемлива цена. Дени?

маси - С една маса ли ще сме?

# 469
  • Мнения: 263
Аз съм за хартиени опаковки. Имам и друга идея, ама може да ви се стори неприемливо - всяка от нас има десетки и стотици чантички вкъщи, употребявани точно веднъж. Бихме могли да използваме тях - така природата ще ни е благодарна и ще спестим излишни средства. Може обаче да не ви се стори достатъчно представително. На мен ми е оригинално и би ме зарадвало като клиент  Peace

Васе, и аз мисля събота сутринта да дойда до към 2 и може би неделя предиобед. Но нищо не мога да обещая със сигурност (знаете защо).

Мисля, че една маса ще ни стигне. Ако са 2, може да изглежда постничко, пък и по-трудно се обслужват. От друга страна може първият ден да сме с 2, а вторият - с една.

Мисля да пусна прессъобщението понеделник или вторник.

# 470
  • Мнения: 622
аз имам такива торбички в къщи но всичките са доста големи и не са подходящи за нашия базар,пък и наистина не е предсавително,мисля,че това,че ги въртим с приятелите ни е достатъчно еко за торбичките.
малките хартиени пликчета са идеални според мен
деничка има днес рд,да ни е жива и здрава!  bouquet

# 471
  • пяната на дните
  • Мнения: 686
Честит празник, Дени!

У мен има найлонови опаковки доста, предино 10/15 - ако са подходящи за нещо и ако сме еко, да вземем да ги ползваме, пари сме харчили за тях. И по-нататък да я караме на хартиени.
Васе, добави ме в групата, плс.

# 472
  • Мнения: 488
Здравейте, ушила съм 4 бродирани картички с великденски мотиви за вашия базар. Надявам се довечера да успея още 1 да направя и утре да ги пратя, че вече време не остана. За това може ли на ЛС адрес, на който да ги пусна. Успешен базар, хубаво време и много усмивки.

# 473
  • Мнения: 893
ikr_mi,  благодарим ти, че ни подкрепяш   bouquet

Моля ви копирайте графика за продавачите  и се допълнете

Събота:

09 - 14 - Вася

Последна редакция: ср, 13 апр 2011, 14:26 от devilkin

# 474
  • Мнения: 488
Пуснах пратката днес - препоръчано на адреса, който ми даде Мая. От пощата казаха, че за 2 дена трябва да стигне, но може и още утре. Много купувачи, много настроение и хубаво време от мен . bouquet

# 475
  • Мнения: 414
Здравейте,

Набързо кратък отчет без връзка с горните постове, но отдавна се каня да пиша и все не сколасвам.

За Цецко, който беше в ортопедията, осигурявахме храна и средства за болногледачка нощем (последното благодарение на жеста на собствениците на детски център "Смехоландия"), както и посрещахме някои други нужди. След като го изписаха подпомогнахме отглеждането му в дома в продължение на 10 дни (също с болногледачка).

За едно семейство в нужда с две чудесни деца осигурихме помощ благодарение на Деничето, Цвети и Вася най-вече (моля, извинете ме, ако някого пропускам!!! старая се да не го правя). Помощта се състоеше в дрешки, храна и компютър втора употреба най-вече.

В момента положението с персонала в дома е малко трудно, но говорихме с директорката, когато се постабилизират нещата, да направим една екскурзия за учениците до Велико Търново - хълма Царевец, Музея на възраждането и Регионална библиотека са идеите за начало. Евентуална дата е 26 май (четвъртък).

В дома имат проблеми с компютрите, които ползват големите ученици - имат вируси и са си загубили част от познавателните игри. Говорихме евентуално да подпомогнем да вържат компютрите с интернет, защото само в канцелариите има. Най-малкото за да могат да се поддържат по-лесно. Обаче някой дали знае кой може да се включи на място - да пусне кабели, евентуално да сложи мрежови карти, ако няма и т.н., както и да погледне какво е инсталирано?

ikr_mi, много благодаря, че се обади и за съпричастността към нашата кауза! Ще очаквам пратката!

Поздрави,

# 476
  • Мнения: 263
Събота:

09 - 14 - Вася , Maрта

Евентуално и неделя предиобед, но не мога да кажа категорично от сега.
В мен има един кашон с рисувани и декупирани чаши, бутилки, чинии, свещи от Ани.

До скоро Simple Smile

# 477
  • Мнения: 893
ГРАФИК

Събота:
сутринта - Вася, Марта
следобед - Ива, Ани

Неделя:
Ферара, Цвети, Верчето

Ферара ще донесе масата в събота в 9 часа.

# 478
# 479
  • Мнения: 893
Кратко инфо: базарът до момента е много успешен, времето също е с нас. Има и доста туристи, които се отбиват на сергията ни (Ива омайваше руснаците с перфектния си руски  Mr. Green)

малко снимки

Последна редакция: сб, 16 апр 2011, 15:38 от devilkin

Общи условия

Активация на акаунт