Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 34

  • 35 899
  • 727
  •   1
Отговори
# 720
  • Варна
  • Мнения: 99
anito_p не се притеснявай толкова. На 21-вия ден ще ти сложат инжекция лукрин, ако всичко е наред (нямаш задържан фоликул - за това пиеш регулон). След това чакаш да ти дойде и на първи - втори ден пускаш LH и ще стартирате стимулацията. Дозите при нея са индивидуални и се определят след прегледите

# 721
  • Мнения: 1 649
Да,Хриси,с ко-култивиране.Ама нали док.,ще трябва първо да види какви съм ги надробила последните 5 месеца.И ако всичко е добре на второто посещение ще се взима материал от матката за култивирането.А самата процедура ще е другия месец.Още от сега си заплювам 25 март за термин Mr. Green.Ще пътувам в същия час,по същия път,вече е утъпкан,само резултата остава да докарам Wink.

анито_р,аз съм втори опит по фонда,и опитваме по втори начин,защото по първия не успяхме.Така,че успокой се,не сме на матрица.Вярвай в доктора си.Пожелавам ти късмет и успех.

# 722
  • София
  • Мнения: 6 232
anito, аз имам три опита-два си платих,последният по Фонда и всичките са различни. Вярно,почвахме на втори ден, но всеки път по различен начин,като третия док събра всички негативи от предишните и се опита да ги изчисти....и май успя  Wink Не се притеснявай-само денят се повтаря. Peace
Виви,щом си го заплюваш-тогава ще е  newsm10 Аз,като все обяснявах,че ще се боря за последно бебе на 2010 и първо за 2011, виж, има шанс и да стане  Laughing

# 723
  • Мнения: 1 622
Маргаритака, кога пусна неината темичка, а я гледайте сега каква прекрасна снимка на мънчето е сложила  Grinning Да ти в жива и здрава рожбата  Hug Praynig Много се радвам, че не ни забравяш  Simple Smile

Каквото и да съм постигнала, никога няма да забравя откъде съм тръгнала! Това е една от темите, която винаги ще ме вълнува!
Искам да дам вяра на всички момичета тук и да ви подкрепям по нелекия ви път, но и да ви уверя, че изходът е един - вашето бебе!  Hug

# 724
  • Мнения: 799
БЛАГОДАРЯ ВИ МОМИЧЕТА  Hug Hug Hug Добре, че ви има  Hug
Ама и аз какво съм се ошашкала, верено все едно съм новобранец, а не толкова пъти гърмян зеак  Grinning Grinning Crazy ама ми избиват хормоните  Embarassed Laughing

# 725
  • Мнения: 87
Хриси време е за нова темичка май хайде пускай я  много се  радвам за теб мила браво ти успя  Hug Hug Hug
Стиснати палчета на всички от мен и много Hug Hug Hug Hug Hug
Аз се посъвзех малко и сега си чакам чинно реда да ми дойде за втория опит и на есен с песен а може и по рано сега почивка слънце а може и море аааа първо изследванията.
Не пиша засега защото съм в застой но ви чета най-редовно.
Успех на всички момичета започнали процедурата.

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Здравейте момичета, да се запиша и аз, че от вчера /21-ви ден/ съм на инжекции декапептил, а от пети ден нацикъла пия марвелон. Доктора каза да се обадя на първи ден от цикъла за да се разберам как ще действаме. Иначе меи даде 14 броя инжекции декепептил и каза, че ми определя дълъг протокол, аз не съм много наясно, позачудих се защо дълъг протокол, тъй като уж при мен няма проблем, а сме с мъжки фактор. Искам да ви попитам какво действие има този декапептил, вчера ми стана малко лошо след инжекцията и си усещам странно яйчниците /може би е нормално/ ?!

# 727
  • София
  • Мнения: 6 232
Момичета,заповядайте в новата тема  Hug

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=497064.0

Общи условия

Активация на акаунт