Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 34

  • 35 924
  • 727
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 6 302
Ей, Рени, ако пък е ерген и не го искаш, мятай го насам  Laughing

Ани, и аз се чудех кой ще е тоя лекар, дето при толкова много фоликули няма да сложи упойка  newsm78 А ти вероятно си имала и хиперстимулация, по симптомите, които описваш. Но нали всичко е минало.... Дано занапред само хубави емоции да има!

# 691
  • Мнения: 32
Благодаря ви момичета за настроението и надеждата които ми давате.Вие сте прекрасни!Дано Господ е с нас  bouquet

# 692
  • Мнения: 1 622
Момичета, 85,29 на 10-ти ден  newsm44 newsm44 newsm44 newsm44 newsm44
Вярвах от първия ден, а като го видях,още не мога да осъзная,че ми се случва #Crazy
Благодаря ви за вълшебните стиснати палци  newsm51  love001 и ви пожелавам всяка от вас да изпита съвсем скоро този неописуем момент,когато държиш в ръце положителния си резултат  fingerscrossed  Hug

Хриси, мила, влизам специално в темата заради теб, за да проверя какво се случва и ти ме направи толкова радостна!
СТРАХОТНОООООООООООООО!!! Ти успя, мило момиче! Ти не се предаде и не изостави мечтата си!

БРАВО!!!

Чакам те в "Бременни и майки от проблемното"!   bouquet

# 693
  • Мнения: 904
Не се учудвам на това, че са и направили пункцията без упойка ама е трябвало да я питат поне, последният път като ми правиха с мен имаше една героиня, 14 фоликула и бяха извадили без упойка.

# 694
  • София
  • Мнения: 6 232
Марги,благодаря ти  newsm51 До сега ревах на разказа ти за излизането на кашелоти  Crazy и хоп, ти си тук  Hug С огромно удоволствие се надявам в най-скоро време да се разпиша и при вас - не сколасах, докато растеше,но пък ще получавам съвети от вече мама  Hug

# 695
  • Мнения: 608
Ей Ани, ти направо ме разби......., не искам и да мисля какво си преживяла, но то вече е минало, и сега ти предстоят само положителни емоции  Hug

И аз с огромно удоволствие ще се разпиша в темата на Хриси Hug

# 696
  • Мнения: 165
Здравейте на всички и честито на успелите, а на всички на които ни предстои - УСПЕХ!!!  ylinfant  ylinfant Като чета във форума ми прави впечатление, че май в различните клиники дългият протокол протича по различен начин. Аз съм при д-р Персенска - на 30 април ми сложиха блокираща инжекция и ми казаха след 18 дни да отида за започване на стимулация - тук във форума чета, че стимулацията при други момичета е започнала на 2- 3 ден от цикъла, а аз на 18 ще съм на 10 ден от цикъл Thinking - нормално ли е !!! Пиете ли някакви витамини - например вит А и Е!!! При нас е мъжки фактор и мъжа ми пие доста хапчета! Какво мислите за иглотерапията! Калко дни продължава стимулацията, че в работата са ме писали да ходя на някакви обучения #Cussing out #2gunfire след 24 май и май ще се наложи да се спасявам като си взема болнични за няколко дни до пункцията! Знаете ли каква е практиката в Малинов - две или три ембриончета връщат!!! Heart Eyes  bouquet

# 697
  • Мнения: 60
МИМИ  на 2-3 от цикъл е по къс протокол аз бях по дълъг и започнах на 17 ден от блокажа ако имаш достатъчно финанси направи акопунктура две са 160лв. аз правих и сега съм бременна при двечки ембриончета от което едното не много добро така,че споко и успех   bouquet newsm10 newsm51

# 698
  • Мнения: 48
Да попитам нещо аз нали ще ставам мама Embarassed Praynig Praynig Praynig Peace
Някой може ли да ми каже как се изчисляват майчинските и дали ако съм болнични ще ми се зачете реалното осигуряване или минимално??? Е нее много по темата ,но знам че ще ме насочите в правилната Wink

# 699
  • Мнения: 50
Здравейте момичета ! Имам един въпрос към Вас - трансфера на ембриончетата е около 3-я ден след пункцията , но деня на пункцията брои ли се или не ? Благодаря Ви предварително и много успех и късмет на всички   bouquet

# 700
  • Мнения: 1 186
Здравейте момичета ! Имам един въпрос към Вас - трансфера на ембриончетата е около 3-я ден след пункцията , но деня на пункцията брои ли се или не ? Благодаря Ви предварително и много успех и късмет на всички   bouquet
правят се трансфери от 2 до 5 ден. това го преценява доктора взависимост от броя и качеството на ембриончетата. ти не го мисли, а се довери на лекаря си и в скоро време да ни зарадваш.  Hug

# 701
  • София
  • Мнения: 6 232
mimi1313 ,практиката наистина е различна с дългия протокол-при моя опит първия път започнах блокаж около десетина дни преди цикъла с инжекции,на втори ден бях на преглед,хормони и да започнем същинската стимулация,като през цялата стимулация продължавах с блокиращи инжекции.  Няма смисъл  да сравнямаш тези неща-щом док ти е казал тогава,това е неговият начин.
Ние се водим с неизяснен стерилитет,но клонящ към мъжки-моят мъж също пиеше шепа хапчета и витамини,не ги е спирал при нито един от опитите,но не съм сигурна,че е добре да пиеш витамини,особено А,най-добре се консултирай с док.
Стимулацията горе-долу продължава 12-14 дни,ако реагираш добре,може и до 15-17 да се стигне,но в редки случаи.
ani_72,най-добре попитай момичетата от "Бременни и майки от проблемното"....пък и ти е време вече да се отчетеш и  там  Wink
  polin4i ,денят на пункцията не се брои.

# 702
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
Писах да отоворя на ?-те и цк, гледам Хриси  Hug ме е изпреварила.  Peace
Маги, какъв юнак бре, пу, пу, пу, да ви е жив, здрав, палав и много радости около него  Praynig
 Praynig за всички в чакане и процедура  Praynig Praynig Praynig

# 703
  • Мнения: 50
Благодаря Ви за отговорите Simple Smile

# 704
  • Мнения: 799
Хриси, миличка, чакаме новата темчка от теб  Hug Wink
Маргаритака, кога пусна неината темичка, а я гледайте сега каква прекрасна снимка на мънчето е сложила  Grinning Да ти в жива и здрава рожбата  Hug Praynig Много се радвам, че не ни забравяш  Grinning
Аз днес бях на преглед имам общо около 20 фоликула в различни размери, ама доки се притесянва, че са много и са голеи за 7 ден на стимулация. Утре пак съм на преглед и май утре ми е прегнила  newsm78 много се притесянвам Shocked

Общи условия

Активация на акаунт