Тwilight/Здрач- тема 60 - кой ти помни НОВОЛУНИЕ ! .... идва Затъмнение!

  • 28 346
  • 727
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3
Виждам, че момичетата са били активни по нощите и имат нужда от ободряване. Красе, втора работна седмица и май по-малко мрънкаш  Grinning    Абе няма да се измъкнеш лятото от нас  Mr. Green   Младите агенти са такива стратези, че ще те видим, гаранция  Joy

Да се обявя и аз за фен клуба на Джерами Айрънс. Явно слабостта ни и "обвързването" ни с г-н Патинсън са подготвяни от години. А относно съществуващата връзка между името Веси и Здрач  Joy , какво да кажа !    А, Веси Неси, твоите любимци се гласят за общ проект. 

Рано сутрин не ми се разсъждава по въпроса дали Роб е играч. Ако добре съм схванала, нищим дали Роб е играч по природа, а не дали се е шлифовал в тази насока след като всенародната женска любов го заля.  Както и да е, момчето се учи в това мнооого добре. Щом сутрин започвам с ровене на инфо за него  Embarassed  , няма какво да добавя.

# 31
  • Мнения: 6
Добро утроооо!
Люси, мерси за кафенцето  bouquet

Ааааааа Красееее честито ни ЕП! Обаче сърцето ме боли, че не мога да прочета сега главата, защото имам около 15 минути....дали да не хвърля един мъъъничък поглед Whistling ух няма да си развалям удоволствието Heart Eyes
Да знаеш, че има ъпдейт на Мис Суон и е прекрасно написана главата, остава само епилог до края Heart Eyes

Хубав ден на всичкиииии Hug

# 32
  • Мнения: 200
Добро утро и от мен  Hug

Благодаря за кафенцето Люска   bouquet Hug

И аз съм си запазила 2 фика, които Красе ми препоръча и щом имам няколко часа за убиване, почвам Simple Smile
Да се похваля, че наййййй-накрая прочетох Бел Ами. Много ми хареса. Някак си мудно почна книгата, ама после ми стана супер интересна Simple Smile Сега ще ми липсва, но мисля да почвам сагата отначало пак Simple Smile

Ето и нещо от мен за стартиране на хубав, усмихнат и слънчев ден :



# 33
  • София
  • Мнения: 3 524
"Офисът" е 19 глави, епилог и има пет или шест ауттейка, доколкото си спомням.
10х, но явно това което съм намерила не е "пълната версия"

# 34
  • Мнения: 245
Добро утро и от мен  Hug
Да се похваля, че наййййй-накрая прочетох Бел Ами. Много ми хареса. Някак си мудно почна книгата, ама после ми стана супер интересна Simple Smile Сега ще ми липсва, но мисля да почвам сагата отначало пак Simple Smile

Мирка браво, казах ти аз, че ще ти хареса, невероятен персонаж е Дюроа, а като прибавим и кой го изигра, всичко е на 6.
Пробвай сега слоновете, тя е още, още по-........
Та като казах слоновете, ето тук http://www.robandhisladies.com/2010/04/19/production-water-for-elephants/ има информация за предстоящото заснемане на филма, хайде, кой иска да изкара малко парички, да не говорим, че може да види Роб на живо, а в http://waterforelephantsfilm.com/ има още интересни материали.

 
Не е ли ПРЕКРАСЕН  Wink

Последна редакция: ср, 21 апр 2010, 12:30 от danir

# 35
  • Мнения: 630
elpet, ако искаш мога да ти услужа с целия офис.  Grinning
Диди, що риторични въпроси задаваш, ъф корс, че е ПРЕКРАСЕН...


# 36
  • Мнения: 245
elpet, ако искаш мога да ти услужа с целия офис.  Grinning
Диди, що риторични въпроси задаваш, ъф корс, че е ПРЕКРАСЕН...


Хихихих, да, ама и аз и ти познаваме момичета, които смятат, други за прекрасни  ooooh!

# 37
  • София
  • Мнения: 3 524
elpet, ако искаш мога да ти услужа с целия офис.  Grinning
мда, моля Simple Smile  Hug
освен това съм склонна да попитам за други ФФ, ако нямаш против Simple Smile 
може на ЛС да не товарим темичката със спам, особено ако вече сте ги обсъждали, защото аз изчезнах преди известно време и сигурно бая съм изпуснала и няма наваксване.... Confused

# 38
  • Мнения: 6
Лелеее изчетох ъпдейта на Робинята и просто съм в потрес...шок! Кар е великааааа!
Има толкова много развитие и емоции, че не е истина... Радвам се, че поне не е убила всички(все още) както възнамеряваше преди. Като се замисля колко е развила характерите на героите от началото до сега и направо нямам думи. Въпреки, че главата беше KPOV пак беше страхотна и аз естествено нали съм си ревла - половината я четох с купчина кърпички около мен... факт обаче, че никой не предполагаше колко страхотни се оказаха Карлайл и Алек... и последно желание, ако може да останат живи и по някакъв магически начин да оставят Едуард и Бела да си заживеят happily ever after....
Иии спирам с ЕП...после с Красето ще нищим пак Flutter

Мирка, като започнеш някой фик се обаждай как върви Hug
Нямам търпение за клипчето, което правишшшш Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 39
  • Срещу планината:)
  • Мнения: 286


 
Не е ли ПРЕКРАСЕН  Wink

 Wink За да е завършена снимката един слон трябваше да има зад него

# 40
  • Мнения: 97
привет, момичета, имам следната чуденка:
Бел Ами и Water for elephants на какъв език ги четете? някой виждал ли е в софия да ги продават на английски??
пфуу, много слабо се представят книжарниците по отношение книги на английски, много ме е яд  Naughty

# 41
  • Мнения: 630
привет, момичета, имам следната чуденка:
Бел Ами и Water for elephants на какъв език ги четете? някой виждал ли е в софия да ги продават на английски??
пфуу, много слабо се представят книжарниците по отношение книги на английски, много ме е яд  Naughty

Аз имам Бел Ами на английски, pdf вариант.
А Водата можеш да си я поръчаш на английски от нета, има я.

Цвети, вярно, добре че не избива наред, ужас. Прекрасно беше, струваше си чакането, не че аз чаках толкова колкото вие Joy

# 42
  • Мнения: 3
Двете книги ги има и на български в книжен вариант.

# 43
  • Мнения: 6
Моя мини(или май стана по-голям от мини...) поздрав за 60тата ни темичка в снимки Hug

Всичко започна от тук...
... ... ...

А после имахме и филм...


Някои (Добре де, върколачките Crazy) се омагьосаха бързо бързо от тази усмивка...


Но повечето от нас бяха тотално заздрачени и поРобени около 9 минути и 55 секунди след започването на филма след като видяхме на големият екран това....


После всичко е история, както се казва...


Появиха се Тийм Роб..., тийм Робуард....
Тийм Тай..., тийм Тейкъб...


И понеже сърцата на всички ни са широки и има място за всеки под слънцето отборите не спряха до тук....


Появиха се двойките в каста или просто тези, които ни се иска да са заедно  Heart Eyes
Робстен... , Джашли...

Може да се караме, хапем и ръмжим по малко....


Но на края винаги завършваме с хепи енд Hug Heart Eyes




# 44
  • Мнения: 3 886
Доста се пойзпотих да ви чета  да ни е честита новата темичка и дай боже повече  снимки на РОБ Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig hahaha

Общи условия

Активация на акаунт