Подсъзнанието може всичко 23 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 95 268
  • 709
  •   1
Отговори
# 90
  • Universe
  • Мнения: 1 556
за Кристофер  Hug

Сега се замислих, че на руски език неделя е воскресение  Thinking

# 91
  • Мнения: 7
Христос Воскресе Hug
Хубава тема  bouquet

# 92
  • Мнения: 275
Благодаря ви, мили дами Hug На вас, Честит Великден. Желая ви просветление

# 93
  • Мнения: 154
Христос Возкресе!Бъдете живи и здрави и само благи вести! Peace

# 94
  • Мнения: 7
Страхотна група сте! Ще изчета всичко.  Hug Hug Hug

# 95
  • Мнения: 591
Момичета, Христос Воскресе  Hug
Утре благодарение на anutev  Hug ще посрещна ангели в моя дом Simple Smile но се оказа, че нямам хора, на които да ги изпратя Sad моля, помагайте...  Praynig   bouquet

# 96
  • Мнения: 7
                                         ВОИСТИНА ВОСКРЕСЕ!!!
     НЕКА СВЕТЛИНАТА НА НЕГОВОТО ВОСКРЕСЕНИЕ ОЗАРИ ЖИВОТА НИ!!! 
     Кристофер,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН!!!  bouquet

# 97
  • Шотландия
  • Мнения: 2 855
Воистина Воскресе и Честит рожден ден, Кристофер, благодаря за постинга - много радост, здраве и да си благословена!

# 98
  • Мнения: 52
Здравейте, момичета!Пожелавам ви настроението от изминалите празници да бъде с вас през цялата година!
Чета най-редовно и макар и бавно усещам някои промени.Днес влизам да се похваля как наученото от тук ми помогна.Историята е и малко забавна.Отиваме вчера с мъжа ми на вилата и виждаме,че прасенцето,което купи предния ден е избягало Sad Тръгнахме да го търсим,дори се включиха и съседите.Мъжът ми не беше на себе си-все едно 100лв.хвърлени на вятъра.Вървейки по баирите се сетих да помоля ангелите за помощ.Изричах молбата наум,но усещах как подсъзнателно си мисля,че шансовете са нулеви-или е отишло надалече или някой го е прибрал.Върнахме се и аз започнах да търся положителното в ситуацията,но не го откривах newsm78.Реших,че най-важното е ,че сме живи и здрави,но мъжа ми не се примиряваше.Каза,че тръгва с колата към съседното село,да огледа по- надалече.Като останах сама се съсредоточих и осъзнах,че проблема си е сериозен-това е една сериозна част от прехраната и при това бяхме платили половината сума само,останалата-на заплата в края на месеца.Започнах пак да се моля,като изтъквах,че е най-вече заради децата.И се сетих-бях прочела тук,че когато молиш за нещо може да се изкаже благодарност,все едно вече е получено.И започнах да повтарям:"Благодаря на ангелите и на Вселената,че прасето се намери"!И започнах да визуализирам как мъжа ми се връща и го води.Не след дълго колата се появи на хоризонта,приближи,той слезе ухилен до уши и ми каза:"Е,маме,ще ядем пържоли!"
В края на селото ,където започва гората,вижда в дворчето на една къща свой бивш колега да копае и го пита дали е виждал едно прасе LaughingИ чудо-не само го е виждал,но го е прибрал и хукнал да го изведе./А можеше да си премълчи./Това е първият ми по-голям успех откакто чета тук и се опитвам да променя живота си, и се убедих,че мисълта е много мощна енергия,която ако се научим да управляваме правилно ще ни бъде от полза.

# 99
  • Мнения: 591
Момичета, Христос Воскресе  Hug
Утре благодарение на anutev  Hug ще посрещна ангели в моя дом Simple Smile но се оказа, че нямам хора, на които да ги изпратя Sad моля, помагайте...  Praynig   bouquet

Има ли някой, който да иска да посрещне ангели? Трябват ми 2- ма човека  Praynig

# 100
  • Мнения: 10 687
Whitewitch, а защо не попиташ в специалната тема за това?   newsm78

Посещение на Ангели

# 101
  • Мнения: 591
Whitewitch, а защо не попиташ в специалната тема за това?   newsm78

Посещение на Ангели

Блага даря   bouquet Писах и там.  Praynig

# 102
  • Мнения: 604
Во истина воскресе!
Момичета пожелавам на вас и хората, които обичате здраве, радост, светлина, топлина и хармония Simple Smile

Утре ми предстои изключително важна среща, моля за вашата положителна енергия и подкрепа между 12 и 13.30 часа  Hug Heart Eyes Peace

Очаквам една от поръчките ми до Вселената да се случи и се моля спокойно и ведро да дам своя принос към сбъдването.

Огромна благодарност за книгата "Поръчки до Вселената"  Hug Днес я прочетох и разбрах, че всичко стана възможно именно, защото съм го поръчала, много приятно се развълнувах. Включително и това, че пристигна човек от чужбина, който беше много важен за развръзката  Peace

Както беше писано /не помня къде  Embarassed/: "Не вярвай в чудеса, разчитай на тях"   bouquet

# 103
  • Мнения: 72
Во истина воскресе! Момичета, мисля да правя карта на желанията на 14, но се колебая какво да сложа в сектора на семейството и сектора на децата. В сектора на семейството снимка с която сме заедно със съпруга ми ли трябва да сложа,а в сектора на децата снимка на децата си или картинки на двама влюбени и снимки на дечица?Вие как сте я правили моля ви да споделите!  Heart Eyes

# 104
  • Мнения: 2 657
Имам една молба!
Моля да ми пише някоя от вас на лични,ако е удобно да ми вземе планински кристал.Обиколих навсякъде,няма Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт