Метод за определяне пола на бебето според пулса ?

  • 27 829
  • 41
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 566
и двата пъти над 140,и двата пъти момичета Grinning.

# 31
  • Мнения: 114
През цялата бременност пулса и беше над 145

# 32
  • пак там
  • Мнения: 2 885
Цъ. През цялата бременност беше над 140, пък е мъжко  Mr. Green Все пак си мисля, че работата е в гените. Peace

# 33
  • Варна
  • Мнения: 1 272
Ами не знам дали е верен този метод или се оказа случайност, но първия път пулса беше над 140 и имам момиче, а втория път не е бил над 140 и имам момче.

# 34
  • Мнения: 35
При нас се оказа вярно.Бях чела някъде за това и ми беше направило впечатление и дъщеря ми беше с висок пулс . Crazy

# 35
  • Мнения: 141
И при нас се оказва вярна тази теория-пулсът винаги беше над 140 и си имам момиче!

# 36
  • Мнения: 3 500
Вчера се отчете пулс 159. Но още не са ми казали какво ще е бебето. Раничко е.

# 37
  • Мнения: 305
Не знаех за този метод, но се оказа верен.

# 38
  • Мнения: 65
На Феталната морфология преди няколко дни пулса беше 156,досега 2ма лекари са ми казали,че е момиче,ха дано са познали.

# 39
  • Мнения: 367
дъщеря ми се криеше до  7 месец, но по пулса лекаря казваше , че ще е момиче и момиче се роди. сега пулса последно беше 158 което говори пак за момиче, но е още рано да се каже за сега няма да гласувам

# 40
  • Мнения: 6
Бях чувала за това от майка ми, но при мен малката веднага се показа, така че не съм пробвала. Интересно, явно работи Simple Smile

# 41
  • Мнения: 1
Според мен не е вярна тази теория през цялата бременност пулса на бебето беше под 135 удара в минута и се роди момиченце

Общи условия

Активация на акаунт