Метод за определяне пола на бебето според пулса ?

  • 27 719
  • 41
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 427
Чувала съм за стар акушерски метод, според който полът на бебето може да се определи според пулса в първия триместър.
Ако е под 140удара/минута - момче
Ако е над 140удара/минута - момиче
Моля да гласуват само мамите, коита със сигурност помнят/имат записано точно колко е бил пулса в 10-15г.с и вече полът е доказан. Laughing

# 1
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
При мен беше вярно: над 140 удара - имам момиче.

# 2
  • София
  • Мнения: 23 096
Според този "метод" две седмици се настройвах, че ще имам момче, но на ФМ истината лъсна  Grinning Имам прекрасно момиченце  Heart Eyes

# 3
  • Мнения: 479
Не съм чувала за такъв метод. Ще следя с интерес резултатите  Peace

# 4
  • Мнения: 27 524
Майка ми каза, че като била бременна с мен и сестра ми, акушерка по този начин я е слушала през корема директно и двата пъти познала.
При мен не съм знаела изобщо ударите с каква честота са били  Embarassed

# 5
  • Мнения: 539
При  големия беше редовно към 150,а сега под 140 и двете са момчета Laughing

# 6
  • София
  • Мнения: 599
Ха, ако съм знаела за този метод щях да се интересувам за пулса на бебето по-подробно.

# 7
  • Мнения: 9 814
До последно по тоновете на бебета трябваше да съм горда майка на двама сина.  Mr. Green

# 8
  • Мнения: 198
142 удара-момче.

# 9
  • Мнения: 270
При мен последните два прегледа пулса беше 160.
Утре съм на фетална морфология и се надявам да ми кажат, че е момиченце. Ще споделя, но няма да гласувам, защото както знаем, понякога предположенията за пола се сменят няколко пъти през бременността.  Laughing

# 10
  • София
  • Мнения: 4 035
Ми аз нямам спомен колко точно й  бил пулса в този период, но прекрасно си спомням, че в предродилна докторът точно по пулса и интензитета на контракциите ми заяви: "нали знаеш, че раждаш девойка".

# 11
  • Мнения: 571
Не зная каква е теорията,но когато ме приемаха,акушерката за сефте ме виждаше и щом сложи апарата за тоновете ме попита "Моми4е е нали?" Не съм наясно каква е сърде4ната 4естота,по която определят пола на бебето Peace

# 12
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Да. Бях го чела това някъде и се оказа вярно  Peace

# 13
  • София
  • Мнения: 23 096
Е, вярно в твоя случай може би  Peace
За мен този метод е ненадежден. 50:50...

# 14
  • Мнения: 2 011
Не помня вече колко беше пулсът, но по този метод точно акушерката определи, че ще е момче. Е, роди се момиче.  Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт