Любители на котки - тема 36

  • 43 473
  • 731
  •   1
Отговори
# 15
  • Разград-София
  • Мнения: 273
Хайде и ние с Ричи да се запишем Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 116
Момичета, довечера от къщи ще се постарая да ви добавя в списъка, сега от тук и снимките не ви виждам, а и нямам време, струпана съм с работа. Моля само, да ми пишете на лични, както и там да ми дадете линк за снимката на котето, за да не ровя из темата.

# 17
  • София
  • Мнения: 293
Тази вечер ще вляза да кача и аз снимки на моята Кети

# 18
  • Мнения: 17
Аз се чудя котка ли имам или куче ... Да ви кажа как се събуждаме сутрин.Аз ставам последна, но разбира се не се събуждам сама, а моята Грейси се грижи за това.Като и доскучае или просто реши, че е време да ставам идва първо до възглавницата ми и започва да ме души, като не отреагирам , ляга отгоре ми и започва да ми ближе лицето - като куче!!!Аз я махам 1-2-3 пъти тя все си се връща докато не стана. Ближи ме и като я галя в просъница е горе долу доволна , спра ли за момент близането продължава.Добре ,че поне с мяукане не ме тормози като аларма.. #Crazy

# 19
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Тази вечер ще вляза да кача и аз снимки на моята Кети

А, адашка ли си имаме Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 5 742
Вижте един сладур


Ето и линка  https://cdn.bg-mamma.com/LYMf/d5c0995a.jpg

# 21
  • Мнения: 70
В клюкарника има снимката на един намерен котарак

# 22
  • София
  • Мнения: 5 742
Малко помощ - едно време някой беше пуснал линк в който имаше само Британци и снимката ми от профила е от там,но не мога да намеря сайта.Някой да го има под ръка

# 23
# 24
  • На небето
  • Мнения: 5 530
tania67 Мъро има невероятни очи просто, всеки път не мога да му се нагледам.
misleto това писанче е невероятно, сега ще си го обработя и ще си го сложа на десктопа.

За ножицата, явно ще трябва по усърдно да търся.  ooooh!

И един въпрос! Има ли някакъв тест или по какво може да се разбере дали някоя котка има тения и ако липсват симптоми като (повръщане, запек или загуба на тегло) това значи ли, че котето е здраво?

# 25
  • Мнения: 93
Да, намерихме едно рижаво коте, качвам снимка и тук, ако някой си го познае!  Praynig
Уникално мило и възпитано коте е, т.е. котарак!!!

# 26
  • Мнения: 628
Привет,

Много благодаря за Лео - коте на броя. Ще му покажа и на него, сега ми топли краката. Има режим на бебе тоз образ от известно време...На два часа става да яде и разхожда, спи 8-10, 11-13, 14-16, 17-20, 22-7... ако и беба като се роди разбере, че ей така трябва ...цена няма да има тоз котан!

Да ви кажа, не можах да спя от болки по кокалите, май започна с разширяването на таза при мен (знам ли рано ли е кусно лие, но кофти работа) и голямо въртене беше, но не заспивах. Към 4 сутринта, котанчо явно разбра какво има и както си бях на ляво легнала наместена, той ми се налести зад гърба, опрян на кръста ми и то на края на леглото, и преде-преде и ме приспа тоз котак, сякаш ми успокои болката, та да поспя малко. Много мили животни са това котараните!

Този намерения красив кот има ли татуировка в ухото или "пус(електронна бълха)" на вратлето отстрани? Опипахте ли го леко да го проверите? Знам, че не е много популярно в БГ, но може пък да има случайно?

А Ричи много красив поспалан  Hug

Последна редакция: чт, 18 мар 2010, 12:29 от bobi40

# 27
  • Варна
  • Мнения: 25 252
Много сладък писан Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 7 020
Да ви кажа, не можах да спя от болки по кокалите, май започна с разширяването на таза при мен (знам ли рано ли е кусно лие, но кофти работа) и голямо въртене беше, но не заспивах. Към 4 сутринта, котанчо явно разбра какво има и както си бях на ляво легнала наместена, той ми се налести зад гърба, опрян на кръста ми и то на края на леглото, и преде-преде и ме приспа тоз котак, сякаш ми успокои болката, та да поспя малко. Много мили животни са това котараните!

Много е вероятно да е успокоил болката, на майка ми това й е лекарството когато нещо я заболи  Laughing Котките "отнемат" болката, даже тя гледала едно предаване за такива котки които се продавали в аптеките като лекарства Shocked Но май трябвало да са бели за да има по-голям ефект. Няма майтап.

# 29
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Абе момичета след кастрацията на вашите котараци опада ли им козината около операцията?

Общи условия

Активация на акаунт