My Toys - В света на играчките - 29!

  • 39 976
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 359
Урааааааа. Имаме още тракинг номера днес  newsm44 Когато мога ще ви ги пратя на ЛС  Wink

# 47
  • Мнения: X
Някой май си е поръчал карт на PUKY, нещо не го виждам в наличност, след като го рекламирах онзи ден. Я да си признава кой го грабна.
И тракторите на BIG свършиха, таман се чудех и ги гледах. Ей, човек да не вземе да похвали нещо - веднага се изчерпва.   Mr. Green Laughing

# 48
  • Мнения: 5 602
А Timberland са страхотни обувки; http://www.amazon.com/gp/search/ref=sr_nr_n_3?rh=n%3A672123011%2 … mp;rnid=672124011
Съжалявам за спама, но не се въздържах.  Embarassed
Просто исках да покажа, че има и други варианти, не само Майтойс, за да се купят добри обувки.
Да, подкрепям с две ръце мнението за тази марка обувки. Купихме за мъжа ми обувки преди месец, идеални за това кишаво време. Излязоха за 130лв от САЩ. Напълно си заслужават парите. Peace
Айде и аз в спама-настъпихте ме по болната тема-имам от да- не- казвам -колко години едни сандали Timberland,е с тях ще си остарея,ако не си намеря същите-перфектни са.Кажете от Европата къде на поносими цени,че не ми се занимава пак с митницата  Hug  Hug

И мрънкам за последно срещу ботите Индиго -ами супер мокри му бяха краката и днес,само в снега( вярно,че мокър сняг,ама и аз газих и нищо ми няма).Сърби ме да се впиша в сайта мнението Thinking

# 49
  • София
  • Мнения: 8 283
Здравейте, това

как ви се струва като цена(след намалението)? 

# 50
  • София
  • Мнения: 2 897
Здравейте, това

как ви се струва като цена(след намалението)? 


Не знам това от какъв материал е, но в Джъмбо има нещо подобно. Голяма лепенка за стена /аз харесах една кола/ и по средата е бяло и там се пише като на дъска . Беше 20лв Peace

# 51
  • Мнения: 288
Мини  bouquet за новата тема, както винаги, май виждам последна, добре че поне не писах в старата. Не че не съм го правила ... при това упорито hahaha

За утрешната обща поръчка, си търсим един човек ooooh!

Преди малко майката с маратонко-обувчиците се отказа. Отпадна и едно момиче с изчерпани ролери и каска, но на нейно място се присъедини една количка за кукли. Който мисли, че е готов с избора си,  да заповяда на лс с линкове  Hug

# 52
  • Мнения: 482
Здравейте, това

как ви се струва като цена(след намалението)? 

На фона на комплекта с Мечо пух, който е в пъти по-малък, цената е добра, според мен.

# 53
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
Трапезица, от Европа не намерихме на поносими цени. Затова поръчахме от америк. ибей. Купихме 4 модела обувки и не сме ходили на митница. От пощата ги взехме и не сме доплащали нищо.

# 54
  • Мнения: 50
Здравейте
Не съм пазарувала до сега от сайта и затова ще ви помоля за информация
за детските кухни за 2-3 годишно дете.
Купували ли сте и доволни ли сте от някоя?

тези съм харесала:
http://www.mytoys.de/Smoby-K%C3%BCche-und-Kaufladen-2-in-1/Kaufl … .08.02.01/1871018

http://www.mytoys.de/Smoby-K%C3%BCche-Meine-erste-K%C3%BCche-Hel … .08.01.01/1788741

Последна редакция: сб, 13 мар 2010, 13:14 от Kudravelka

# 55
# 56
  • Мнения: 5 602
Трапезица, от Европа не намерихме на поносими цени. Затова поръчахме от америк. ибей. Купихме 4 модела обувки и не сме ходили на митница. От пощата ги взехме и не сме доплащали нищо.
Късмет сте имали,нас ни умориха от разкарване за една пратка от амазон.ком.Зарекла съм се с американски пратки-не.

И последно-напръсках Индигото с Аква Стоп спрей и днес не се намокри  Hug
(омръзнах си вече с тез боти)

Последна редакция: сб, 13 мар 2010, 15:39 от Трапезица

# 57
  • София
  • Мнения: 8 283

Не знам това от какъв материал е, но в Джъмбо има нещо подобно. Голяма лепенка за стена /аз харесах една кола/ и по средата е бяло и там се пише като на дъска . Беше 20лв Peace
.....

На фона на комплекта с Мечо пух, който е в пъти по-малък, цената е добра, според мен.

Нещо като текстил е, виждал съм го на живо у приятелка, но то им е подарък от "навън" и няма как да питам за цената.
Един от пътите, когато ходихме у тях, 4 хлапета здраво се забавляваха.


Ние имаме подобно на това, но е "Dora" http://www.mytoys.de/ministeps-ministeps-Aqua-Doodle-Zauber-Malb … .29.01.05/1504269
и двамата много го харесват, лошото е, че писалката е много малка, бързо свършва и е само една.

# 58
  • Мнения: 4 173
При нас писалките отдавна са изгубени и ползват бурканче с вода и четка.

# 59
  • София
  • Мнения: 8 283
При нас писалките отдавна са изгубени и ползват бурканче с вода и четка.



 Mr. Green щерката и с мокри кърпи ги маже 

Общи условия

Активация на акаунт