My Toys - В света на играчките - 29!

  • 39 977
  • 746
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 359
Жасмин, винаги си давала много точни и подробни описания  Hug но този път направо надмина себе си с това
Как успяваш за всичко така да се информираш  newsm78 Лошото е, че докато ми потрябват ще съм ги забравила вече..освен да си направя вече файлове "препоръчано от Жасмин", "препоръчано от Татяна"... Grinning

# 31
  • Мнения: X
Цената е като апреските на Колев и Колев, а качеството е в пъти по-добро.
Дъщеря ми искаше тези, в бяло: http://www.amazon.com/Baffin-Little-Melody-Insulated-Boot/dp/B00 … ref=pd_sbs_shoe_1
но докато се наканя да й ги поръчам и то мина зимата.
Но догодина със сигурност ще й взема такива и на нея.
Но не стават за училище, определено. Това са ботуши само за лед, мраз и сняг.
Обувки, които евентуално да стават и за училище и за навън и които да не пропускат, са на Timberland. От Амазон купих на сина ми такива: http://www.amazon.com/Timberland-Toddler-Little-Premium-Waterpro … 383445&sr=1-1
(само че ги взех на промоция и ми излязоха около 65 лв. крайна цена)
Абсолютно изолиращи от сняг и дъжд, но не са толкова топли като апреските. Стават за мека зима и студени есенни и пролетни дни.

Изобщо, ако се дебне, в Амазон могат да се купят суперизгодни обувки.
Примерно тези: http://www.amazon.com/Timberland-Toddler-Little-Asphalt-Rugged/d … 384854&sr=1-2
Синът ми ги има и са прекрасни - мека естествена кожа, красиви, здрави...

А Timberland са страхотни обувки; http://www.amazon.com/gp/search/ref=sr_nr_n_3?rh=n%3A672123011%2 … mp;rnid=672124011
Съжалявам за спама, но не се въздържах.  Embarassed
Просто исках да покажа, че има и други варианти, не само Майтойс, за да се купят добри обувки.

Последна редакция: пт, 12 мар 2010, 11:09 от Анонимен

# 32
  • sofia
  • Мнения: 8 940
Лъки, разделяш, обувки/дрехи, играчки/коли(колела)/настолни игри/ други Laughing
Жасмин  Hug (със сестра ми сте адашки, освен ако това не е само ник)
В той-са ми идват скъпи обувките (а и не са нещо кой знае какво). Апреските са супер, тях би могла да поръчам....ама пустото мерене за по-твърдите обувки....

# 33
  • Мнения: X
Жасмин  Hug (със сестра ми сте адашки, освен ако това не е само ник)
В той-са ми идват скъпи обувките (а и не са нещо кой знае какво). Апреските са супер, тях би могла да поръчам....ама пустото мерене за по-твърдите обувки....

Само ник е.  Grinning
Наистина са скъпи обувките в Тойса, аз поръчвам предимно от Щатите, от Амазон и Zappos, а дрехи - от The Childremn's place.

Последна редакция: пт, 12 мар 2010, 22:44 от Анонимен

# 34
  • Мнения: 277
Записвам се в темата с впечатления от Тези момчешки боти Индиго

Синът ми ги носи от есента.за по-топло време са добре,държат топло .Обаче в по-студено време -дори няколко градуса над нулата-му премръзват крачетата.В сняг се мокрят и пропускат,дори и само малко отпред да са намокрени,крачетата му мокри и студени.

Чела съм хубави отзиви в темите,преди да си ги купя,но съм разочарована .

аз пък съм много доволна, цяла зима кара с тях. даже има едни, които са по - зимни, но не ги е обувал. е, не е седял с часове в снега, но не сме имали никакви проблеми. може би от самата партида има проблем. аз ги взех и за 15на евро мисля

# 35
  • Мнения: 482
И аз съм много доволна от ботушките Индиго: тези и тези .

# 36
  • Мнения: 12
И аз съм тук да ви следя! LaughingЕто едно кодче от 10Е от мен което няма да ползвам JTWTTRHWJEN4 ! Peace

# 37
  • София
  • Мнения: 1 476
Ако не се лъжа Трапезица е във Велико Търново...там снега и кишата бяха повече от тук, а и вероятно е случила кофти партида  Heart Eyes

# 38
  • Мнения: 7 605
Аз купих маратонки на Тимбърленд за детето от един аутлет за 15евро, носи го по часовете по физическо и после ги препродадох за 10 евро  Mr. Green

# 39
  • Мнения: 3 211
Някой ще пуска ли поръчка от Варна? Моля, да ми пише на лични.

# 40
  • Мнения: 277
Ако не се лъжа Трапезица е във Велико Търново...там снега и кишата бяха повече от тук, а и вероятно е случила кофти партида  Heart Eyes

да, при нас точно киша нямаше май. сняг, малко ръмящ дъжд
малко ме е яд за другите обувки, защото и един път не ги сложи, а другата година ще са му малки

# 41
  • Мнения: 7 605
малко ме е яд за другите обувки, защото и един път не ги сложи, а другата година ще са му малки

Пусни ги в ибей (но не сега, а есента)  Peace

# 42
  • Мнения: 46
И аз съм много доволна от ботичките на Индиго. Дарито тази зима си кара с  ето тези, и в сняг е стоял доста време и пак си му бяха сухи и топли крачетата  Peace

# 43
  • Мнения: 5 602
И аз съм много доволна от ботичките на Индиго. Дарито тази зима си кара с  ето тези, и в сняг е стоял доста време и пак си му бяха сухи и топли крачетата  Peace

и нашите точно същите-явно ми се е паднала глухата акула,щото все хубави неща съм чела за ботичките.

В Пловдив сме,има си киша,но и на пухкав сняг му замръзваха краката,а сега в това време все са мокри ( не го пускам в локвите,върви ,където и аз ). Не съм ги пръскала със аква-стоп спрей,а май трябваше .
 Peace
 

# 44
  • Плевен
  • Мнения: 1 418
А Timberland са страхотни обувки; http://www.amazon.com/gp/search/ref=sr_nr_n_3?rh=n%3A672123011%2 … mp;rnid=672124011
Съжалявам за спама, но не се въздържах.  Embarassed
Просто исках да покажа, че има и други варианти, не само Майтойс, за да се купят добри обувки.
Да, подкрепям с две ръце мнението за тази марка обувки. Купихме за мъжа ми обувки преди месец, идеални за това кишаво време. Излязоха за 130лв от САЩ. Напълно си заслужават парите. Peace

Общи условия

Активация на акаунт