Отговори
# 30
  • Мнения: 668
Светът наистина е пренаселен. Но не е това начина за решаване на проблема. Това, че има тайни общества, които се опитват да влияят върху цивилизацията и развитието и, не е теория , а факт! И става дума за неща не от вчера и днес, а от векове!

Въпроса е какво правим ние с този факт, щото само констатирането му може да не е достатъчно!

(BTW - твърди се че мишки хранени само с генномодифицирани храни след трето поколение нямат потомство)
Америка е един от най големите производители на такива семена - МОНСАНТО, същата фирма произвеждала ейджънт ориндж ...


Всичко, което си казал е така. Важно е да действаме, но за да да действаме първо трябва да сме наясно какво става в света реално, а не според джи пи-то, което не чете на друг език освен български, а и на него не е чело нищо от години и не иска да чуе и научи нищо ново. Според мен, когато човек чуе за какво се ползват ваксните,от самия човек, който ги финасира и промотира, е препоръчително да преосмисли позицията си по този въпрос. Или поне да се замисли и зачете в маериали по темата за да си създаде по-ясна представа за нещата.

# 31
  • Мнения: 6 365
Archangel, жалко за всички претенции за интелект- но не знаеш английски, мила, да си преведеш един прост текст. Вместо това разбираш това, което искаш да разбереш.

Между другото, вий в алтернативния от каква операционна система словоблудствате по темата?

# 32
  • Мнения: 122
Не знам за Бил Гейтс какво казал, но е факт, че се цели намаляване на населението. Вече не помня къде гледах материала, в Зайтгест ли беше  или другаде, но там се говореше за това как " елита" има за цел  населението на земята до 2011 да намалее с 1/3.  Храната , която поемаме е ужасна лекарствата, хлорираната вода, заместителите на захарта, които са 200 пъти по вредно от захарта/ аспартам, който го има във всяка дъвка, което ме врещи!!!/ и не помня още какво, всъщност  водят до мозъчни увреждания и до мутацяи на клетките в тялото, което отслабва имунната система. Измислят си какви ли не вируси и ги вкарват в животните/ с които ние се храним! / после измислят уж ваксини, с които да ни предпазят от вируса и  всичко това  създадено в лаб. условия!  Има хора , които получават милиони за това!
 
Така че, абсолютно вярвам в това, че всичко това е с пагубна цел, което си е просто ужасяващо! Направо си ни унищожават бавно и славно, а най странното че ние го знаем и  го допускаме.

Последна редакция: ср, 10 мар 2010, 19:22 от куку-руку

# 33
  • Мнения: 6 365
Елит? Куку-руку, ти си от малкия процент грамотни хора на света, които имат достъп до компютър, хранят се редовно, имат течаща вода и имат лукса да говорят как тази храна и удобства ги тровят и им отслабват имунната система или им разстройват чакрите.

Хайде ходете да живеете на някое натурално място без антибиотици! Силно подкрепям и домашното раждане- доказан начин за ограничаване на прираста на популацията.

# 34
  • София
  • Мнения: 369
домашното раждане- доказан начин за ограничаване на прираста на популацията.

 Joy hahaha hahaha
 ooooh!

# 35
  • Мнения: 212
Не знам за Бил Гейтс какво казал, но е факт, че се цели намаляване на населението. Вече не помня къде гледах материала, в Зайтгест ли беше  или другаде, но там се говореше за това как " елита" има за цел  населението на земята до 2011 да намалее с 1/3.

куку-руку, вярвам, че ще оцените реалните факти.
Да приемем, че сте видяла горната информация във филма "Zeitgeist" (Цайтгайст). Само за информация, представените в този филм твърдения са опровергавани обстойно на много места; и в bg-mamma ми се струва, че има теми за него.

Населението на света не само не намалява, а нараства с внушителни темпове.

ETA: Допълвам източника на всяко число поради обвинения в "Упражнения в софистика, подмяна на тезата и скалъпване на отговори по невярна информация, тип "фокс нюз""(Archangel).  Wink

През 1999 г. е станало 6 милиарда! (United Nations Population Fund)

"Zeitgeist" е създаден през 2007 г. (IMDB)

В средата на 2007 г. населението на света е било 6 625 000 000 души. (Population Reference Bureau's 2007 World Population Data Sheet)

В средата на 2009 г. вече е 6 810 000 000 души. (Population Reference Bureau's 2009 World Population Data Sheet)

Някъде между края на 2011 г. и средата на 2012 г. се очаква "The Day of 7 Billion" - т.е. населението на света да стане 7 000 000 000! (United Nations Population Division)

Според Вашето предположение, до 2011 г. населението ще намалее с 1/3 от времето, когато е създаден "Zeitgeist", т.е. ще стане 4 416 000 000, т.е. разлика от 2 584 000 000 от предвижданите 7 милиарда. (проста аритметика)

Понеже едва ли ще можете да ми обясните къде ще изчезнат тези 2 милиарда и половина души до края на следващата година, дано да сме живи и здрави и да се убедите, че никой не изтребва света.  ooooh!

Последна редакция: чт, 11 мар 2010, 04:38 от Persona

# 36
  • Мнения: 122
Елит? Куку-руку, ти си от малкия процент грамотни хора на света, които имат достъп до компютър, хранят се редовно, имат течаща вода и имат лукса да говорят как тази храна и удобства ги тровят и им отслабват имунната система или им разстройват чакрите.

Хайде ходете да живеете на някое натурално място без антибиотици! Силно подкрепям и домашното раждане- доказан начин за ограничаване на прираста на популацията.
Добре де, ние всички сме неграмотни, ти си най-грамотната тук. Crazy Важното е, че сама си го вярваш. А за  "елит", какво да ти обеснявам...хм,  няма да разбереш.   Тази дума ясна ли ти е въобще и за какво става на въпрос? Кои са тези от елита?  Ти като имаш компютър, освен да го ползваш за писане на  небивалици тук , за друго ползваш ли го?!

# 37
  • Мнения: 122

Хайде ходете да живеете на някое натурално място без антибиотици!
Защо трябва да ходя накъде? Никъде няма  нужда да ходя, за да живея здравословно.   Подбирам си храната. Пия преварена вода. Просто не пия антибиотици. Знам, че може и да ми помогнат да си излекувам грипа, ама  и знам, че в същото време ми навреждат на черния дроб и на други органи. Така че грипа ще мине и от само себе си, ако имунната система  е здрава!  А виж повредата на черния дроб, ще доведе до необходимост да си купувам пък лекарство и за тяхното лекуване.    И така  да се блъскаме с химия , според теб  е по здравословно  ли ?  Crazy

# 38
  • Мнения: 60
Не знам за Бил Гейтс какво казал, но е факт, че се цели намаляване на населението. Вече не помня къде гледах материала, в Зайтгест ли беше  или другаде, но там се говореше за това как " елита" има за цел  населението на земята до 2011 да намалее с 1/3.
и как ще изтрепят 2-3 милиарда за 1-2 години ?!
ако ''елитът ''владееше/знаеше начин за намаляване на световно населението , досега да го е приложил , Земята се пренаселва , здраво
за съжаление контрол в/у раждаемостта в Третия свят не съществува и не може да бъде приложен такъв ( дори и в Китай са митове това с едното дете в семейството )
Бил Гейтс греши , обаче , като смята , че вдигането на качеството на живот ще намали раждаемостта , това се е случило в Западния свят , но не и в Изтока , където има съвсем друга философия за света и живота , а както знаем съзнанието определя битието .

# 39
  • Мнения: 122

Понеже едва ли ще можете да ми обясните къде ще изчезнат тези 2 милиарда и половина души до края на следващата година, дано да сме живи и здрави и да видим

А не желая да споря или доказвам нещо в момента.  Само казвам това, което мисля и в което вярвам.
Може и да не намалее с 1/3, както " те " искат, и да не е до 2011, а примерно до 2015 или 2020,   но ще намалее.  Така мисля...  Иначе  да сме живи и здрави, ще видим. Peace

# 40
  • Мнения: 668
Archangel, жалко за всички претенции за интелект- но не знаеш английски, мила, да си преведеш един прост текст. Вместо това разбираш това, което искаш да разбереш.

Между другото, вий в алтернативния от каква операционна система словоблудствате по темата?

Ъъъ...английски знам перфектно. Но ако искаш-хайде преведи ми какво всъщност е казал Гейст според теб, поне да се позабавялваме. Simple Smile

Също ако искаш може да обясниш по каква логика свърза операционната ми система, с въпроса за глобалната здравна политика и целите и. Laughing

# 41
  • Мнения: 668
Не знам за Бил Гейтс какво казал, но е факт, че се цели намаляване на населението. Вече не помня къде гледах материала, в Зайтгест ли беше  или другаде, но там се говореше за това как " елита" има за цел  населението на земята до 2011 да намалее с 1/3.  Храната , която поемаме е ужасна лекарствата, хлорираната вода, заместителите на захарта, които са 200 пъти по вредно от захарта/ аспартам, който го има във всяка дъвка, което ме врещи!!!/ и не помня още какво, всъщност  водят до мозъчни увреждания и до мутацяи на клетките в тялото, което отслабва имунната система. Измислят си какви ли не вируси и ги вкарват в животните/ с които ние се храним! / после измислят уж ваксини, с които да ни предпазят от вируса и  всичко това  създадено в лаб. условия!  Има хора , които получават милиони за това!
 
Така че, абсолютно вярвам в това, че всичко това е с пагубна цел, което си е просто ужасяващо! Направо си ни унищожават бавно и славно, а най странното че ние го знаем и  го допускаме.

Това е известно на хората, които са се заинтересували, но тази информация, никога не е идвала от устата на човека, който прокарва и финансира тази политика. Това е уникален прецедент. Доста е интригуващо да се наблюдава как някои хора излизат с "железния" аргумент "това не може да бъде, защото не може да бъде, а освен това сетивата ме лъжат" Joy

# 42
  • Мнения: 668
Елит? Куку-руку, ти си от малкия процент грамотни хора на света, които имат достъп до компютър, хранят се редовно, имат течаща вода и имат лукса да говорят как тази храна и удобства ги тровят и им отслабват имунната система или им разстройват чакрите.

Хайде ходете да живеете на някое натурално място без антибиотици! Силно подкрепям и домашното раждане- доказан начин за ограничаване на прираста на популацията.

Хехех, антибиотиците са спасението на човечеството, явно. Аз не съм пила антибиотик от 15 години, а още мърдам. Laughing А преди това съм пила, само защото съм била малолетна и майка ми не е била чувала още за алтернативните методи за лечение, а и те не са били толкова популярни в България. Но да, съвсем правилен съвет си дала да ходим да живеем на някое натурално място, работи се по въпроса. А за домашното раждане--вземи прочети какви са статистическите данни и ще научиш, че при домашно раждане има в пъти по-ниски рискове и смъртност. Но друго си е да словоблудстваш неинформирано и злонамерено, докато се мъчиш да се изкараш права. Като че ли ще убедиш някого в нещо.... Stop

# 43
  • Мнения: 668
Не знам за Бил Гейтс какво казал, но е факт, че се цели намаляване на населението. Вече не помня къде гледах материала, в Зайтгест ли беше  или другаде, но там се говореше за това как " елита" има за цел  населението на земята до 2011 да намалее с 1/3.

куку-руку, вярвам, че ще оцените реалните факти.
Да приемем, че сте видяла горната информация във филма "Zeitgeist" (Цайтгайст). Само за информация, представените в този филм твърдения са опровергавани обстойно на много места; и в bg-mamma ми се струва, че има теми за него.

Населението на света не само не намалява, а нараства с внушителни темпове.

През 1999 г. е станало 6 милиарда!

"Zeitgeist" е създаден през 2007 г.

В средата на 2007 г. населението на света е било 6 625 000 000 души. (Population Reference Bureau’s World Population Data Sheet)
В средата на 2009 г. вече е 6 810 000 000 души.
Някъде между края на 2011 г. и средата на 2012 г. се очаква "The Day of 7 Billion" - т.е. населението на света да стане 7 000 000 000!

Според Вашето предположение, до 2011 населението ще намалее с 1/3 от времето, когато е създаден "Zeitgeist", т.е. ще стане 4 416 000 000, т.е. разлика от 2 584 000 000 от предвижданите 7 милиарда.

Понеже едва ли ще можете да ми обясните къде ще изчезнат тези 2 милиарда и половина души до края на следващата година, дано да сме живи и здрави и да се убедите, че никой не изтребва света.  ooooh!


Такива небивалици, скоро не бях чела. hahaha Joy Упражнения в софистика, подмяна на тезата и скалъпване на отговори по невярна информация, тип "фокс нюз".

# 44
  • Мнения: 668


Бил Гейтс греши , обаче , като смята , че вдигането на качеството на живот ще намали раждаемостта , това се е случило в Западния свят , но не и в Изтока , където има съвсем друга философия за света и живота , а както знаем съзнанието определя битието .


Бил Гейтс изобщо няма предвид, че повишаване качеството на живот ще доведе до намаляване на населението. Напротив. Това е вторият член от уравнението-С-сървисес, и той още не е стигнал до там, когато казва, че иска да намали населението чрез ваксини и здравеопазване. Т.е-той изобщо не греши. Грешат тези, които не го чуват какво казва, въпреки, че то просто няма как да се изтълкува иначе.

Общи условия

Активация на акаунт