Eто моята любима питка, покажете и вашите! - 10-та тема

  • 98 096
  • 740
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 622
Пепика, я не ги слушай тези дразнителки.  Naughty Аз от два месеца съм на диета и удържам фронта. Ако искаш пробвай и ти- правя 90 дневната и още от сега се точа да изпробвам разни забранени вкусотии като я свърша.  hahaha

# 391
  • Мнения: 17
мерси за отзивите, а като гледам малкия как си хапва в момента ми е така драго че съм ги направила с ръцете си..... Heart Eyes

# 392
  • Мнения: 14
Привет мацки!
Позволете, моля, да се похваля с моята гордост от събота Blush



Поне едно нещо се научих да правя. Благодарение на толкова запалени и всеотдайни майсторки като вас, дори и такава калпава готвачка като мен надмина себе си! Whistling

От тортения се научих да правя торти и парфета. С желатин ми е адски лесно и винаги се получава много ефектно!

Ако продължа да се ровя из готварския, ще взема да почна да готвя и манджи, които стават за ядене! Mr. Green

# 393
  • Мнения: 1 283
Ако продължа да се ровя из готварския, ще взема да почна да готвя и манджи, които стават за ядене! Mr. Green

 Joy Joy Незнам за манджите, но питката ти е прекрасна, направо е за изложба, така че поздравления, сигурна съм, че ще изпревариш много от нас   bouquet

# 394
  • Мнения: 622
angelfish, питката ти е разкошна! Hug Каква е плетката?

# 395
  • Пловдив
  • Мнения: 614
angelfish БРАВО МОМИЧЕ  smile3501 smile3501
Хич не се тюх кай явно ти се одава или учителите са добри Mr. Green Mr. Green
Давай плетката да видим   newsm78 Така като гледам май се навива реже и се застъпват пърчетата Flutter

# 396
  • Мнения: 22 867
мерси за отзивите, а като гледам малкия как си хапва в момента ми е така драго че съм ги направила с ръцете си..... Heart Eyes

nin4e, ей това ми е най-важно и на мен, радвам се и, когато големите харесват нещо, но като видя, че дечицата го хапват с удоволствие, направо летя. Grinning Пък и когато ти си правиш нещо, поне знаеш какво има в него и какво хапва детето ти. И аз се радвам, че малкият ги е одобрил!  bouquet

angelfish, струва си да се гордееш, разкошна е питката! Майсторски си я подредила!  bouquet  chef

# 397
  • Мнения: 14
Благодаря за комплиментите, момичета! Hug

"Плетката" някакъв професионален термин ли е? Laughing Много подробно е обяснено в рецептата за пита хризантема, но е точно така, както е казала Зиче: разточените листи се навиват на руло, режат се на правоъгълници и след това по диагонал на правоъгълни триъгълници и се редят като се застъпват и се "разцъфват" листенцата.


Пепика, labrex, да настигна такива виртуози като вас няма да ми стигнат сигурно три живота! Невероятни сте! Само някои от снимките ви разгледах. Възхитена съм! Адмирации!!!

Последна редакция: вт, 09 мар 2010, 11:31 от angelfish

# 398
  • Мнения: X
angelfish,питката ти е много красива и така хубаво се е разлистила тази хризантема,браво,чудесна е!  Peace

# 399
  • Мнения: 22 867
Пепика, labrex, да настигна такива виртуози като вас няма да ми стигнат сигурно три живота! Невероятни сте! Само някои от снимките ви разгледах. Възхитена съм! Адмирации!!!

angelfish, ти така си мислиш, като ти гледам питката........може и като бърз влак да ни подминеш! Grinning Шегувам се, но щом можеш такава питка да подредиш и изпечеш, майстор си!   chef Показвай по-често каквото правиш!  bouquet Тук всички имат хубави постижения, при питките, при козунаците, кифличките, напоследък при гевреците Grinning, като гледам как майсторски са ги завъртяли и колко вкусно изглеждат Heart Eyes, всички се учим една от друга. Затова и се чувстваме добре в тоя форум!  bouquet

# 400
  • Мнения: 17
днес ще правя, локумки Laughing
имам мо рецепта от баба ми и мисля по нея да ги направя, като имам резултат ще ви покажа локумките и рецептата и рецептата

# 401
  • Мнения: 148
Здравейте дами,Angelfich страхотна питка браво на теб продължавай все така  bouquet
БЛАГОДАРЯ МАКС МАМА,НЕЗНАМ ЗА КОЙ ПЪТ ТЕСТОТО ТИ ОБИРА ОВАЦИИТЕ А И АЗ ПОКРАЙ НЕГО  bouquet  bouquet
Ето какво сътворих за рожденния ден на дъщея ми днес,жалко че на снимките не се вижда наистина колко красива е и как ухае мммммм




# 402
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Дитсан,да ти е жива и здрава дъщеричката.  bouquet А питката изглажда страхотно,браво. Peace
Angelfich,и твоята питка е много красива.  bouquet

# 403
  • Мнения: 14
Labrex, pure elixir,  max mama, ditsan Hug
ditsan, как да не се вижда колко е красива и как ухае! потекоха ми лигите!!!...

# 404
  • Мнения: 1 122
Дитсан ЧРД на дъщеричката! Много хубава питка си направила.

И от мен една питка за вчерашния празник.

Общи условия

Активация на акаунт