ОБЩ ПРОТЕСТ СРЕЩУ ЗЕС И ЗАКОНА ЗА ГМО - 17ти (сряда) от 9.00 ч.

  • 40 294
  • 1 037
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10
пратих на всички от пресата,но някой се връщаха по рзлични причини,после отзад напред стигнахх до Монтана и повече не мога,поне 5 опита направих и ми дава,че квотата изчерпана,не знам какво означава,за пръв път ми се случва,прочистих кутиите и пак не ще.......... ooooh!

# 46
  • Мнения: 10
Байо,наиситна някой писма се връщат като СПАМ,но не не много,просто няколко

# 47
  • Мнения: 2
По принцип има некакъв лимите на брой писма които могат да се пратят за едно денонощие, може и 180 да е, не знам, но адресите които ги има тука са към 400 Simple Smile
Или, с други думи, най добре е да си направите 3-4 пощи, и да пускате оттам....

# 48
  • Мнения: 2
Boyo виж това

Цитат
Simplified Solutions
[Златен]
от Bulgaria
Общо мнения: 69
Boyo, нямам идея кои ще представляват гражданството в комисията утре, но които и да са, нека в мига, в който стане ясно, че пада 30-километровия буфер, да станат и демонстративно да си излязат. Ако се договорят и с представителите на партиите, нека излязат заедно, за да се види кой ни натриса бедата.
Има ли начин да се направи аудиозапис?
Да се надяваме, че от НОВА ще са там....
Непременно трябва да се каже на комисионерите, че ние сме техният работодател и ги уволняваме.
Ей така, едно към едно ако може да им го кажете.
Не трябва да им се искат оставките. Оставката е доброволен акт.
УВОЛНЯВАМЕ ГИ!

Бойо, дано да четеш.
Направете го задължително. После ще може да се използва като предтекст, че не сте участвали и не сте приели решението. Нищо чудно да решат да излязат пред обществото с коментар "Представителите на НПО-тата също участваха във вземането на решение". Никой няма да пита кой какво е предлагал и гласувал.
Не отстъпвайте при никакви обстятелства!
Запис е добре да се вземе, може да се наложи да се използва.


прочетох и отговорих преди малко

# 49
  • Мнения: 4 392
Имам един много съществен въпрос.

Ще има ли протест утре и кой го организира?
Като ми отговори някой, ще говорим пак.

# 50
  • Мнения: 10
ами  стигнах до Габрово ,казвайте вие до къде сте и има ли още за пращане.Ако"да " да си правя нов мейл,че от този както разбирам няма да стане.

# 51
  • Мнения: 10
Имам един много съществен въпрос?

Ще има ли протест утре и кой го организира?
Като ми отговори някой, ще говорим пак.
ами да,разбира се от 9 до 11 заедно с другия протест,погледни на 1-ва страница на тази тема и ще видиш по-подробно,всъщност ето:
Цитат
ОБЩ ПРОТЕСТ
С/У ЗАКОНА ЗА ЕЛЕКТРОННИ СЪОБЩЕНИЯ И ЗАКОНА ЗА ГМО!

17 ФЕВРУАРИ (СРЯДА) от 09:00 до 11:00 ч.

Място: ПЛОЩАД НАРОДНО СЪБРАНИЕ
извън “обозначената зона” от 20 метра отстояние от Народното Събрание
и на кмен ако ми отговори някоя работна пчеличка ще съм благодарна,че да не дремя така безполезно

# 52
  • Мнения: 2
Имам един много съществен въпрос?

Ще има ли протест утре и кой го организира?
Като ми отговори някой, ще говорим пак.

Има протест, казах не знам колко пъти. Организиран е от НПО - "Електронна граница", към която бяхме поканени да се присъединим с нашите искания. Човек, който е организирал предни анти-гмо протести, се занимаваше с организацията и на този. ДОбре дошли сме там с нашите искания, хем да подкпрем като маса и техните.

Част от ръководителите на техния протест ще влязат по някое време в сградата на парламента, защото ЗЕС утре рано сутринта ще се гласува на второ четене в зала. Те искат да видят нещата отвътре и да слушат изказванията.
Всички са добронамерено настроени, знаят, че нямахме време за разрешение за нас протест, затова ни и поканиха.

# 53
  • Мнения: 4 392
А другите протестиращи дали са пратили прес-съобщения до медиите? Ако да, върши ли ни работа това? Тоест, какъв е шансът да бъде отразен и протестът против ГМО, нищо че не сме пратили прес-съобщение( Това тук заминава директно в "кръглата папка" очевидно).

ами  стигнах до Габрово ,казвайте вие до къде сте и има ли още за пращане.Ако"да " да си правя нов мейл,че от този както разбирам няма да стане.

Предлагам да се прекрати разпращането на съобщението в  този му вид.  Peace

# 54
  • Мнения: 4 392
  ДАВАЙТЕ СПЕШНО ИДЕИ ЗА ТЕКСТ НА ПЛАКАТИТЕ УТРЕ!!!!  

# 55
  • Мнения: 2 652
Плакатите вече трябва да са много агресивни:


КОЛКО ПАРИ ВЗЕХТЕ?


БИО ГОРИВО ЗА КОЛАТА ИЛИ ХРАНА ЗА ДЕЦАТА? (точно от тук са взели парите защото)


Г-Н ПРЕМИЕР, КАКВО СА ЗА ВАС МОРАЛНИТЕ ДОГОВОРКИ?


Последна редакция: ср, 17 фев 2010, 00:19 от _Grace_

# 56
  • Мнения: 0
MONSANTO GET OUT OF HERE!!!

# 57
  • Мнения: 65
" НА ЛЪЖАТА КРАКАТА СА 'КЪСИ'!"
" НЕ НА НОВАТА ЕНЕРГИЙНА МАФИЯ!"
" г-н ПРЕМИЕР, НЕ ПОВТАРЯЙТЕ ФИАСКОТО НА ПРЕДИШНОТО УПРАВЛЕНИЕ!"

Последна редакция: ср, 17 фев 2010, 00:35 от wandering

# 58
  • Мнения: 592
БНТ-сателитната по новините излъчиха интервю с една девойка - антрополог, която разказваше за ГМО, за последиците в Мексико - каза че ако държавата не защити биопроизводството, то е обречено и в момента много сортове са изчезнали безвъзвратно. Много простичко обясни като човек, който е изцяло непредубеден от темата. Просто сподели практически наблюдения!
Много ме изненадахте за утре - днес не бях на работа, по лични проблеми, и едва сега сядам да погледна. Прекалено сте продуктивни и за моите възможности. Само мога да стискам палци за утре - за съжаление!
Ако мога в тила да помагам - насреща съм!  Peace

# 59
  • Мнения: 2
Министерство на отровната среда и вредите


Манева, атлетичните пчели летят до 5 км, останалите - дори повече!

Общи условия

Активация на акаунт