ОБЩ ПРОТЕСТ СРЕЩУ ЗЕС И ЗАКОНА ЗА ГМО - 17ти (сряда) от 9.00 ч.

  • 40 290
  • 1 037
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 835
Защо bnews ни няма в списъка Sad? После пак ще стане като с поледното общо отворено писмо Sad. Моля добавете и за бъдещи акции b.popov@bnews.bg.

Планирам специална седмична видео екорубрика, само по еко проблеми. Ще пиша подробности за нея по-натам....

 Joy  ooooh! НАЙ-ВАЖНАТА МЕДИЯ!  Hug  bouquet

# 31
  • Мнения: 836
Аз пращам в момента до Агенции и новинарски сайтове.  Simple Smile
Boyo, няма начин да пропуснем b.popov@bnews.bg  Simple Smile

# 32
  • Мнения: 3 835
Boyo, пуснах ти пак важно питане на мейла, освен пресинфото за медии Grinning. Надявам се вече да си се прибрал от Шертон Laughing, щом пишеш тук. Имам нужда от спешна помощ, та да приключа с онова писмо.

# 33
  • Мнения: 52
В четвъртък от 10.00ч - Среща на Бойко Борисов и министри с Националното сдружение на общините - т.е. кметове и председатели на общински съвети от цялата страна.

Това е много опасно!
Защото в много държави именно общините се обявяват за свободни от ГМО и така спасяват положението. Аз разчитах много на това. А сега ББ ще им нареди да не се обявят.

Сигурна съм, че ББ е един от основните внедрители на ГМО.

Предложение.

тук има един примерен файл които аз бих занесъл на всеки кмет на община за да се запознае и с другата страна на нещата.

http://www.4shared.com/file/223115021/d0dcd45/thinkaboutit_Kmet.html


Занесете по едно копие на ВАШИЯ КМЕТ !

Направете каквото можете !

Не бързайте с кметовете. В момента изработваме писмо, което ще бъде връчено на всички общини, с което ги приканваме да се обявят за "Общини-свободни от ГМО". Ще бъде хубаво ако могат да се раздадат още в четвъртък в Пловдив на срещата на Сдружението на общините с Бойко Борисов. Разбира се - всеки който занесе лично в общината на хартиен носител също ще помогне, но отделно от това всички общини ще получат и по мейла си. Утре ще пусна последният вариант на писмото. Сега не искам да ви занимавам с това, защото наистина трябва да се съсредоточат всички усилия за утре (в момента всеки работи по свои канали и на различни фронтове). След това ще употребим всичките си усилия за разпространяване на дебата в цялата страна, както и извън България. Според резултата от комисията ще мислим как да продължим.
Вие изнесохте на гърба си всички протести досега, но има и много хора из цялата страна, които работят просветителски, мисионерски. И ви се възхищават искрено.
Кураж !

# 34
  • Мнения: 65
една идея за по-лесно пращане на писма - който има регистрация в mail.bg, след това праща се с sms за 2.40 определен код и получавате за 3 месеца достъп да ползвате тази поща през пощенски клиент и може да пращате едно писмо до много получатели, но да не са повече от 180 на час, за да не се определи като спам.
В abv.bg има подобна услуга също за 2.40, но за 6 месеца активация.

# 35
  • Мнения: 836
Уф, изчерпа се квотата на пощата. Някой няма ли да помогне с изпращането?
Дотук успях да изпратя до всички радиа, агенции и новинарски сайтове, и пресата.

# 36
  • Мнения: 10
Тео,пуснах на всички от пресата,но за доста се върнаха съобщение,че не са доставени,повторих и пак същия резултат.....да продължавам ли с ЕКО? да не стане дублиране

# 37
  • Мнения: 10
Уф, изчерпа се квотата на пощата. Някой няма ли да помогне с изпращането?
Дотук успях да изпратя до всички радиа, агенции и новинарски сайтове, и пресата.
е как така на пресата????аз до сега на тях пращах,Тео ми каза....
аз започвам тогава отзад напред ,почвам от "групи" до Габрово ...примерно,като свърша ще погледна до къде сте стигнали вие

# 38
  • Мнения: 2
Boyo, пуснах ти пак важно питане на мейла, освен пресинфото за медии Grinning. Надявам се вече да си се прибрал от Шертон Laughing, щом пишеш тук. Имам нужда от спешна помощ, та да приключа с онова писмо.

Тео, май вече се разбрахме Simple Smile Акоима пак нещо, пиши!

# 39
  • Stuck in a moment
  • Мнения: 1 313
Съжалявам, че се намесвам. Неизлечима не е хубава дума  - по-правилната употреба е нелечима.
Неизличима  е зараза , която не може да се заличи и в този смисъл е правилно. Аз ще пращам в този вид писмото.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 946
записвам се в темата.
дано утре се съберем повече хора, но предвид, че се разбира в последния момент, съм малко скептична  Rolling Eyes

пс. писах в отчетните, писах във ФБ...

# 41
  • Мнения: 65
Главен лозунг - "ИСКАМЕ ГЕРБ ДА ИЗПЪЛНИ ОБЕЩАНИЕТО НА ПРЕМИЕРА, ДАДЕНО ПРЕД БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ!"

# 42
  • Мнения: 2 652
Главен лозунг - "ИСКАМЕ ГЕРБ ДА ИЗПЪЛНИ ОБЕЩАНИЕТО НА ПРЕМИЕРА, ДАДЕНО ПРЕД БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ!"

И НЕ забравяйте МОН810!!!! Че той е най-реалната заплаха в момента!

# 43
  • Мнения: 2
Искам да питам нещо! Това, дето ми го пратихте на мейла, наистина ли очаквате да бъде пуснато от някоя българска медия? Това не е подготвено като прес съобщение. Никой няма да го пусне, а с тези червени огромни букви, в някоя редакция може да го помислят за спам или за просто за някаква реклама, особено с подател
Цитат
майки бащи <anti_gmo@abv.bg>
....

Яд ме е, че ме нямаше по-рано, за да го напишем заедно. те най-много просто да знаят, че има общ протест, едва ли ще го пуснат в някой сайт Sad.

Следващия път, като пишем до медии, моля да ме имате предвид за консултация или дори за писане направо...

# 44
  • Мнения: 4 392
Има ли хора, които да  пуснат инфото за протеста в социалните мрежи и блоговете тази нощ?
Важно е!

Общи условия

Активация на акаунт