Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 3

  • 88 699
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 166
Моля ви за помощ  Praynig
Опитвам се да си направя първата поръчка,регистрирах се,но при вкарването на кода на картата ми изписва това: Length of card number is not correct.
Какво трябва да направя...сто пъти проверявах за грешка,няма.Правилно го изписвам.Да не би да има тънкост някаква..  ooooh!

P.P. Картата ми е дебитна на ДСК Маестро с активен мастъркард секюри код.

Последна редакция: ср, 21 юли 2010, 22:45 от maeva0959

# 751
  • Sofia
  • Мнения: 262
Не може да се пазарува с Маестро карти, издадени в България. Ето какво пише на сайта:

You can pay by:
Credit card: We accept Visa, Delta, Visa Electron, MasterCard, Eurocard, American Express
Debit card: We accept UK-based Maestro, Solo and Visa cards


Направи си карта Виза Електрон и ще можеш да пазаруваш с нея без проблем!

# 752
  • Мнения: 166
Не може да се пазарува с Маестро карти, издадени в България. Ето какво пише на сайта:

You can pay by:
Credit card: We accept Visa, Delta, Visa Electron, MasterCard, Eurocard, American Express
Debit card: We accept UK-based Maestro, Solo and Visa cards


Направи си карта Виза Електрон и ще можеш да пазаруваш с нея без проблем!
Благодаря ти Anjieee  Hug
Толкова часове се мъча... ooooh! Нямам нерви вече   Crossing Arms

# 753
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Заповядайте в НОВАТА ТЕМА!

# 754
  • Мнения: 0
пратките чрез Габко се получават в кв. Хладилника  Peace
за по-бързо, сигурно ще бъде по-бързо (в сегашната ситуация), защото те имат курс всяка седмица, значи според мен от датата на пращане от Амазон - десетина дена до две седмици ще отнеме да дойде до БГ... но отдавна не съм поръчвала на адреса на Габко и не знам дали точно го смятам  Grinning
А имала ли си проблем някога с пратките, получени чрез Габко? На мен ми се бави пратка ве4е цял месец и лошото е че никои не ми дава информация какво се е случило. За първи път поръчвам чрез тях, и ми се сториха доста коректни и любезни по тел. в началото......... а сега започнаха да не ми отговарят на мейлите и да си прехварлят отговорността. Възможно ли е според теб да са ми загубили пратката?  newsm78

# 755
  • Мнения: 829
не знам, на мен досега пратка не ми се е губила, пу-пу... не мога да кажа, но цял месец - май към загубване вървят нещата  Confused или пък продавачът не я е изпратил...  Thinking

# 756
# 757
  • София
  • Мнения: 267
Здравейте на всички,
страхотна тема сте направили.
Реших и аз да поръчам нещо, но ще ми е за пръв път и се нуждая от малко помощ. Моля някой да ми каже какви пари ще излезе това калъфче, заедно с доставката (става въпрос за предложените цени от £5 и £6, и дали ако пробвам с цената от £2 ще имам някакъв проблем) ? Дали ще престигне в рамките на 10-13 дни и само още нещо, има ли вероятност от злупотреба с картата или да бъда спокойна, че никой няма да я източи. 

http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B003AQAXLM/ref=pd_sxp_olp

Ще си позволя да помоля някой, който е по-навътре с нещата (ако не го затруднявам, разбира се) да ми помогне със сметката и да ми  каже колко ще излезе цената на горе посочения калъф +    http://www.amazon.co.uk/gp/offer-listing/B003DKT1QI/ref=dp_olp_0 … amp;condition=all    +    http://www.amazon.co.uk/LEATHER-WALLET-ERICSSON-XPERIA-PROTECTOR … 8664&sr=1-440

Благодаря предварително!
Поздрави  Peace

Последна редакция: вт, 24 авг 2010, 00:35 от fire_bow

Общи условия

Активация на акаунт