Пазаруване от Amazon.co.uk и Amazon.de - 3

  • 88 695
  • 757
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 409
Здравейте,

Искам да ви попитам дали сте поръчвали играчки от Амазон... на първа страница от темичката не видях изредена тази секция..

Харесла съм няколко Лего, които ги няма в БГ......?

Някойпоръвал ли е? Доставят ли ги до тук?

# 31
  • Мнения: 829
Здравейте,

Искам да ви попитам дали сте поръчвали играчки от Амазон... на първа страница от темичката не видях изредена тази секция..

Харесла съм няколко Лего, които ги няма в БГ......?

Някойпоръвал ли е? Доставят ли ги до тук?
аз поръчвах играчки за Коледа, но чрез транспортна фирма, т.е. на англ. адрес  Peace

# 32
  • Мнения: 1 368
Цоп и в тази тема.
Преди 10-ина дена поръчах Xbox 360 на сина ми и сега го чакам.

В момента си търся - хидродуш за зъби(IRRIGATOR), моля ако някой е купувал и е доволен от някоя марка да сподели Praynig

# 33
  • Мнения: 136
Здравейте,

Искам да ви попитам дали сте поръчвали играчки от Амазон... на първа страница от темичката не видях изредена тази секция..

Харесла съм няколко Лего, които ги няма в БГ......?

Някойпоръвал ли е? Доставят ли ги до тук?

Аз поръчах за Коледа няколко Лего и разни други играчки, но гледах на всички продавач да бъде Амазон. Поръчката ми беше от английския Амазон, но Легото го изпратиха от Германия и си го получих в пощата.

# 34
  • Мнения: 409
Момичета,

Благодаря ви за отговора   bouquet

# 35
  • Мнения: 1
В петък поръчах едни маратонки благодарение на elde Hug От вчера на проследяването от БГ пощи пише че са в София..пише "Insert item into domestic bag " Та въпроса ми е има ли някакъв шанс да дойдат до четвъртък в Стара Загора Rolling Eyes

# 36
  • Мнения: 469
В петък поръчах едни маратонки благодарение на elde Hug От вчера на проследяването от БГ пощи пише че са в София..пише "Insert item into domestic bag " Та въпроса ми е има ли някакъв шанс да дойдат до четвъртък в Стара Загора Rolling Eyes

Няма начин да не дойдат, би трябвало най-късно в сряда да са при теб според мен.

# 37
  • Мнения: 0
момичета вече няколко пъти се опитвам да  пазаря от  немския амазон ама ми дава това Bitte beachten Sie
10 Stück LED Stecksockelbirnen BLAU W1.2W T5 12V Stecksockel-Lampen W1.2W mit 5mm Flachkopf Linse kann nicht an die ausgewählte Adresse versandt werden.
каква е причината

# 38
  • Мнения: 469
момичета вече няколко пъти се опитвам да  пазаря от  немския амазон ама ми дава това Bitte beachten Sie
10 Stück LED Stecksockelbirnen BLAU W1.2W T5 12V Stecksockel-Lampen W1.2W mit 5mm Flachkopf Linse kann nicht an die ausgewählte Adresse versandt werden.
каква е причината

пише че не могат да бъдат изпратени на избрания адрес, но не пише защо не могат. Да не би да не се продават от амазон а от друг продавач който не изпраща за българия?

# 39
  • Мнения: 372
Аз днес си взех Долче Густо-то от пощата до нас. Била пристигнала още на 9-ти,аз ходих на 10-ти да питам,ама ми казаха,че нямало нищо за мен. В същото време обаче,на известието от пощата пишеше "втора покана". Не разбрах защо така се е получило  newsm78
Както и да е. Важното е,че пристигна в срок и всичко е наред. В кашона имаше 12 капсулки с различни напитки(от които вече изпихме 2   Mr. Green  ). Имаме даже някакъв код,който се изпраща(до колкото разбрах) и те ти изпращат кутия с любимите ти капсули.
Дано да съм била полезна!   Hug

# 40
  • Мнения: 1
В петък поръчах едни маратонки благодарение на elde Hug От вчера на проследяването от БГ пощи пише че са в София..пише "Insert item into domestic bag " Та въпроса ми е има ли някакъв шанс да дойдат до четвъртък в Стара Загора Rolling Eyes

Няма начин да не дойдат, би трябвало най-късно в сряда да са при теб според мен.

Дано Praynig

# 41
  • Мнения: 1 547
Амазонки, моля на помощ.
Ужасно много съм си харесала едни гумени ботуши и сядаме тази вечер да ги поръчваме и НЪЦ!

 Important Message

    * Womens Strawberry Scented Gumbies Wellies Wellington Pink Ladies Boots cannot be shipped to the selected address.

От друга страна, на delivery destination има България.

Кажете какво означава това?

Благодаря!

Отгоре на това, ги няма никъде другаде: http://www.amazon.co.uk/Strawberry-Scented-Gumbies-Wellies-Welli … f=pd_sim_sbs_ap_3

# 42
  • Мнения: 63
Не, този продавач не доставя извън Англия.
Ти гледаш че пише България по-долу на шипинг таб-а, но там са просто разяснителните таблички, не гледай там.
В табличката по нагоре "Delivery rates for all products" трябва да фигурира "Europe Zone 3" за да доставя до БГ, а го няма.  Peace Пусни ги на дреса на някоя транспортна фирма.

# 43
  • Мнения: 1 547
Не, този продавач не доставя извън Англия.
Ти гледаш че пише България по-долу на шипинг таб-а, но там са просто разяснителните таблички, не гледай там.
В табличката по нагоре "Delivery rates for all products" трябва да фигурира "Europe Zone 3" за да доставя до БГ, а го няма.  Peace Пусни ги на дреса на някоя транспортна фирма.

 Hug Точно това направих. Много ти благодаря!
Намам навици все още и не зная къде да гледам Wink

# 44
  • София
  • Мнения: 971
Аз днес си взех Долче Густо-то от пощата до нас.

Моля те дай отзиви - хареса ли ти кафето, машината как работи ....

Общи условия

Активация на акаунт