Малък Сечко вън се мръщи, тича вече Януарчето из къщи

  • 41 528
  • 747
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 857
Аз четка купих отдавна - силиконова, без паста. Ама като почна да му четкам зъбите и той  почва да хапе с всичка сила  Crazy.
Сиси - точно ей такава люлка /вчера я съжалих като я видях как люлее на ръка кошчето за кола с бебето вътре/. За голямо съжаление тук няма Джъмбо и в другите е доста скъпо.
Майкоооо, и аз няма да съм като"симпатичната женица" - ще съм любимо свеки на стотици километри  hahaha.
Били - Габито е чудесна  Heart Eyes, да я нацелуваш от нас също.

# 736
  • Мнения: 656
А имате ли Хиполенд? Понеже миналото лято я видях тази люлка в Хипо-то в Бургас.. Та може и при вас, поразходете се малко по магазините, може и да намерите нещо  Rolling Eyes
Друг вариант - с някой познат, който ще идва насам.. Аз всъщност точно това имах предвид, понеже имам познати от Бс, които така си "поръчват" разни нещица именно от Джъмбото..

# 737
  • Мнения: 925
Комшийкееееееее, къде зачезна пак ?!? Аз чакам новата тема да се разпиша, ама няма ... newsm78
Малко фук и изчезвам - на мен днес ми записаха час за фризьор - ще взема да заприличам на човек да изненадам и себе си  Joy
Приятен ви ден  Hug

# 738
  • Мнения: 61
Кокосът каза да напиша някой пост.

Н Я К О Й   П О С Т.


Барборанче, спокойно, аз не съм те гледала.

Ние с Краси имаме 34 зъба. Beat that.

# 739
  • Мнения: 80
За миенето на зъбите избрах вариант безфлуорна паста "Ненедент", докато детето се научи да плюе. Така процедирах с Никола, така сме и сега, но 8те налични зъба не ги мием още. Ще променим това!

Мисля да направя профил във ФБ "Боледуват ли твоите деца колкото моите и как да контролираме напиращата агресия спрямо тази несправедливост?". Матей се разписа с първия си АБ, братът довлече нещо от детската, което тръшна цялата ни фамилия (всички още се влачим), та прекарахме Великденските празници като лазарет. ВСИЧКИТЕ ни приятели отидоха на развей-пътуване, което НИЕ организирахме  #Cussing out #Cussing out #Cussing out и като награда - стой си вкъщи и посрещай роднини!!! МНООООООООООООООГО съм насъбрала покрай тия перманентни боледувания! Twisted Evil

За кой ли пореден път си пожелавам здраве и само това! Колко малко му трябва на човек, за да е щастлив - да не му боледуват децата... А на всички вас - весели и безоблачни дни и в новата тема, която идеееееееееее.  Flutter

# 740
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Хелоу!





Ето го и моят Смийгъл.  Mr. Green

# 741
  • София
  • Мнения: 3 249
Комшийкееееееее, къде зачезна пак ?!? Аз чакам новата тема да се разпиша, ама няма ... newsm78
Малко фук и изчезвам - на мен днес ми записаха час за фризьор - ще взема да заприличам на човек да изненадам и себе си  Joy
Приятен ви ден  Hug
Комшу, ти да не видиш нещо  Twisted Evil Ей, избяга при компиритИ, за да не черпиш утре, ама ти ще си дойдееееш Laughing

# 742
  • Мнения: 925
Комшу, ти да не видиш нещо  Twisted Evil Ей, избяга при компиритИ, за да не черпиш утре, ама ти ще си дойдееееш Laughing
В село Компирево се чуствам прекрасно, даже на моменти сколасвам и да се понаспя  Mr. Green А иначе ще си дойда де, ама на 11 -ти  smile3534 smile3534 smile3534
Кокосът каза да напиша някой пост.

Н Я К О Й   П О С Т.


Барборанче, спокойно, аз не съм те гледала.

Ние с Краси имаме 34 зъба. Beat that.
Изключително съдържателно . Що не вземеш да напишеш и друг пост примерно  smile3533

# 743
  • Мнения: 80
Смийгъл е номер 1! Party

# 744
  • Мнения: 61
Вие пожелахте:

И  Д Р У Г   П О С Т


My precioussssss.  Twisted Evil

# 745
  • Мнения: 857
Направо не сварвам от разни ПОСТОВЕ да се вмъкна.
Я да питам - като ходят вашите деца присвиват ли си пръстчетата на краката? Марти ходи точно като Смийгъл  Heart Eyes.

# 746
  • Мнения: 925
Вие пожелахте:

И  Д Р У Г   П О С Т


My precioussssss.  Twisted Evil
smile3501

# 747

Общи условия

Активация на акаунт